Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
19. feb 2009

moj akurat zaspal predchvilkou 😝

vejinka
19. feb 2009

a moj reveeeee

vejinka
19. feb 2009

uz spinka ako dudok 😉

eweny
19. feb 2009

claudi,ze dakujem 🙂

eweny
19. feb 2009

hmmm, v podstate sme v tej tabulke skoro vsetky, okrem tych ktore nemozu ist (klaudinka21, sasax, michtu)..len tam nejak nevidim barbiek a babuci..im to nevyhovuje?

skrecok
19. feb 2009

A Ewulga je kde?

skrecok
19. feb 2009

Ako je to s tymi apartmanmi? Ako to bude vyriesene s kuchynkou a pod....?

jurocko
20. feb 2009

tak ja sa velmi tesim ze uz mame termin aj hotel kde sa všetci stretneme a stym jedlom neviem ako sa dohodneme lebo v piatok bude obed a vecera a v sobotu asi plna penzia a nedela ranajky a obed a ide sa prec tak sa vypocita kolko treba za tie dni ved tam sa pise kolko stoja ranajky ci obed alebo večera?čiplanujete inak aj to by sa trebalo dohodnut..juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 uz keby bol juuun

claudinka
autor
20. feb 2009

skreci ewulqa mala k prvemu terminu napisane, ze nie a este k tomu su teraz na lyzovacke v Krpacovo - Tale, takze sa jej tazko na to mozeme opytat 😒 😒
a s tou kuchynkou uvidime, co odpisu

jurocko nejako to dame dokopy 😉 nie vsetci prideme v piatok rovnako, kazdy ideme z ineho mesta, takze priblizne to nahlasime zaciatkom tyzdna, ako sa pojde s malymi odchylkami asi..

vejinka
20. feb 2009

waw tolko otazok na ktore nevieme odpoved zatial 😀

vejinka
20. feb 2009

veru aj ja sa tesim ze aspom mame to najdolezitejsie.. 😉

claudinka
autor
20. feb 2009

ja si myslim, ze vela veci sa bude riesit az za pochodu tam.. zbytocne riesit dopredu 😉

vejinka
20. feb 2009

suhlasim 😉

vejinka
20. feb 2009

uff zobudil sa mi...dala som mu ciciku a zaspal...normlane som sa zlakla ze je po spani 😅

vejinka
20. feb 2009

teraz som si vsimla jak cumim na ten penzion lariaon..a kukam este raz vsetko ze je tam 50 pevnych lozok a 5 pristelkov..takze sa urcite pomestime 😉

kamilka12
20. feb 2009

tych 50 ložkok je vlastne:

14 izieb s 2 ložkami (28)

5 izieb s 3 ložkami (15)

a 2 apartmány s ....? ložkami.?

či ako? nekajo mi furt tých 50 ložok nesedí.... 😒

hmmm...tie páry, ktoré majú iba bábatka je zatial 19...potom sú 4 páry, čo majú aj iné dietky a 3 maminky a bábom.. teoreticky sa pomestíme, ale prakticky ...neviem ako sa do tých izieb rozdelíme..

vejinka
20. feb 2009

kamilka...to sa zjavne bude riesit az na mieste no ja xcem dvojpostelovu 😀

vejinka
20. feb 2009

43 to mame v izbach a v apartmanoch by teoreticky malo byt jedna dvojpostelovka jedna samotnaaa a gauc. teda tak to v apartmanoch byva..cize krat dva to mame 8 posteli ale povedzme ze v druhom apartmane neni gauc cize je to presne 50 lozok...a este ked priratame 5 pristelkov ale sa daju dat len do trojek a apartmanov

vejinka
20. feb 2009

heheh mame v tom bordel 😀 😀 😀 😀

kamilka12
20. feb 2009

ved toho sa obávam,...že sa to bude riešiť až na mieste.. 😒 Lebo ja si tiež neviem predstavit byt napr. v trojložkovej + prístelka a aby v tej izbe boli 2 manželské páry a 2 bábatká...ale inak mi to zatial nevychádza.. 😒

kamilka12
20. feb 2009

no..aj tak sa to vykryštalizuje potom, ked sa už zaplatí záloha...už budeme vediet prestný počet..a potom možme rozmýšlať 😉

vejinka
20. feb 2009

pozri ...zistime kto sa tu pozna osobne...a toho sparujeme

vejinka
20. feb 2009

nedame dva manzelske pary...dame kocky ktore budu same bez muzov

kamilka12
20. feb 2009

ja nepoznám nikohooo 😀 😀 😀

vejinka
20. feb 2009

lebo pochybujem ze moj muz by xcel na zbe este jednu rodinu 😒

vejinka
20. feb 2009

ani jaaaaaaaaaaaaaa 😀 takze mmame dvojky

kamilka12
20. feb 2009

ale aj tak si myslím, že sa možno ešte niektoré odhlásia...teda nie že by som to chcela...ale tak to vačšinou býva 😒

vejinka
20. feb 2009

v kazdom pripade to bdueme riesit za opchodu a kto prvy tu bude ked sa bdue hlasovat o izby...ten dostane tie co xce..inak to nevidim

kamilka12
20. feb 2009

ty bývaš najbližieeee 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre