• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie "septembrovky 2008"

13. septembra 2013 
klaudi ano je to ten isty...som to ja tam dala
23. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem klaudi a xcela som napisat kamilka
23. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ... hodis mi sem link na tu Barboru?
autor
takze Larion sa predbezne rusi a bude sa hladat ina vhodna alternativa.. do juna kopec casu :wink:
kamil odtial som ho aj zobrala, hej..
fakt musim ist spat
nestihla som :slight_smile:)
23. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat mi volala teta z Larionu, sama od seba..
ze pri penzione su nejaky 4 chatky, kde sa zmestia do kazdej 4 ludia, hned na skok je to odtial a ze ich prenajima sukromne nejaky pan, aj cislo mi na neho dala, aby sme nemuseli ist az tak daleko do tych hotelov..
rozhodnite sa..kocky...ja padam
autor
sakra maju na mna cislo :unamused: :unamused:
autor
ale aj tak mam lepsiu naladu.. mozno nakoniec naozaj pojdeme vsetky :dizzy_face: :dizzy_face:

ja uz letim porobit.. musim..
23. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som ten Larion nerusila ... podla mna by tam mali ist tie ktore boli pekne nahlasene a ostatne si mozeme najst nieco ine pobliz :wink: ja v tom nevidim problem :wink:
autor
mirus aj ja som celkom za, nech sa ostatne babulky vyjadria a hotovo..
autor
tym padom by mohla aj ewulqa aj rony zobrat muzikov.. silwietta s tehulkou by ale asi aj tak isli do dvojky, nie?
a tak.. no bude to urcite super, ja sa tesim
23. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe ... len uz to vidim ze teraz budu vsetky chciet byvat mimo Larionu ... takze to by som sa tam uz teoreticky zmestila aj s rodinkou :grinning: :grinning: ... ale nie ... to ja len vsetko beriem s humorom,niekedy to inak ani nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirus dnes mi teda do smiechu doobeda nebolo :grinning: :grinning:
takze si to zoberies na starost ty? vybavovacky a tak? :P
a nevyskusame zavolat aj do tych chatiek? ako to tam vyzera so social. zariadenim, popripade ako su tam tie izby spravene? ked sa tam do jednej chatky zmestia 4 osoby.. a su tam styri take chatky.. ci to uz by bolo asi moc komplikovane, vsak?
23. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi hej ... tak ako som pisala predtym .... bud po

A. ostava Larion a tie ktore sa nezmestia a
23. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaa maly mi tu kafre do compu a odoslal odpoved bez toho aby som ju dopisala :grinning: takze :grinning: este raz :

A. ostava Larion a tie ktore sa nezmestia a maju zaujem (napr ja :wink: ) si zozenu nejake ubytko pobliz Larionu alebo

B. zrusi sa Larion a podje sa do niecoho ovela vacsieho napr ten Krivan ... aj tak tam ide o to ze deti budu este moc male na akekolvek sportove aktivity alebo nieco podobne takze to bude skor take velke spolocne kocikovanie a tak ...

ci sa mylim?
23. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake chatky si to vlastne myslela?
23. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirus volala som do Larionu, ci mi nemozu odporucit nejake hotely nablizku, kedze nam nevychadza stale rozlozenie izieb a ti mi odporucili hotel Smrek, ktory je odtial 7 km a hotel Barbora, ktory je odtial 10-12 km daleko.. a po chvilke mi niekto volal z mobilu a predstavila sa ta pani z Larionu, s ktorou si mailujem, ze jej napadlo, ze su hned pri penzione styri chatky, ktore prenajima sukromne nejaky pan, ktory to ale nema na internete ani nikde a nechala mi na neho cislo.. ze keby nas bolo tak akurat do tych chatiek, tak nemusime nic hladat..
23. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... hm ... to znie zaujimavo ... len by nebolo zle to aj vidiet na nejakych fotkach ... ved ak sa ti chce tak skus len tak infrmativne ze ako to je,cenovo,kapacitne a tak
23. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite uz neruste Larion. To len ak naozaj sa pridaju ti, ktori nie su nahlaseni. Ja som volala muzovi a on este neviie, ale hned dam ako budem vediet - ci ideme. JA chcem velmi .
23. feb 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule, takze vsetky, co ste zapisane v Larione, pojdete do Larionu? ci nejake by ste aj uvolnili miesto a isli inde? ci ako to budeme riesit?
23. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ewulqa asi pojdu s rony do druheho.. ci nie?
a tym padom by sa mali este asi dva pary presunut, aby ostala volna izba pre tehulku a zuzanu1710 :wink:
23. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej ... som rada, diskusia trosku pohla :slight_smile:

Claudi... som pozerala do toho excelu ... tie nahradnicky su len 4, alebo ma zaujem viac osob ako je tam?

Posla mna je skoda rusit Larion ...
23. feb 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo skoda..pekne nerusit larion :slight_smile:
23. feb 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna tiez nech sa to uz nerusi a tie co chceme este ist tak sa radsej spojme a vybavme nieco pobliz....aj ta barbora nie je zla...... :wink: ...je link aj na ten smrek??? no musim niekde kuk :slight_smile:
23. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este nieco, tie ktore by mali zaujem o to stretko nech sa dopisu do nahradniciek, aby sme vedeli kto vsetko este chce ist.....alebo si chceme kazda vybavovat svoje ubytko??? :unamused: no neviem, vyjadrite sa a pripadne by sme nieco tam pohladali spolu...ale to bol len taky napad.... :slight_smile:
23. feb 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten smrek som nenasla oficialnu stranku.. :unamused:

NEBOLO BY ODVECI AKO PISE CHIIQIE DOPISAT SA, KTORE ESTE MAJU ZAUJEM IST..
23. feb 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
BABULKY, KTORE SA NEZMESTILI DO LARIONU, SUP DOPISAT SA A OSTATNE VECI V TABULKE PODOPLNAT..
urcite si vybavte ubytko spolu :wink: :wink:
a z Larionu sa presunu asi dva pary, popripade aj styri.. kedze na apartmane dva pary nemusia byt, kedze sa nepoznaju a dalsie dva, aby sa jeden uvolnil, kedze nam jeden este chyba a druhy pre tehulku a zuzku..
23. feb 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok