Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
30. okt 2008

buduci tyzden? tak ja sa vsetkych popytam, co by dosli, kedy maju cas a kedy to bude najviac ludom vyhovovat, vtedy sa stretneme.. co vy na to? 😀

gregor
26. nov 2008

Aj ja by som prišla dakťe vedieť kedy?

jurocko
28. jan 2009

ahojte baby tak sa ide na to navybavovanie stretnutia septembroviek 2008
prosim vas napiste ktore by ste sli a hlavne kolko osob??ja verim ze sa dohodneme ved smedobra partia a hlavne aby sme sa stretli,spoznali a aby sme boli este lepsie kamosky a lepsie partia ktora sa bude kazdy rok stretavat...tak sa tesim na navrhy a dufam ze claudinka sa zo mnou do toho pusti a zacneme vybavovat,citala som augustovky a oni si uz zhanaju a tak ma to potlacilo aby sme aj mi uz zacali vybavovat termin

claudinka
autor
28. jan 2009

my s lubkom sa tiez urcite pridavame, ci pojde aj tatino, to je este vo hviezdach, ale ak to bude iba na vikend, nevidim v tom velky problem.. ci chceme ist na kolko dni vlastne, co myslite?
a uz si viem predstavit, to bude haaadok, ktory kraj a kam 😀 😀

kamilka12
28. jan 2009

aj my by sme išliiiii, hlásime sa 2+1. V podstate je nám jedno kde, kedy a na kolko dní...prisposobime sa. 🙂

ollako
28. jan 2009

aj ja s Petkom by som sa pridala,ci pojde muz to neviem,kedze je furt mimo a na jar staviame domcek 😉 , ale na taky vikdend by si mozno aj on spravil volno..ked uz bude tak makat 😀
neviem aku mate predstavu,ze kde sa to ma konat? nejaka chata ? hotel?

claudinka
autor
28. jan 2009

presne tak, keby bol vikendik, to draheho snad prehovorim.. na dlhsie asi ani nie..
no a ci chata alebo hotel, buhvi, ale aby to bolo nieco babyfriendly 😀

barbiek
28. jan 2009

jaq by som mozno ajisla ale zalezi kam a ci pojdemuz netusim mozno ma len odvezie

llumka
28. jan 2009

ahojte, maly uz 5 den kaka za den 4-5 x riedke niekedy aj zelenkave,hm.vcera vecer mal teplotu 38 po odratani,tak som volala doktorke,ze mam kupit kvapky HILAK.Pozna to niekto?a pomaha to?

vcera mi dosli fotky z happyfoto,som spokojna,cakala som horsie fotky,lebo tu niekto pisal ze prisli rozne velkost,mne neprisla.

maly zase pustil poriadnu varku,idem ho prebalit,pa

llumka
28. jan 2009

jaj boze tu je tema stretnutie ja som sa poplietla s sept.babetkam 2008 SORRY

winona24
28. jan 2009

no ahojte...ja sa tiež pridávam,..rada by som Vás postretala osobne....a tiež by to bolo 2+1 😀

kamilka12
28. jan 2009

myslím, že ten júl, august by to bolo ideálne. A čo znamená na víkend? piatok - sobota - nedela, alebo sobota - nedela?

ba80
28. jan 2009

teda, ja fakt netusim , co bude o pol roka, a uz vobec nie, kolko osob 😅 , ale rada by som sa s vami stretla... 😉

sasasx
28. jan 2009

ahojte
ja by som sa rada pridala tiez, predpokladam 2+1 osoby, ale dovtedy sa moze vsetko zmenit...;)a preferujem vikend, niekedy cez leto, niekde v strede slovenska, na cerstvom vzduchu...a ja by som to mozno riskla aj na 2 noci...ak bude k dispozicii dostatok priestoru na starostlivost o deticky - preto by som mozno radsej ako chatu preferovala nejaky penzion,alebo cosi take...chata moze byt tiez super,ale teda podla toho kolko ludi bude.
a mozem doviest aj koncoaugustovych znamych hoc nie su na MK?

eweny
28. jan 2009

ahojte, tak my by sme sa snad tiez radi pridali 🙂 snad by to bolo tiez 2+1 hoci bude ma to stat vela prehovarania..

claudinka
autor
29. jan 2009

sasasx tiez maju septembrovke babatko ci len taki nejaki tvoji znami?

ja prihlasujem tiez aj moju kamosku-susedu, maly sa jej narodil 10.09. a isla by aj s muzom..
moj muzik tiez povedal, ze na vikend by sa este snad ukecat dal..
a asi by bolo lepsie piatok-nedela, ako iba sobota-nedela.. sak naco budeme niektore cestovat neviemkolko km kvoli par hodinam 😀

jurocko
30. jan 2009

tak to ano claudi piatok-az nedela

evka1310
30. jan 2009

aj my sa chceme stretnut...len sme daleko 😖 ale budeme v BA nieedy v lete, tak snad nejake pokracovanie tohto stretka

slavica2
31. jan 2009

jej teraz som nasla temu 🙂 my sa urcite stretneme 🙂 otazka je kde? bude to stred SK 🙂

slavica2
31. jan 2009

citam, ze augustovky maju stretko mozno v litpvskom jane 🙂 to nie je zly napad 🙂

kamilka12
1. feb 2009

inak baby...pravdu povediac...som trošku sklamaná z "účasti" v tejto téme ☹ Teda aspoň v porovnaní so stretnutiami iných, dosť zaostávame a čakal som že to nadchne viac mamičiek 😔

viem, že je ešte pre niektoré skoro o tom hovoriť ale aspon nejaké názory by tu mohli odznieť...a ak naozja sa má niečo zorganizovať, treba o tom hovoriť už teraz. Aspon takto by sme si pripomenuli leto, a zima by nám prešla možno rýchlejšie. Ako som už vyššie napísala, nám je jedno kedy a kde, prisposobíme sa vačšine. Len možno jednu prosbu by som predsa len mala, nech to nie je 28.8., vtedy oslavujeme jeden ročik, tak to by sme chceli osláviť doma 😀

alinka76
1. feb 2009

dievčatá, poradím vám, my sme chcelí ísť tu: www.penzionlarion.sk , ale termín nemali voľný čo sme chceli. je to lacné a vhodné pre detičky 😉

claudinka
autor
1. feb 2009

dakujeme velmi pekne alinka 😉 😉

kamilka ja som bola sklamana uz v obdobi, ked sme boli tehulky, tiez som furt hadzala link do nasej temy a ledva pat stran je tu..

kamilka12
1. feb 2009

ten penzión vyzerá dobre,

ďakujeme alinka 😉

jurocko
2. feb 2009

jeej alinka super ak budes mat alinka este nijake mozes hodit budeme radi
fakt je tu nas malo ale verime si kamilka 🙂

winona24
2. feb 2009

vyzerá to dobre...a liptov je moja srdcovka 😀

alinka76
2. feb 2009

no my ideme tu: www.severka.sk a je to tiež superové , lebo nás ide 23 rodín 😎

sasasx
2. feb 2009

ahojte

claudi - ti znami maju koncoaugustove babo, takze takmer septembrove;) ale to som sa spytala len tak predbezne🙂))

baby,ak ste sklamane ucastou v tejto teme, tak mozno by bolo dobre poslat IP vsetkym septembrovkam s ideou celoslovenskeho stretnutia a linkom na tuto temu - teda tym, co hlasili claudi do tej tabulky, ze sa narodili deticky v septembri - je predpoklad, ze si MK sem tam pozru, len mozno nezaregistrovali tuto temu, alebo link v teme "septembrove babatka"...

No a potom by sme si mohli vzajomne odpovedat na niektore otazky tykajuce sa ubytovanie, aby sa vyprofilovalo to, co vyhovuje vacsine...takze taky maly minidotaznik;)

1.Termin - navrhni, resp. povedz kedy nie
- ja osobne by som mozno bola aj za mimodovolenkove obdobie - jednak aby nebolo vsetko plne, po druhe, aby sa to niekomu kto by aj chcel ist, nekrizilo s rodinnymi dovolenkami, ale zasa na druhej strane v septembri budu mat nase deticky narodky, a to chce asi kazdy oslavit doma s blizkymi, kamaratmi, kedze to budu prve velke oslavy. Takze ja by som to brala napr. aj v juni? Alebo je to velmi skoro?

2.Miesto
a) chata/penzion/hotel/apartmany?
- ja osobne som za to,aby mala kazda rodinka "vlastne uzemie", ale zaroven nieco kde by bolo aj nejaka vacsia spolocenska miestnost na spolocne aktivity a samozrejme nejake blizke posedenie vonku, dvor. A min. nejaky kuchynsky kut - na zohrievanie a pripravu papania pre deticky. Preto mi z toho vychadza najlepsie nejaky penzion, ktory by sme vedeli naplnit.

b) stravovanie
- pre deticky - spomenula som vyssie, ze by som bola rada nejakej kuchynke pre pripravu papania pre deti... a co dospelaci? budeme si pripravovat sami stravu, po skupinkach, alebo sa prestravuju dospelaci v nejakej blizkej restike? Teda ci je potrebne hladat nieco s vacsou kuchynou, alebo s blizkou restikou. Alebo nieco napr. s polpenziou (aby sme mali ranajky a vecere zabezpecene?)
Moj nazor je, ze by to mohol byt aj oddychovy vikend, a kedze doma musime varit, tak by sme sa na varenie mohli vykaslat🙂

c) tipy, linky, recenzie na konkretne miesto
- mozno by bolo dobre prehrabat minulorocne stretka a spytat sa kde sa komu ako pacilo - mozeme si to rozdelit po nejakych temach

3.Financie
a) aky financny strop si dame? kolko ste ochotne minut za taky spolocny vikend? (viem ze idealne, co najlacnejsie, lebo peniazky sa kotulaju a rozkotulaju vsademozne, ale asi by sme predsa len mali mat nieco orientacne).

b) viem, ze uz som daleko - ale ked sa to bude vybavovat, bolo by lepsie platit asi spolocne, prip. aj so zalohou, aby sa dala vybavit nejaka hromadna zlava, len aby sme na to nezabudli

4.Spolocne aktivity pre deti a muzov🙂, program
a) co cakame od takeho stretka?
b) budeme si nieco pripravovat - co tak nejaka miniolympiada pre drobcov? to moze byt inak celkom sranda...nejake zabavne discipliny
c) co budu porabat muzickovia - na co by sme ich mohli namotat, aby tam sli dobrovolne a radi?🙂

Jurocko, ty si nahodou s Karinkou nebola uz na nejakom takom velkom stretku, aby si dala nejake tipy?;)

Tak tolko odo mna a dufam, ze pomozem k tomu, aby sa tato tema rozbehla a aby ste neboli smutne z malej ucasti.

claudinka
autor
2. feb 2009

sasasx to bolo supeeer 😉 😉 😉 😉

sasasx
2. feb 2009

http://www.ubytujsa.sk/sk/ubytovanie/demanovska...

- tu maju deticky do 1 roka 100% zlavu, aj tie ceny sa mi zdaju ok, a je tam 15 dvojpostelovych izieb...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre