Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
21. feb 2009

claudi musim ist umyvat riady potom kupat ..potom sa ti ozvem ak nezaspim

terezicka
21. feb 2009

Aha teda je problém trochu s posteľami asi však? Som to zbežne prečítala a tiež som z toho chvíľami jeleň, ale dúfam že sa to všetko čím skôr vyrieši.
Teraz sa naozaj dohodnime dokedy im treba poslať zálohu, to tama si nebolo napísané kde nám potvrdili zálohu ak som si dobre všimla.

kamilka12
21. feb 2009

nezabudnite na ewulqu - je nás 48 😉

vejinka
21. feb 2009

ok som za to aby sa zaloha vyplatila do konca mesiaca cize do 28.2. hmm..alebo aspom nech sa vsetko vyzbiera terezke do konca februara...teraz idem kupat

terezicka
21. feb 2009

No mne je to jedno s tou zálohou ako poviete a keď sa dohodne presný termín tak pošlem všetkým číslo účtu a môže sa začať zbierať a hneď sa to odošle do penziónu, ale samozrejme ja si vytlačím že som tie peniaze odoslala a od nich budeme tiež žiadať potvrdenie že je záloha vyplatená

claudinka
autor
21. feb 2009

ok zaloha do konca februara je dobry napad a ewulqu som aj zabudla,zajtra im odpisem,ze 48 osob a odosleme z jedneho uctu 10 euro na osobu..

terezicka
21. feb 2009

Ok Claudi a keď im bdueš písať tak ich prosím popros že potom si prosíme potvrdenie že im peniaze prišli a že keď budem odosielať peniaze tak v správe pre prijímateľa im napíšem dátum nášho stretnutia a by vedeli. Zistíš prosím či to tak môže byť?

claudinka
autor
21. feb 2009

aaa kto nezaplati,nejde a pojdu nahradnici hihi ale az po druhom neplaticovi

vejinka
21. feb 2009

a este nieco: zbytok penazi by sa malo tiez vyplatit terezke a ona im to tam posle prevodom ..je blbost aby sme na mieste vyplacali zbytok ked nam tam budu deti revat..takto budeme mat z krku..co poviete? a o penzii sa tiez dohodneme zaplatime terezke a bude...nech mame o starost menej tam...ktovie kolko by to trvalo kym by jednu rodinu vykalkulovali a je mas tusim 25 rodin!

terezicka
21. feb 2009

Veji ty bduš mať o starosť menej a ja 47 starostí viac 😀
Ale obetujem sa kvôli vám 😀

vejinka
21. feb 2009

terez ale sama uznaj ze je to tak lepsie..nie?

vejinka
21. feb 2009

ale pekne si to napisala...neboj ved ak budes mat s niecim problem tak pomozeme radami 🙂

vejinka
21. feb 2009

podla mna je totalna kravina aby sme sa trepali na dovolenku z kopou prachou ked to uz mozeme mat davno vyplatene...a na dovolenke si oddychneme..len treba este dohodnut ...kto ako s tymi penziami ...no aj s tym bdue problemov ..uz to vidim

vejinka
21. feb 2009

no nic ja koncim..dobru noc popremyslajte nad tym

terezicka
21. feb 2009

Veji veď v pohode, to bolo zo srandy myslené 🙂 Ale asi to tak fakt bude najlepšie keď to aj tam pôjde vyplatiť jedna osoba ako keby sa tam malo striedať 30 osôb a každý by mal platiť. Hlavne nech sa potom každý rozhodne či chce pol alebo plnú penziu a podľa toho sa bude vedieť kto má koľko zaplatiť

vejinka
22. feb 2009

presne tak...jaq viem ze to bolo zo srandy...dala by som smailika ale nedaju sa mi vlozit ...pokazeneeeee

claudinka
autor
22. feb 2009

mno tak sup poposielaj terezi dnes cislo uctu, do ip-cky ti napisem, komu mas spravu poslat, aby si to nemusela odpisovat, ja som rozposielala ip-cky, takze to mam v odoslanych 😉

a teda platime celu sumu, jovan? dve noci pre dve osoby.. to neni taka palka 😝

vejinka
22. feb 2009

spravne...a potom dodatocne ked sa rozhodneme kto co plati aku penziu sa poslu terezke dalsie peniazky

vejinka
22. feb 2009

a ona z tych penazi co jej pridu za noci...tak vyplati zalohu a ostatne doplati ked oni vystavia fakturu

vejinka
22. feb 2009

kde bude presne popisane kolko krat plna penzia kolko krat polopenzia..kolko lozok dokopy a tak..

claudinka
autor
22. feb 2009

penzie sa budu riesit az na mieste, ci nie?
dopredu nahlasime?

vejinka
22. feb 2009

kazda si pekne vyratame kolko to cini vsetko dokopy..cize napriklad:(jeden par + babatko) dva krat za dve noci + dva krat plna penzia krat dva dni = vysledna suma..ktora sa posle terezke a nezabudnite tam napsiat cele meno a nick tu na modrom konikovi aby si ona pekne vedela zaradit korunky k tej pravej osobe 🙂

vejinka
22. feb 2009

claudi bude to lepsie ak to vsetko poplatime pred tym...lebo si neviem predstavit ako to budu robit ked sa tam natrepe 48 ludi a budu to xciet platit..a deti im budu revat...bolo by to nad ich aj nase sily..takto sa to vsetko vyplati predom a budeme mat svaty pokoj uz tam 🙂 len to tak treba napisat do mailu...ktory im posles 🙂 a nech pekne vystavia fakturu potom terezke..pekne vsetko zaradom popisane...aby sme sa v tom aj my aj oni vyznali 🙂

claudinka
autor
22. feb 2009

jasnacka, vejus, dobry napad..
a ohladom tych penzii, ak niekto je na nieco alergicky, nebolo by mozno odveci to nahlasit, i ked su to len dva dni, tak to bude asi jedno 😀 nejdeme na tyzden..

mno a teda ako to budeme ratat? ked chceme 2x ranajky, 3x obed a 2x veceru? jedna plna penzia a dvakrat pol ci ako?

vejinka
22. feb 2009

to sa ich treba spytat...ak by to zaratali ako dve plne penzie bolo by to super 🙂 ale asi sa to rozrata ved vieme kolko co stoji nie? 🙂

vejinka
22. feb 2009

no toto sa musim priznat ze nebol moj napad..ale mojho muza ..ked sme vcera erika kupali tak som mu hovorila ze to spravime tak ze sa posle za osobu 10€ a on na mna kuka ako puk preco si to komplikujeme..a navrhol to takto...nechala som si to prejst hlavou a zistila ze ma uzastny napad a hodila som to sem...co na to poviete...🙂

claudinka
autor
22. feb 2009

ok zajtra im to vsetko napisem do mailiku teda..
ze nas bude 48 namiesto 47.. ze im to posleme z jedneho uctu a potom naraz to tiez jedna osoba zaplati, nech jej poslu fakturu potom hned po prijati platby na jej adresu a ako budu brat to nase stravovanie.. este nieco?

vejinka
22. feb 2009

hmmm...s tou jednou rodinkou mi to stale nieje jasne...skuss im to napisat co na to napisu

claudinka
autor
22. feb 2009

noo presne a este to som chcela napisat.. mi ctes myslenky defce

ma vytaca, ze furt to tu riesime len zopar bab a pritom nas ide pomerne vela rodin..

claudinka
autor
22. feb 2009

ich nikoho vobec nic netrapi? ziadne zalohy ani nic podobne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre