Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
22. feb 2009

dufam ze som to poratala dobre...

vejinka
22. feb 2009

cize do 100€ nas to vyjde tych ktory su dvaja a maju babatko a nahlasia plnu penziu na dva dni..lenze tam mi vytrca este jeden obed naviac...lebo zjavne budeme mat 2x ranajky 3x obed a 2x veceru

vejinka
22. feb 2009

nidke sa nemozem dopracovat k tomu co by stal len obed...ak je pol penzia len obed tak si priratajte plus 8,30

vejinka
22. feb 2009

takze to mame dokopy 94,2 + 8,3 =102,50€

uff uz nevladzem holky ste ma vystavili 🙂)))

bubinko83
22. feb 2009

pol penzia je ranajky a večera.A plna penzia je ranajky obed večera 🙂

vejinka
22. feb 2009

takze kompletne nas to vyjde pre par plus babo plus plna penzia plus pol penzia na dva dni...=3087,30skk.

to nieje taka hrozna cena...🙂

vejinka
22. feb 2009

bubi divne ...lebo ked som hladala na gastre co je pol penzia vyskocilo mi tam cisto len obed

vejinka
22. feb 2009

a pytala som aj muza a ten tiez povedal ze polpenzia je obed...holky ja sa picnem

vejinka
22. feb 2009

jedneho by z toho kleplo...esteze sme viacere 🙂))

claudinka
autor
22. feb 2009

tak tak klepne nas vsetky..

bubi na co si to potrebovala vediet, kolko to vyjde?

claudinka
autor
22. feb 2009

takze co sa mam este opytat? ohladom tych jedal, ci bude aj restauracia popri nas fungovat?

terezicka
22. feb 2009

Veji polpenzia je určite raňajky+večera a keď je plná penzia tak ešte + obed.
Claudi keď mi pošleš do ip ten zoznam tak rozošlem číslo účtu, len dúfam že Lucka bude krásne spinkať aby som mohla byť v kľude. A teda sa dohodlo že zaplatíme koľko? Lebo nejako som z toho mala chvíľami chaos keď som to čítala 😖

estella
22. feb 2009

manzel povedal ze pol penzia je obed a vecera....a pracoval v hotely takze to je z prvej ruky....

terezicka
22. feb 2009

No takže Claudi najlepšie bude ke´d ti priamo oni povedia čo je u nich polpenzia a čo plná penzia

kamilka12
22. feb 2009

polpenzia je určite raňajky a večera..

baby ja by som bola za...keby a vyzbiera zatial iba plná suma za pobyt...a to či chcem plnú penziu alebo polpenziu, stačí riešiť aj dva týždne pred termínom...no tak sa pošlú terezicke na účet ešte raz potom peniaze...
Nejde mi o to, že je to naraz vela, o to fakt nejde, ale možno si to dovtedy niekto rozmyslí s tými penziami..načo už teraz závazne to nahlasovať. A možno sa do júna zhodneme všetky, že pojdeme spoločne na nejaký výlet a obedova´t budeme všetci mimo penziónu...neviem, podľa mňa toto riešime predčasne..

ale ak to odsúhlasíte, že sa to má rozhodnút už teraz, tak ok..

bubinko83
22. feb 2009

claudi,aby som presne vedela kolko to je 🙂

vejinka
22. feb 2009

sto ludi sto nazorov..dajte si do googla polpenzia a tam je len obed...tak ja uz neviem kde je sever 🙂

kamilka12
22. feb 2009

takto...keby sa platí iba plná suma za pobyt...vie sa každému do IP napísat aj konkrétna suma, ktorú treba terezicke poslat...Ak budeme teraz vyplácat aj stravu, hocikto si to može zle vyrátat, pomýlit sa...a potom si to nakoniec rozmysliet a terezicka s tým bude mat len robotu, lebo im to bude vracat, kedže Larionu to stačí nahásit týžden vopred...

natasa8
22. feb 2009

kamilka.... suhlasim s tvojim nazorom. Pre nas je teraz dost zavcasu rozhodnut sa ci pol penzia alebo plna penzia.

S tym spolocnym vyletom resp. spolocnym programom mas pravdu, do juna je este cas to zorganizovat.

Inak s tym obedom - mam navrh, neviem co na to poviete... kazdy z nas by si zaplatil polpenziu, pricom pri ranajkach si kazdy nahlasi, ci bude chciet aj obedovat. A za obed si potom kazdy z nas zaplati priamo v restike.

eweny
22. feb 2009

ja som toho nazoru, aby sa najskor platil len pobyt..na riesenie pol ci plnej penzie je este skoro..co ak nahodou este nekto vypadne, potom to zas bude krutenia z vracanim penazi..atd.

terezicka
22. feb 2009

Súhalsím s Kamilkou s tým čo je poplpenzia 🙂 A teiž aj s ostattným čo napísala, teraz zbytočne nemiešajme do platenia aj stravu lebo z toho bude chaos, potom si to môže naozaj niektorá z nás rozmyslieť a bude to iba zbytočná robota.
A Nataša má tiež dobrý návrh s tým jedlom lebo napr. v piatok určite nie každý tam bude vedeiť prísť na cca 12-tu a obed mu je v ten deň zbytočný. My napr. určite nevyrazíme z domu skôr ako o 9-tej, cesta tam nám trvá cca 3 hodinky ale ktovie ako to bude Lucka zvládať, takže budú asi aj prestávky medzi tým.
A ak sa dá nech sa tu presne napíše kto má koľko platiť - teda keď idú dvaja tak koľko, keď dva dospelí+ väčšie dieťatko tak koľko a keď jeden tak koľko.

claudinka
autor
22. feb 2009

kamiiiil presne to som chcela napisat aj ja tento napad, pri obede som nad tym rozmyslala 😵 😵 😵 😵

claudinka
autor
22. feb 2009

ja to vyratam a poslem ti ip-ckou tie linky, ked mi maly asi o taku hodku zaspi na balkone, leo teraz ho mam na rukach a tazko sa da tak sustredit

claudinka
autor
22. feb 2009

veeeeeeeeeeeeeeeejus si ty? dalsi probleeeem ☹

claudinka
autor
22. feb 2009

Ešte jeden dotaz ohladom ceny,tam ste písali aj dve 4 ročné deti,tie by sme mohli ešte zaradiťdo kategórie detido 3 rokov, čiže zadarmo ubytovanie bez nároku na lôžko.

jurocko nehnevaj sa ☹ ja som si to az teraz poctivo vsetko precitala..
cize karinku budes musiet doplatit, ak chces, aby hajala na posteli..
320,- Sk na noc..

claudinka
autor
22. feb 2009

jurocko sak mala ma tri roky, tak pisu, ze do troch rokov neplatis..

claudinka
autor
22. feb 2009

IP-cky rozposlane.. tak snad kazda viete, kolko mate platit 😉

ja som zvedava, co chcu s tymi trojpostelovymi izbami robit.. to budu vynasat postele alebo co?

jurocko
22. feb 2009

no ved toto a ked nepojde tak čo potom,preto chcem dvojpostelovku....a ked pojde tak sa kludne moze vyspat medzi nami,to som ti stale tvrdila..ze budem musiet platit?vies a ked nemas peniaze na rozhadzovanie tak cloveku to nie je jedno
a eo sa tyka penazi posielania tak suhlasim len by sme sa mohli dohodnut na zaciatok mesiaca lebo to je pred vyplatou..mi napr.mame 8.marca a vy ako?nie kazdemu to bude vyhovovat a to je koniec mesiaca..hm?

jurocko
22. feb 2009

napr.treba sa claudi tam opytat,ze nechcem napr.trojpostelovku ze mne sa mala vyspi aj pri nas...640 sk toje dost to je dalsia 1000 sk skoro ved ma chapes

claudinka
autor
22. feb 2009

Dobry den,
dufam, ze sa da zmenit pocet osob, nebude nas 47, ale 48 dospelych ludi.
Staci Vam zalohu poslat do konca marca?
Na zaklade prijatej platby nam potom asi vystavite fakturu, vsak? Po odoslani platby Vam napisem a poslem adresu, kam mozete fakturu poslat.

Este mame zopar otazok:
co beriete ako polpenziu? pretoze sa na tom nevieme zhodnut, niekde to beru ako ranajky a veceru a inde ako ranajky a obed..
Takisto ku stravovaniu sme sa chceli opytat, ci Vasa restauracia bude otvorena aj mimo nas, cize napriklad ked si niekto neda plnu penziu, ci sa moze aj tak prist naobedovat alebo navecerat, aj ked to nema v cene. Pretoze sme sa zhodli, ze co ked napr. budeme chciet ist v sobotu niekam na vylet cez obed a tym padom nebudeme v penzione alebo naopak, ak nahodou bude prsat a my nebudeme mat nahlaseny obed, ako sa to riesi v takomto pripade.

Takisto sme sa chceli opytat, kedze ide o vikendovy pobyt, ako sa to riesi, ak chceme 2x ranajky, 3x obed a 2x veceru.

Viem, ze to mozno komplikujeme, ale tym, ze je nas vela, tak kazda si myslime nieco ine a velmi tazko sa to da zosynchronizovat.

A este som sa chcela opytat, ak sa rozhodnu ti, co maju dve deti nahlasene, neplatit za to druhe dieta, ktore ma napr. 4 roky a tym padom nema narok na lozko, ako ste pisali, z trojlozkovych izieb tie postele budete odnasat? 🙂

Tiez nam stale nevychadza pocet izieb a nevieme, ako to mame riesit.
Do jedneho apartmana dame dva pary. Styri rodiny mame s dvomi detmi, cize kedze mate 5x trojpostelove izby, do styroch urcite mame koho dat.
Takisto mate 14x dvojlozkove izby a my mame 18 parov, cize este dva pary budeme musiet dat do apartmanu a stale nam tam dva pary vyskakuju.. :(
Cize ostava volna trojlozkova izba s pristelkom pre 4 ludi, ale kedze sa nikto navzajom od nas nepozna, bude to asi obtiazne. Takisto na izbe mat dve babenka, ktore kazde sa bude mozno v noci inak budit, je tiez nafigu.
Tak sme sa chceli opytat, ci nemate este nejaku dvojpostelovu izbu. A teda mikrovlnky budu k dispozicii v tych dvoch aparmatnoch, nie v kuchynke.

A este som sa chcela opytat, uz posledna otazocka, v pripade, ak sa niekto odhlasi alebo na poslednu chvilu nebude moct prist, vracaju sa mu peniaze? Nahradnikov mame, ale kedze jedna izba nam tam stale vyskakuje, rozhodli sme sa, ze v pripade, ze sa niekto odhlasi, nebudeme prvy par nahradzovat, az ten druhy vypadnuty.. Dufam, ze mi rozumiete.

Dakujem pekne za Vasu trpezlivost a ochotu komunikovat s nami.

S pozdravom, Skrabakova Claudia

plus este sa opytam, ze ako sa ma zvysok penazi cvaknut, ale dufam, ze to staci na mieste a nie dopredu cez ucet..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre