• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie "septembrovky 2008"

13. septembra 2013 
Baby uz omrkavam hotely a penziony okolo Kralovej Lehoty :slight_smile: ... ozaj a ten Krivan preco nevysiel? nejak som to tu nemala cas sledovat ... len viem ze sa hovorilo aj o tomto hotely ...
22. feb 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neozvali sa doteraz
22. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi recepcna co citala nas mail zosalela..alebo ju rovno kleplo ked citala kolko deti tam ma prist :slight_smile:))
22. feb 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ... skoda ten je o dost vacsi ... tam by sme sa mozno aj my boli zmestili :wink: a Larion uz mate na 100%?
22. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano larion uz je isty...len nieje isty pocet ludi...sice mame 48 ludi ale jeden par uz teraz nema kde spat..
22. feb 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze da sa povedat ze cakame kto vypadne :( alebo nam vyjdu v ustrety oni tam
22. feb 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z z trojpostelovej urobia dve dvojpostelove...heh to znie ako by mali urobit zazrak
22. feb 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne ... ja prave pozeram hotely v Liptovskom Jane ... celkom v poho ... 27E na osobu na noc ale uz aj s polpenziou ... + 1x vstup na termalne kupalisko co je pobliz
22. feb 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je celkom slusneeee..zober aj ostatne nahradnicky :slight_smile:)
22. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme to tu trosku s Claudi riesili ze ak by som si nieco nasla tak by sme dali vediet aj ostanym ... len je skoda ze by sme neboli vsetci pekne spolu v jednom ... predsa ide hlavne o to streto a by sme si pozerali z oci do oci :grinning: ... a kto vlastne vsetko ide do toho larionu?ak sa ti chce tak mi to sem prosim napis .. dakovala :wink:
22. feb 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemala zaco :slight_smile:))
22. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ak neva tak som sa tam dopisala ako nahradnik c.4 ... mozno si to viacere rozmyslia ... nikdy nevies ... a niektore mena mi tam vobec nic nehovorili :confounded: a to tu na konovi poskulujem dost casto :fearful:
22. feb 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik...a neni sú tam medvede? :confused: Ja ked počujem niekde slovo Tatry...hned mi prídu na rozum medvede :sweat_smile:
22. feb 2009 o 16:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka .. ak aj su tak urcite niekde v horach a predpokladam ze na nejake tury sa nechystas :wink:

do kelu tak ma to teraz stve ze som sa nestihla zahlasit `v termine` :frowning2:
22. feb 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka... tatranske medvede idu len po cechoch :grinning:
22. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasa ... to mas pravdu :grinning: takze ziadne `ty vole`, `jo vole` a podobne :wink:
22. feb 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka..heheh v priamo v dedine?? neblazni :slight_smile:))
22. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasa..hehe tak dik...volam sa Čechová a moj muz Čech...to akoze sa mame mat my dvaja teda traja aj erik..na pozore? :slight_smile:))
22. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam..poznas take ze kto neskoro chodi sam sebe jamu kope? ;)
22. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malinky mi hajaaaa..to je posledne spanie pred vecernym spankom..teda nocnym
22. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som maleho chcela donutit si pospat asi pred hodkou a ocavakane som neuspela..

aj ja poslem terezi peniazky zajtra doobeda :wink:
22. feb 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne nech to amme z krku..ides na skype pokecat? :slight_smile:))
22. feb 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz nic erik mi sedi na kolenach a mrvi sa
22. feb 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ... to vies zasa tolko casu nemam aby som sem stale chodila ... myslim presne do tejto temy takze mi kopec veci `uslo` a dalsia vec - chcela som to najprv prebrat s muzom,kedze teraz staviame a kazda koruna je dobra no a kedze on chodi z prave castokrat okolo 9-10 vecer a rano na 6.30 tak som vela prilezitosti nemala, teda nechcela som ho tym zatazovat ... no a vcera sme to konecne prebrali a suhlasil ze by sme mohli ... no len bohuzial neskoro :frowning2:
22. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem mojaaa
22. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! No ja dufam ze to tam zvladnem sama s malym,lebo pred draheho uz neni miesto ale on ajtak moc nebol nadseny ze by sme tam mali ist,ale keby bolo volne tak by isiel.No co uz. A inak ako sa tam vlastne ide? Kazdy ak chce,ci vsetci nejak spolu?
22. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z Larionu sa ešte neozvali? Asi ako píše Veji ešte to lúštia že čo od nich vlastne chceme :grinning:
22. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ked tak nad tym rozmyslam, skoda ze sa neozvali z toho krivana..
22. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewen veru...nejako nema dobry pocit z toho, ze to je tak natesno, lebo fakt neviem ako sa to doriesi,ked pojdeme vsetci a nikto nevypadne...hmmm ako sa do toho larionu napraceme :fearful: :rolling_eyes:
22. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok