Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
23. feb 2009

klaudi ano je to ten isty...som to ja tam dala

vejinka
23. feb 2009

pisem klaudi a xcela som napisat kamilka

miriam24
23. feb 2009

veji ... hodis mi sem link na tu Barboru?

claudinka
autor
23. feb 2009

takze Larion sa predbezne rusi a bude sa hladat ina vhodna alternativa.. do juna kopec casu 😉
kamil odtial som ho aj zobrala, hej..

vejinka
23. feb 2009

fakt musim ist spat

vejinka
23. feb 2009

nestihla som 🙂)

claudinka
autor
23. feb 2009

akurat mi volala teta z Larionu, sama od seba..
ze pri penzione su nejaky 4 chatky, kde sa zmestia do kazdej 4 ludia, hned na skok je to odtial a ze ich prenajima sukromne nejaky pan, aj cislo mi na neho dala, aby sme nemuseli ist az tak daleko do tych hotelov..

vejinka
23. feb 2009

rozhodnite sa..kocky...ja padam

claudinka
autor
23. feb 2009

sakra maju na mna cislo 😒 😒

claudinka
autor
23. feb 2009

ale aj tak mam lepsiu naladu.. mozno nakoniec naozaj pojdeme vsetky 😵 😵

ja uz letim porobit.. musim..

miriam24
23. feb 2009

ja by som ten Larion nerusila ... podla mna by tam mali ist tie ktore boli pekne nahlasene a ostatne si mozeme najst nieco ine pobliz 😉 ja v tom nevidim problem 😉

claudinka
autor
23. feb 2009

mirus aj ja som celkom za, nech sa ostatne babulky vyjadria a hotovo..

claudinka
autor
23. feb 2009

tym padom by mohla aj ewulqa aj rony zobrat muzikov.. silwietta s tehulkou by ale asi aj tak isli do dvojky, nie?
a tak.. no bude to urcite super, ja sa tesim

miriam24
23. feb 2009

hehe ... len uz to vidim ze teraz budu vsetky chciet byvat mimo Larionu ... takze to by som sa tam uz teoreticky zmestila aj s rodinkou 😀 😀 ... ale nie ... to ja len vsetko beriem s humorom,niekedy to inak ani nejde 😝

claudinka
autor
23. feb 2009

mirus dnes mi teda do smiechu doobeda nebolo 😀 😀
takze si to zoberies na starost ty? vybavovacky a tak? :P
a nevyskusame zavolat aj do tych chatiek? ako to tam vyzera so social. zariadenim, popripade ako su tam tie izby spravene? ked sa tam do jednej chatky zmestia 4 osoby.. a su tam styri take chatky.. ci to uz by bolo asi moc komplikovane, vsak?

miriam24
23. feb 2009

Asi hej ... tak ako som pisala predtym .... bud po

A. ostava Larion a tie ktore sa nezmestia a

miriam24
23. feb 2009

aaaaaa maly mi tu kafre do compu a odoslal odpoved bez toho aby som ju dopisala 😀 takze 😀 este raz :

A. ostava Larion a tie ktore sa nezmestia a maju zaujem (napr ja 😉 ) si zozenu nejake ubytko pobliz Larionu alebo

B. zrusi sa Larion a podje sa do niecoho ovela vacsieho napr ten Krivan ... aj tak tam ide o to ze deti budu este moc male na akekolvek sportove aktivity alebo nieco podobne takze to bude skor take velke spolocne kocikovanie a tak ...

ci sa mylim?

miriam24
23. feb 2009

a ake chatky si to vlastne myslela?

claudinka
autor
23. feb 2009

mirus volala som do Larionu, ci mi nemozu odporucit nejake hotely nablizku, kedze nam nevychadza stale rozlozenie izieb a ti mi odporucili hotel Smrek, ktory je odtial 7 km a hotel Barbora, ktory je odtial 10-12 km daleko.. a po chvilke mi niekto volal z mobilu a predstavila sa ta pani z Larionu, s ktorou si mailujem, ze jej napadlo, ze su hned pri penzione styri chatky, ktore prenajima sukromne nejaky pan, ktory to ale nema na internete ani nikde a nechala mi na neho cislo.. ze keby nas bolo tak akurat do tych chatiek, tak nemusime nic hladat..

miriam24
23. feb 2009

aha ... hm ... to znie zaujimavo ... len by nebolo zle to aj vidiet na nejakych fotkach ... ved ak sa ti chce tak skus len tak infrmativne ze ako to je,cenovo,kapacitne a tak

jana.hcsba
23. feb 2009

Urcite uz neruste Larion. To len ak naozaj sa pridaju ti, ktori nie su nahlaseni. Ja som volala muzovi a on este neviie, ale hned dam ako budem vediet - ci ideme. JA chcem velmi .

claudinka
autor
23. feb 2009

babule, takze vsetky, co ste zapisane v Larione, pojdete do Larionu? ci nejake by ste aj uvolnili miesto a isli inde? ci ako to budeme riesit?

claudinka
autor
23. feb 2009

ewulqa asi pojdu s rony do druheho.. ci nie?
a tym padom by sa mali este asi dva pary presunut, aby ostala volna izba pre tehulku a zuzanu1710 😉

natasa8
23. feb 2009

jeeeeeeeej ... som rada, diskusia trosku pohla 🙂

Claudi... som pozerala do toho excelu ... tie nahradnicky su len 4, alebo ma zaujem viac osob ako je tam?

Posla mna je skoda rusit Larion ...

vejinka
23. feb 2009

jo skoda..pekne nerusit larion 🙂

chiiqie
23. feb 2009

podla mna tiez nech sa to uz nerusi a tie co chceme este ist tak sa radsej spojme a vybavme nieco pobliz....aj ta barbora nie je zla...... 😉 ...je link aj na ten smrek??? no musim niekde kuk 🙂

chiiqie
23. feb 2009

a este nieco, tie ktore by mali zaujem o to stretko nech sa dopisu do nahradniciek, aby sme vedeli kto vsetko este chce ist.....alebo si chceme kazda vybavovat svoje ubytko??? 😒 no neviem, vyjadrite sa a pripadne by sme nieco tam pohladali spolu...ale to bol len taky napad.... 🙂

claudinka
autor
23. feb 2009

ten smrek som nenasla oficialnu stranku.. 😒

NEBOLO BY ODVECI AKO PISE CHIIQIE DOPISAT SA, KTORE ESTE MAJU ZAUJEM IST..

claudinka
autor
23. feb 2009

BABULKY, KTORE SA NEZMESTILI DO LARIONU, SUP DOPISAT SA A OSTATNE VECI V TABULKE PODOPLNAT..
urcite si vybavte ubytko spolu 😉 😉
a z Larionu sa presunu asi dva pary, popripade aj styri.. kedze na apartmane dva pary nemusia byt, kedze sa nepoznaju a dalsie dva, aby sa jeden uvolnil, kedze nam jeden este chyba a druhy pre tehulku a zuzku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre