Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
23. feb 2009

ja tiez suhlasim s kvietockinou ip-ckou, preto som ju zverejnila..
ja som zavislacka, preto som tu tak casto.. ale chystam sa trosku zredukovat svoj pobyt tu a chodit sem menej a viac sa venovat drobcovi, to je pravda..

ewulqa
23. feb 2009

kamil,suhlasim ale aj s tebou

claudinka
autor
23. feb 2009

kamil tiez suhlasim, aj ty mas pravdu.. ale ide o stretko septembrovych babatok, som nevedela, ze ide iba o konikovske stretko..

ewulqa
23. feb 2009

napr. ja nechaoem baby,ako tu niektore mozte byt tak casto cez den, lebo moj maly mi to absolutne nedovoli, ja sem mozem ist len ked mi on spi.Inak sa mu musim venovat,stale nosit na rukach a rozpravat sa s nim atd. Takze naozaj to nechapem ale kazde dieta je ine,mozno niektore vydrzia byt aj same a nepotrebuju az taku pozornost...

natasa8
23. feb 2009

kamilka... ja napriklad kvietocek poznam.... viem ze sem prispievala, a stretli sme sa aj na stretku v Ba este ako tehulky.
V tomto nasom fore sa strieda hrozne vela mamiciek, napr. vela tych co prispievaju teraz, vobec neprispievali pred porodom a naopak. Teda este raz: JA NIE SOM ZA ZIADNE VYRADOVANIE

kamilka12
23. feb 2009

Tak napr ja...mám notebook na posteli, a na posteli sa vačšinou s malým hrám, ak ho práve nenosím na rukách...takže dá sa to...a cez deň mi spáva dokopy 4-5 h. takže aj to je dovod, prečo som tu možno častejšie ako iné...ale toto je téma o inom..

ewulqa
23. feb 2009

ajtak to bude trosku divne, stretne sa jedna kopa uplne cudzich ludi a este k tomu ked niekto pojde taky co ani neprispieva,to uz vobec nebude nikto ani tusit o koho sa vlastne jedna,ale tak snad to bude ok ked sa blizsie zoznamime.

ewulqa
23. feb 2009

kamil,asi si kupim notebook 🙂

kamilka12
23. feb 2009

natasa - ja som tu ani raz neodsúhlasila ten názor, že by sa mal niekto vyjariť,...iba sa mi nepáči, ...že ak sa niekto odhlasuje zo stretka tak, že píše to cez IP. Ved sa nás to týka hádam všetkých..

ollako
23. feb 2009

takze dievcence vidim to takto ja nejdem...kedze je to takto..ja sa tu tiez uz nemienim dohadovat co a ako a mate to jednoduchsie..ma to fakt neba a mrzi 😒

kamilka12
23. feb 2009

nie vyjariť, ale VYRADIŤ

miriam24
23. feb 2009

hm ... no pekne sa to zvrtlo ... mi to je luto ... ja sa to snazim vyriesit tak ako som uz pisala ... no ak by sa menilo miesto tak by som bola rada s vami ... ale dufam ze to nakoniec dopadne dobre ... tiez chcem aby bol maly s detickami v rovnakom veku ale beriem to tak ze nestihla som sa zahlasit v termine tak mam smolu,je to tak ... a prave preto to chcem riesit separe ... no ale uvidime nakoniec ako to cele dopadne,pevne verim ze budeme vsetky spokojne a tym myslim VSETKY Septembrove babatka s maminami ktore sa chcu stretnut ... 😉

kamilka12
23. feb 2009

ollako - ale to predsa nie je riešenie...tiež som to mala už 5x dnes napísané, že nejdem, ale zmazala som to...skúsme teda príst na nejaké riešenie...Ja by som bola za, keby ešte raz všetky potvrdia účast...

ewulqa
23. feb 2009

baby, asi som krava ale prosim vas nejak som nezaregistrovala prestny datum kedy sa tam vlastne ide.Viem ze v juny,ale kedy prosim vas.Ako mne je to jedno,ja mozem ist kedykolvek,len sa chcem informovat.A akos a tam vlastne pojde,prepacte mala som si to ja krava nastudovat,ale naozaj som doteraz na to este namala vobec cas!! 😖

kamilka12
23. feb 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

tam je termín kedy sa ide...a ide každý sám, vlastnou dopravou. Inak sa to ani nedá.

kamilka12
23. feb 2009

a ja už na dnes fakt končím, lebo som už na hranici ísť/neísť...

ewulqa
23. feb 2009

dakujem kamilka

ollako
23. feb 2009

kamil fakt ma to nebavi sa dohadovat, rada si tu popisem s vami ved by mi preplo,keby vas nemam 😀 mozno to vyriesim ako miriam24

claudinka
autor
23. feb 2009

ja si myslim, ze na stretku aj tak budeme mat co robit, nie este si pamatat, kto co kedy o sebe pisal.. ja si uz teraz skoro o nikom nic nepamatam 😀 takze aj tak sa budeme vsetky bavit o tom istom, o nasich ratolestiach..

ani ja nemam chut nikam ist..takze asi aj ja sa skrtam..

ollako
23. feb 2009

este dodam...ja sa tu budem dohadovat a ine to maju bezproblemov a ja ostanem zla za svoj nazor a za to, ze sem prispievam ...nie vdaka, idem sa radsej venovat drobcovi a pokladam tuto temu pre mna za tabu...uvidime sa v sept.babatkach

ba80
23. feb 2009

baby, nemusite rusit larion, volala som s muzom, mozme si zobrat aj my iny hotel niekde pobliz... 😉

winona24
23. feb 2009

no baby tak ale tu sa to pekne zvrtlo....

no nehnevajte sa,aby tu niekto zhadzoval niekoho druhého koľko času tu trávi...to je každej osobná vec....ani ja sem už nechodím tak často...píše sa tu aj tak dookola to isté....

tak bojím sa že toto je už aj na mňa veľa....ja som od začiatku bola ochotná sa prispôsobiť a je mi to stále jedno kam pôjdeme....chcela som sa s Vami stretnúť osobne,aby aj malá spoznala babatká svojho "veku"....ale mám čím ďalej menšiu chuť....

takže urobím to tak ako miriam....a máte ďalšie miesto voľné....mám ja dosť rokov na to ,aby som sa tu rozčuľovala....a kopec svojich starostí

eweny
23. feb 2009

viete co?..skrtnime sa rovno vsetky a bude po probleme :((((

natasa8
23. feb 2009

baby... ja sa teraz citim ako nejaka HUSA ze som sem napisala svoj nazor ☹
Dufam ze som sa nikoho nedotkla, a ze som svojim prispevkom niekoho neodradila k ucasti na stretnuti.

ewulqa
23. feb 2009

aj my by sme teda asi isli do ineho hotela,aby som mohla zobrat aj draheho

kamilka12
23. feb 2009

natasa - nie si HUSA, naopak, tvoje príspevky boli k veci a písali si o možnostiach ako problém vyriešiť...a písala si to hlavne verejne 😉

winona24
23. feb 2009

natas prečo by si mala byť??? každý má právo na svoj názor.....

perlab
23. feb 2009

Čaute baby, tak to ma mrzí ako sa to tu zvrtlo. Ozaj obdivujem organizátorky, že s malými krpcami sa na to dali a zorganizovali to!!!!!!!! Klobúk dolu!! A aby sa teraz odhlasovali tie, čo sem stále chodia, tak to je tiež blbosť, baby nerobte to. Ja sem tiež tak často nechodím, Romanka, domácnosť, ..., všetko ma dosť vyťažuje, ale aspoň raz za čas sem mrknem a to mi stačilo na to, aby som zaregistrovala, že sa organizuje stretko. Tak ja neviem , vážne nechcem mudrovať a radiť niekomu, kto tu oodviedol taký kus práce. Len nech sa to dorieši s chladnou hlavou a hlavne, nech je pohoda. 😉

ba80
23. feb 2009

natas, prosim ta, co sa obvinujes? za nazor sa nehanbi... 😎 😉

natasa8
23. feb 2009

ja len kvoli tomu, ze niektore baby sa tu zacali odhlasovat, a velmi by ma mrzelo, ze kvoli mne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre