Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
22. feb 2009

este som to neposlala, takze cakam do vecera pripomienky.. nebudem tu, takze sa dohodnite a vecer sem mrknem a odoslem mail 😉

claudinka
autor
22. feb 2009

jurocko napisala som, ci tu postel odnesu alebo co, tak snad na to zareaguje nejako

claudinka
autor
22. feb 2009

a terezi nestaci do konca marca to cvaknut? kazdy ma vyplatu inak..

terezicka
22. feb 2009

Claudi odo mňa stačí tie peniaze vyzbierať aj do konca marca mne je to jedno, len sa musíme dohodnúť všetky aby neposlala niektorá tak a druhá inak. Stanovme jasné pravidlá a nech sa vyjadria všetky ktorých sa to týka.
A k tomu mailu môže byť, som zvedavá čo napíšu, hlavne tá strava zaujíma aj mňa...A keď sa oni vyjadria že stačí zálohu poslať do konca marca tak neni čo riešiť. Ale ak oni ju budú chcieť skôr, tak vtedy to bude treba riešiť aj tu

claudinka
autor
22. feb 2009

sak nech kazdy posle, kedy chce.. len nech to je do konca marca 🙂
podla mna to nebudu chciet skor, nemaju preco.. je to dostatocne dopredu

claudinka
autor
22. feb 2009

ok odpajam sa.. toto tu riesit je uz na nervy ☹

vejinka
22. feb 2009

heheh..to ten mail ma pobavil...tolko otazok na telo..ved ta dotycna si vlasy vysklbe kym to pochopi 🙂)))

vejinka
22. feb 2009

noooo preco to musime riesit my? 🙂

vejinka
22. feb 2009

ja som za to aby kazdy poslal presme ako claudi pise..kedy xce aposledny termin je povedzme posledny marcovy den..kto nezaplati nejde

vejinka
22. feb 2009

a zakazdym ked ti niekto peniazky posle terez tak nech ti to napise do ipcky..a ty si to uz dako zaskrtnes ze ten a ten zaplatil 🙂

vejinka
22. feb 2009

claudi a ozaj co sa tyka mailu..mam jednu malu pripomienku...kanvice si mozeme zobrat ako to ta pani pisala...ale v apartmane je kuchynka cize tam je aj mikrovlnka

a to je asi vsetko co som si vsimla 🙂

vejinka
22. feb 2009

a to by bolo z mojej strany vsetko...

a ozaj tiez som zvedava ako to vyriesia z tou izbou jurockovou :/

miriam24
22. feb 2009

Ahojte ... tak nam uz je s muzom jasne ze mozeme ist 🙂 ... takze teraz od vas potrebujem vediet ze :
kde to budete ubytovane
ci beriete cely hotel/penzion a ak nie tak ktory to je aby som si vedela zistit ci este budu mat volnu jednu izbu pre dvoch
no a jasne ze aj nazov toho hotele/penzionu aby som si popripade obzrela najblizsie mozne ubyvovania
no a tiez keby presne - teda ktory vikend od-do ... a co vas to vyjde na osobu ...

Dakovala a dufam ze to nejako zladime dokopy 😉

claudinka
autor
22. feb 2009

vejus ja som to myslela ako otazku, ci len v apartmanoch budu teda mikrovlnku..

mirus izba tak skoro volna nebude 😒 😒 pretoze nam jedna chyba, co ideme.. nie este uvolnit zatial ☹ ☹ berieme cely penzion.. penzion larion
cenovo to vychadza 23,90 eura na dve noci na osobu.. a vikend 19-21.jun 2008

claudinka
autor
22. feb 2009

Babule a ktore dva pary este pojdu do apartmanu? to sa este len pobijeme 😀 😀

claudinka
autor
22. feb 2009

OKI MAIL POSLANY 😉

vejinka
22. feb 2009

claudi..jaaaaj tak treba tu vetu troska inak poloozit lebo ta zenskabude mat z toho chaoz 🙂

vejinka
22. feb 2009

nech sa potrapi zenskaaaa...som zvedava na odpoved 🙂

claudinka
autor
22. feb 2009

ktoru vetu si myslela? 😀

claudinka
autor
22. feb 2009

sak som pisala davnejsie, ze najlepsie by bolo zavolat osobne

terezicka
22. feb 2009

Claudi my do apartmánu radi pôjdeme ale sami a nie za príplatok 😀 Ale takých by nás tu bolo asi viac 😀
Čiže uvidíme ako odpíšu ak im peniaze stačí do konca marca, tak ešte sa to nemusí teraz rýchlo všetko posielať. Záleží od toho čo napíšu oni, ja som najviac zvedavá na tú stravu ako to vyriešia za nás 😝

claudinka
autor
22. feb 2009

terezi aky priplatok myslis? apartman vychadza cely 60 eur, cize dve rodinky po 30 eur.. cize osoba 15 eur na noc..

terezicka
22. feb 2009

Claudi ja som to myslela zo srandy že zaplatím ako za klasickú dvojposteľ ale pôjdem do apartmánu 😀 Len to radšej nechajme už tak, aby sme tu nedoplietli nikoho

claudinka
autor
22. feb 2009

terezi aj som si myslela, ze to myslis tak.. len uz nerozmyslam velmi, otrasne pocko tu mame.. na spanie, asi odpadnem.. takze apartman sa bude riesit buhvikedy 😀 si budeme tahat alebo neviem co

terezicka
22. feb 2009

My tu máme pekne slnečno ale ja som sama doma takže mi je na figu 🙄 No zajtra ráno už ideme pre Mareka, tak dúfam že nám bdue aspoň trochu veselšie aspoň pár dní

claudinka
autor
22. feb 2009

tu mame tak zamraceno.. depresivne.. otrasne.. 😀 😀

terezicka
22. feb 2009

ja už chcem leto, som vravela marekovi že sa najviac teším na to že si môžem obliecť moje veci lebo vlani som sa neako do nich nezmestila - ktovie prečo 😀
A dúfam že na stretku nám vyjde super počasie že bude krásne svietiť slniečko a bude tak príjemne, tak akurát

natasa8
22. feb 2009

ahojte... takze som zbezne pozrela co sa vyriesilo....

claudi... mail je OK, ak nebudu nieco chapat, tak tam navrhujem zavolat....

co sa tyka financii: ja nemam problem zaplatit do konca februara.... ak nas viac zaplati do konca februara, snad bude stacit na zalohu a ostatne baby doplatia terezicke v priebehu marca po vyplate....

vejinka
22. feb 2009

sanca ze bude pekne na liptove v tom case je tak 50:50

terezicka
22. feb 2009

Veji takže polovica úspechu na pekné počasie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre