Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
23. feb 2009

kvietocek sem chodil este cez tehulkovanie.. ale ak sa rozhodnete, ze ju vyradite, ok..
radusa21 je moja suseda, co sa jej maly narodil 10. septembra..

winon a preco by si nemala sukromie? to nebudu mat asi len dva pary, ktore pojdu do apartmana.. teda podla toho, ako to bude s nim poriesene..

skrecok
23. feb 2009

Ahojte baby,
cez vikend som tu nebola lebo nebol cas a navyse mi nebolo ok a sme sa ok pohadali...nemam vobec naladu.
No, aj u nas nastal problem a to s platenim...manzel vobec nesuhlasi, aby som platila "neznamej" Terezicke zalohu, ale rovno do penzionu. Velmi chceme ist, on sa tesi, ze vypadneme z domu prvy krat s malym niekam a ze sa stretne s tolkymi v rovnakom veku..., ale chce mat potvrdenie zalohy od nich. My mame uz bohate skusenosti s takymi platbami... ☹((.

rony253
23. feb 2009

a ak budem v noci kojit, tak dufam, ze to tu druhu nebude rozculovat, lebo sa moze stat, ze ich zobudim, aleob naopak, myslim si ze tí co maju izby sami z babom im je lepsie, no ja uz neviem, jak rozmyslam tak rozmyslam a nic nevyriesim, lebo sama s malou izbu asi nedostanem. ale pre mna by to bolo najlepsie riesenie, no v Larione to nie je mozne.

ba80
23. feb 2009

claudi, ale ide o to, ako k tomu pridu tie dva pary, akym klucom chceme urcit, kto nebude mat sukromie?

ba80
23. feb 2009

skrecok, moj suhlasi so vsetkym, ale sukromie chce urcite, my sme neboli spolu z domu uz dva roky...

claudinka
autor
23. feb 2009

ba sak to riesime 😒

kamilka12
23. feb 2009

inak neboli by odveci, keby každá ešte raz napísala, či teda na 100% ide za takú sumu a v takom termíne. Ja si stále myslím, že niekto sa aj tak odhlási, či už kvoli sume,alebo kvoli ničomu inému a možno by sme si tu potom nemuseli takto lámať hlavy...ale to by sem museli všetky aj chodiť 😠

ollako
23. feb 2009

kamilka no ved , to este keby vieme ako tie apartmany vyzeraju.....ja osobne keby sa s niekym poznam a aj moj muzik, tak by sme s nim sli do apartmanu, ale tiez by mi bolo neprijemne ho zdielat s niekym koho vidim prvy krat a to nehovorim o mojom muzikovi...
tak teda ak by sa nasli dva pary ktori by boli spolu v apartmane, tak by sme mohli vziat este jeden par ak nie ,tak asi ani nahradnici nepojdu, ci to je blbost? kto by platil zbytocne za partman, ked tam bude len jeden par s baby...no uvazujem nahlas

kamilka12
23. feb 2009

skrecok - chápem ťa, aj tvojho muža...ale ako prosím ťa potom budeme vedie´t kto zaplatil a kto nie...teda kolko nás nakoniec ide? 😕 Vieš si predstaviť, že tam každý pošle platbu zvlášť? Tak to sme teda mohli platiť tebe namiesto Terezicky...a mali by ste istotu...

ba80
23. feb 2009

rony, no o malej ani nehovorim... my sa v poslednej dobe budime tak 6-10x za noc... keby som sa mala budit este aj na dalsie mimco, tak ma vystrie... 😀

winona24
23. feb 2009

mne vyhovuje aj suma aj termín....kojím malú nedá sa mi nejako siahodlho rozpisovať

claudinka
autor
23. feb 2009

ja neviem, ja sa vzdavam.. 😒 ja uz nic veru lepsie nevymyslim..

claudinka
autor
23. feb 2009

winon bru chut natalke 😵

skrecok
23. feb 2009

To kazdy chce sukromie..., je to normalne. My na 100% suhlasime za taku cenu a v takom termine, aj ked Larion bol u nas az na 3.mieste.

winona24
23. feb 2009

kujemeeee 😝 😝

ollako
23. feb 2009

no vidim, ze mame nad cim rozmyslat 🙄 ...ja som uz v koncoch...najlepsie by bolo keby, sa vsetky vyjadria ...mozno sa naozaj niekto odhlasi, alebo sa ubytuju dva pary spolu, lenze ked sa tu o tom bavime len my...a tie co akoze idu, co sem ani nos nestrcia to maju bez problemov, keby im oznamime, ze teda budu spolu, tak asu by nadsene neboli...kvietocek, ka3n, radosa21 a este neviem kdo vsetko.... 😖

claudinka
autor
23. feb 2009

kvietocek mi akurat pisala ip-cku, ze ona sa teda odhlasuje.. kedze je problem s miestami.. 😒 😒

skrecok
23. feb 2009

Kamilka, ja viem...ale nepopalili sme sa iba raz, ale viackrat a s nemalymi peniazmi usli. A sudit sa s nimi neda, lebo sme nemali oficialne potvrdenie... A preto moj manzel uz take nechce ani pocut. Co mam s nim robit? Este raz sa s nim porozpravam, ale neslubujem to.

claudinka
autor
23. feb 2009

mam sto chuti nikam neist.. som sa na kvietocek tesila..

miriam24
23. feb 2009

ozaj ... ten termin sa berie ako mimosezona alebo uz je to v letnej sezone?

natasa8
23. feb 2009

takze moj nazor: 2 pary v 1 izbe - s tym by som ani ja nesuhlasila, nie kvoli sebe (vsak na intraku sme zazili hocico), ale kvoli malej... vsak tie dve deti sa budu navzajom rusit... aj tak bude problem so spankom kvoli zmene prostredia...

Co sa tyka vyradovania.... ak nas je teraz akurat o 1 par navyse, myslim ze min. 1 z nas do toho nieco pride - nejaka nepredvidana okolnost, choroba pripadne nieco ine. Mozeme sa preto dohodnut, ze nahradnicky sa dostanu na rad az vtedy, ked bude volna 1 samostatna izba. Treba zistit, ako je to s tym apartmanom naozaj - vacsinou su apartmany v tvare obyvacka s kuchynou + spalna.

Dalej vyradovanie - nie som za vyradovanie septembroviek len kvoli tomu, ze sem casto neprispievaju. Ja tiez niektore dni na MK vobec nechodim, niekedy len citam a vobec neprispievam.
Co sa tyka ucasti Claudinkinej susedy - tu by som vyuzila to, ze sa s Claudinkou poznaju a nepatri k septembrovkam, a navrhla, ze by v pripade plneho stavu boli v apartmane spolu s Claudinkou. Ak s tym samozrejme Claudinka suhlasi.

Dalsi narvrh - zaujem dievcat, ktore sa nezmestia. Ak sa najdu 2 take, ktore maju zaujem a su ochotne byt spolu v apartmane, navrhujem vyradit teda Claudinkinu susedu a zaradit regulerne septembrovky.

miriam24
23. feb 2009

baby ... ja si prave obzeram penziony a hotely v Liptovskom Jane a Liptovskom Hradku ... takze ja si z toho stretka spravim 2v1 ... aj sa s vami stretnem aj si spravim s musikom pekny vikendik a vastne budeme sami 🙂 ... takze jeden den budeme s vami a druhy sa pojdeme asi kupat do toho termalneho kupka v Liptovskom Jane alebo proste niekde k vode (teda ak vyjde pocko ;))

kamilka12
23. feb 2009

Volala som do larionou...apartmán je riešený tak, že WC a kúpelka sú na samostatnej chodbe, z chodby sa ide do obyvačka a odtial do spálne, čiže spálňa sa dá zavrieť. Ale ak v noci pojde niekto zo spálne na WC, tak cez obyvačku... Ale podľa toho pána čo som s ním hovorila, to vraj je v poho, vraj 2 manželské páry v apartmáne možu kludne byť. No ja si to predstavit neviem.

claudinka
autor
23. feb 2009

mirus mozno nakoniec sa mozes k nam pridat, kedze furt to riesime a nic vyriesene nebolo..

ak sa mozem vyjadrit, islo predsa o stretnutie mamiciek s babatkami, s kvietockom aj s ka3n si pravidelne pisem ip-cky, o stretku sa informuju cezomna, ako aj misik a martinna78, aj radusa21, s ktorou som velmi casto..
takze neviem.. ja som skor za to, aby sa nasla ina alternativa, aby isli vsetky, ktore ist chcu.. nevyradovat, zda sa mi to nespravne.. predsa len nema kazda cas sem chodit a pisat sem ako my zavislacky, presne to mi napisala do ip-cky aj kvietocek :Do fora neprispievam hlavne preto, lebo nemam chut sa stale s niekym hadat ked mam iny nazor. Podla mna niektore veci patria iba za zatvorene dvere a preberat tu kolko krat sexujem je troska moc na moj zaludok. Pravdu povediac, pri niektorych prispevkoch mi bolo dost divne pri predstave ze to cita niekolko stoviek cudzich ludi. Za to ze nemienim prepierat svoje pradlo na verejnosti nemusim byt este ignorant a potom sa niekam natiskat ako to sem mnohe napisali.
Dovolim si Peti aj tvoju prvu ip-cku zverejnit, snad sa nenahnevas na mna:
Kludne nas skrtni. Uz vobec nemam chut sa s nikym stretavat. Chcela som ist hlavne kvoli malej aby bola s detmi, ale ked vidim ako to tam bude vyzerat, mozem sa na to vykaslat.
Pozri ja nemam cas vysedavat cely den pri PC aby som citala kona. Sem-tam si rada nieco precitam ale vy pisete tolko, ze nemam cas to ani docitat. Nasa mala si vyzaduje celu moju pozornost. Tym sa ale nestazujem, ja sa jej venujem rada a myslim ze je to uzitocnejsie ako citat niektore dost pod uroven komentare....
Nechcem nikoho urazit ale myslim ze niektore by sa mali venovat viac detom a menej sediet za PC.
Toto bolo asi posledny krat co som toto forum vobec citala. Takze nas z vasho sukromneho stretka skrtni a nemusite na dalsich 6-tich stranach diskutovat ako mate malo miesta.

claudinka
autor
23. feb 2009

TAKZE JA SOM ZA ZMENU HOTELA/PENZIONU.. aby sme boli vsetky spokojne..

ewulqa
23. feb 2009

ahojte, ako tak citam tak je to velka dilema,to nase stretko.Teraz ma mrzi ze som sem nechodila a nedebatovala o tom skorej,ale nemohla som kvoli tomu ze som bola na lyzovacke tyzden.No baby, ja by som tak velmi chcela aby sa to vyriesilo tak,aby sme boli vsetky spokojne. Je to tazke.... 😒

natasa8
23. feb 2009

Dalej... co sa tyka situacie, v ktore sa ocitol skrecok: tiez mojmu muzovi sem tam nieco prefrngne nosom - takze ta chapem 😉.

Penzion Larion je super, termin je super - no bohuzial je nas vela, tazko hladat nieco za normalnu cenu kde by sme sa zmestili.

Claudinka... ja vas obdivujem ze ste sa dali do organizovania takejto velkej akcie.... Je to tazke a tato situacia sa dala ocakavat. No kedze to organizujete, mate pravo o niektorych veciach rozhodnut same - najme ak tu o nich verejne pisete a nikto sa k tomu nevyjadruje.

Je pravda, ze o Larione a termine sa uz hlasovalo, takze toto by sme uz naozaj nemali rozoberat.

miriam24
23. feb 2009

tak ja sa vecer este dohodnem s muzom a ak bude suhlasit tak pojdeme sem ... http://www.hotely-penziony.sk/ubytovanie/Liptov... ... zajtrea by som tam brnkla,dufam ze budu mat volne a popripade sa spytam ze kolko volneho este maju a mohli by ist aj tie ktore sa do larionu nezmestia .. teda ak by chceli 😉

ewulqa
23. feb 2009

ak sa mozem vyjadrit k tej i-pcke co claudi zverejnila, tak len tolko,ze je v nej kus velmi velkej pravdy

kamilka12
23. feb 2009

claudi...moj názor:

Pokiaľ majú čas vypisovať ti IP, majú čas napísat jednu vetu aj sem. Netreba vysedávať pri koňovi ani písať koľko krát sexujú s mužom, to od nich nikto nechce...stačí napísať to čo chcú, ale hlavne sa tu ukázať. TO je pekné že si píšete cez IP, ale to si možte rovno písať na pokeci alebo na inom fóre... Ako správny príklad uvediem napr. estell, ona síce nepridáva žiadne nápady a názory, ale aspon sem pár krát napísala, že jej je jedno kde pojdeme, halvne že budeme spolu,a že sa už teší. Aspon sa tu ukázala. Nech sa potom nečudujú, že ich tu niekto nepozná, ked píšu IP.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre