Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

miriam24
22. feb 2009

Baby uz omrkavam hotely a penziony okolo Kralovej Lehoty 🙂 ... ozaj a ten Krivan preco nevysiel? nejak som to tu nemala cas sledovat ... len viem ze sa hovorilo aj o tomto hotely ...

vejinka
22. feb 2009

neozvali sa doteraz

vejinka
22. feb 2009

asi recepcna co citala nas mail zosalela..alebo ju rovno kleplo ked citala kolko deti tam ma prist 🙂))

miriam24
22. feb 2009

hm ... skoda ten je o dost vacsi ... tam by sme sa mozno aj my boli zmestili 😉 a Larion uz mate na 100%?

vejinka
22. feb 2009

ano larion uz je isty...len nieje isty pocet ludi...sice mame 48 ludi ale jeden par uz teraz nema kde spat..

vejinka
22. feb 2009

takze da sa povedat ze cakame kto vypadne :( alebo nam vyjdu v ustrety oni tam

vejinka
22. feb 2009

z z trojpostelovej urobia dve dvojpostelove...heh to znie ako by mali urobit zazrak

miriam24
22. feb 2009

no pekne ... ja prave pozeram hotely v Liptovskom Jane ... celkom v poho ... 27E na osobu na noc ale uz aj s polpenziou ... + 1x vstup na termalne kupalisko co je pobliz

vejinka
22. feb 2009

to je celkom slusneeee..zober aj ostatne nahradnicky 🙂)

miriam24
22. feb 2009

uz sme to tu trosku s Claudi riesili ze ak by som si nieco nasla tak by sme dali vediet aj ostanym ... len je skoda ze by sme neboli vsetci pekne spolu v jednom ... predsa ide hlavne o to streto a by sme si pozerali z oci do oci 😀 ... a kto vlastne vsetko ide do toho larionu?ak sa ti chce tak mi to sem prosim napis .. dakovala 😉

vejinka
22. feb 2009

nemala zaco 🙂))

miriam24
22. feb 2009

veji ak neva tak som sa tam dopisala ako nahradnik c.4 ... mozno si to viacere rozmyslia ... nikdy nevies ... a niektore mena mi tam vobec nic nehovorili 😖 a to tu na konovi poskulujem dost casto 😨

kamilka12
22. feb 2009

ozik...a neni sú tam medvede? 😕 Ja ked počujem niekde slovo Tatry...hned mi prídu na rozum medvede 😅

miriam24
22. feb 2009

kamilka .. ak aj su tak urcite niekde v horach a predpokladam ze na nejake tury sa nechystas 😉

do kelu tak ma to teraz stve ze som sa nestihla zahlasit `v termine` ☹

natasa8
22. feb 2009

kamilka... tatranske medvede idu len po cechoch 😀

miriam24
22. feb 2009

natasa ... to mas pravdu 😀 takze ziadne `ty vole`, `jo vole` a podobne 😉

vejinka
22. feb 2009

kamilka..heheh v priamo v dedine?? neblazni 🙂))

vejinka
22. feb 2009

natasa..hehe tak dik...volam sa Čechová a moj muz Čech...to akoze sa mame mat my dvaja teda traja aj erik..na pozore? 🙂))

vejinka
22. feb 2009

miriam..poznas take ze kto neskoro chodi sam sebe jamu kope? ;)

vejinka
22. feb 2009

malinky mi hajaaaa..to je posledne spanie pred vecernym spankom..teda nocnym

claudinka
autor
22. feb 2009

ja som maleho chcela donutit si pospat asi pred hodkou a ocavakane som neuspela..

aj ja poslem terezi peniazky zajtra doobeda 😉

vejinka
22. feb 2009

presne nech to amme z krku..ides na skype pokecat? 🙂))

vejinka
22. feb 2009

tak uz nic erik mi sedi na kolenach a mrvi sa

miriam24
22. feb 2009

veji ... to vies zasa tolko casu nemam aby som sem stale chodila ... myslim presne do tejto temy takze mi kopec veci `uslo` a dalsia vec - chcela som to najprv prebrat s muzom,kedze teraz staviame a kazda koruna je dobra no a kedze on chodi z prave castokrat okolo 9-10 vecer a rano na 6.30 tak som vela prilezitosti nemala, teda nechcela som ho tym zatazovat ... no a vcera sme to konecne prebrali a suhlasil ze by sme mohli ... no len bohuzial neskoro ☹

vejinka
22. feb 2009

chapem mojaaa

ewulqa
22. feb 2009

ahojte! No ja dufam ze to tam zvladnem sama s malym,lebo pred draheho uz neni miesto ale on ajtak moc nebol nadseny ze by sme tam mali ist,ale keby bolo volne tak by isiel.No co uz. A inak ako sa tam vlastne ide? Kazdy ak chce,ci vsetci nejak spolu?

terezicka
22. feb 2009

Z Larionu sa ešte neozvali? Asi ako píše Veji ešte to lúštia že čo od nich vlastne chceme 😀

eweny
22. feb 2009

..ked tak nad tym rozmyslam, skoda ze sa neozvali z toho krivana..

ollako
22. feb 2009

ewen veru...nejako nema dobry pocit z toho, ze to je tak natesno, lebo fakt neviem ako sa to doriesi,ked pojdeme vsetci a nikto nevypadne...hmmm ako sa do toho larionu napraceme 😨 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre