Stretnutie "septembrovky 2008"

Ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉
vejinka
21. feb 2009
ak sa nam podari vybavit ze sa za tie dve trojky nebude platit prazdna postel...ja si kludne vezmen trojku pospajam postele a bdume mat letisko...aj tak moj syn sa brutalne rozvaluje a bdue pekne na strednej posteli
vejinka
21. feb 2009
no pri najhorsom sa za ne bude platit ale vezmu si ich kocky ktore budu xciet a nebude im robit problem ze sa za nu plati
kamilka12
21. feb 2009
veji..tiež som si to kreslila... 😃 ale ten jeden pár neni kde dať :-|

Navrhujem:....počkajme kým všetky baby pošlú zálohu na účet terezicky a vlastne tým,že pošlú tak s nimi aj rátame...lebo možno sa stane, že si to niekto rozmyslí...a tak zálohu nepošle (aj ked podla tabulky to vyzerá, že by mali íst všetky lebo s podmienkami súhlasili). No a potom ak sa teda potvrdí plný počet, budeme rozmýšlať čo ďalej... (to som ale šikovná čo? problém som odsunula na inokedy 😃 )

takže by bolo dobre verejne vyhlásit, do kedy najneskor treba poslat peniazky a terezicka nám rozposle IP na aký účet...
kamilka12
21. feb 2009
a myslím (dúfam), že za tie prázdne ložka sa platiť nebude, lebo ved claudi im písala, že si chceme rezervovat celý penzión a oni nám rátali 47 x 10 Eur a nie 50(keďže toľko ložok tam je)
vejinka
21. feb 2009
ved to..tak preco nam to potom nevychadza?
vejinka
21. feb 2009
a este tam je 5 pristeliek
kamilka12
21. feb 2009
je tam napísané, že prístelok je možné umiestniť iba do trojložkových izieb a apartmánov...čo nám je na prd :-p
vejinka
21. feb 2009
v tom pripade si berem trojku
vejinka
21. feb 2009
mozno sa napcha aj do dvojky ten pristelok
vejinka
21. feb 2009
a to nam nebude na prd?
vejinka
21. feb 2009
do kelu kde tu tie tri postele ktore nam chybaju?
vejinka
21. feb 2009
47 a je tam vraj 50
vejinka
21. feb 2009
ja uz ozaj neviem kde je sever
kamilka12
21. feb 2009
14 dvojložkových = 28 ložok

5 trojložkových = 15 ložok

To je spolu 43 ložok... a tých zvyšných 7 je v apartmánoch (možno v jednom 4 a v druhom 3)

Nás ide 48 (ew tam nie je dopísaná)

a tie zvyšné dve dve sú asi tie na tých trojložkových izbách, čo budú neobsadené...
vejinka
21. feb 2009
hmmmmmmmmm
vejinka
21. feb 2009
ja som z toho jelen
kamilka12
21. feb 2009
Podľa toho čo tam majú napísané, že 50 ložok by sme sa aj zmestili...len škoda, namiesto tých 5trojložkových tam nemajú radšej o dve dvojložkové izba viac a trojložkových iba tri :-|
kamilka12
21. feb 2009
píšem ako maďar ale chápeš 😉
kamilka12
21. feb 2009
idem zobudiť malého aby mi večer chcel ešte raz zaspať..
vejinka
21. feb 2009
hehe mne sa tusim scvrkol mozog...
vejinka
21. feb 2009
vyriesi sa tym nieco ked pojdem do trojky?
kamilka12
21. feb 2009
e e
kamilka12
21. feb 2009
keby išli 2 páry do 3ky s prístelkou, ale to nepojde nikto...
vejinka
21. feb 2009
a kto sa pozna osobne?
kamilka12
21. feb 2009
veji ale to nepojde nikto....v jednej izbe 4 osoby + 2 babatka

Ako to tu už niekto písal včera, neviem si predstaviť kto by vydržal v jednej izbe s mojich chrápajúcim mužom :-N
ale o to nejde...to si proste predstaviť neviem...každý chce mať súkromie...
jurocko
21. feb 2009
to mas pravdu kamilka kazdy chce sukromie to je jedno ci tvoj muz chrape alebo nie ved kazdy chce mat svoje sukromie-to si neviem ani ja vo sne predstavit-.... :-|
claudinkaautor
21. feb 2009
takze uz len cakat, kto odpadne 😃 urcite sa jedna odhlasi, to by som si kukla, ze by sme vsetky isli 😃 to by ma velmi prekvapilo..
a potom to je uz v pohodicke
vejinka
21. feb 2009
takze ...kocky moje zlate ziadne zmeny ohladom posteli nebudu...jurocko ty budes v trojke ale neplatis za karinku ma to zadara ked pojde a ked nepojde platit za postel navyse nebudes...takze zostavas v trojke
claudinkaautor
21. feb 2009
presne, nahlasenych je 47 dospelych a za ne sa bude aj platit..
ibaze ti v apartmane budu doplacat nieco malo a tot vsetko..
a martinna78 bude doplacat za sofinku za jeden pristelok, kedze ma 8 rokov..
terezicka
21. feb 2009
Ahojte takže už som sama, mám čas tak idem prečítať čo nové sa tu udialo

Začni písať odpoveď...

Odošli