Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
23. feb 2009

konecne to vyzera lepsie

natasa8
23. feb 2009

claudi.. ako je to teda s tym platenim zalohy?
Dalej plati ze mame poslat peniazky Terezicke do konca februara alebo s tym pockame ?

jurocko
23. feb 2009

az teraz som sa tu dostala-bolototu krute ked som citala-hroziilo ze sa všetko rusi-cipana 😠 nesrandujte,všetko sa da doporiadku
ani mojmu drahemu sa tiez nepacilo s tymi peniazmi,a uz ked len nijakui sumu zalohovu ale nie všetko vyplatit..a čo sa tyka stravy tak to je skoro to sa da nahlasit aj neskor...

rony253
23. feb 2009

ahojte, opät sara spinka, tak teraz claudi nechapem, bude sa to vybavovat ako? jedna cast ostane v larione a druha si ma vybavovat ubytovanie samo alebo ako, dohodnu sa dva penziony, len sa rozhodne kto kam ide?

rony253
23. feb 2009

pozrela som si tabulku, to znamena, ze ja ostavam v Larione? a mam dvojpostelovu izbu? ci ako to bude claudi?

terezicka
23. feb 2009

NO teraz som čítala diskusiu dnešného dňa keďže sme celý deň boli mimo a chvíľami to tu vyzeralo veru zaujímavo, ani si to všetko nepamätám pravdu povedať. Ale môj názor je ak si nikto nepotrpí na veľkom luxuse aby sa zavolalo do tých chatiek čo sú pri Larione nech ten pán povie v akom sú stave a ak to bude dotyčným vyhovovať tak nech sa ubytoujú tam aby sme boli fakt blízko seba

rony253
23. feb 2009

v tej barbore, neukazuju izby, je to tam len vsetko popisane.

terezicka
23. feb 2009

Škrečok tvojho manžela chápem že sa bojí posielať peniaze "neznámej osobe". Tak to len treba doriešiť ako by to bolo najlepšie zariadiť. Ak s tým má aj niekto iný probém nech to tiež napíše. Alebo ak by ste peniaze posielala teoreticky poštou tak by ste mali potvrdenie z pošty, ešte s tým by možno súhlasil

chiiqie
23. feb 2009

alebo toto.....celkom sa mi to paci 🙂 http://www.1-2-3-ubytovanie.sk/hotel-barbora

claudinka
autor
23. feb 2009

rony ako som pisala, mozno pojdes aj s muzikom, tak by bolo asi lepsie vas s ewulqou presunut do dalsieho ubytka, ktore sa bude vybavovat..

claudinka
autor
23. feb 2009

natasi s tou zalohou teraz teda neviem.. my co sme urcite isti pre larion, asi nebude problem poslat..
a skrecok by teoreticky, kedze je jedina proti, mohla poslat priamo na ucet larionu, to nebude tazke vybavit..

claudinka
autor
23. feb 2009

najrpv si teda omrknite, kde je kolko volnych miest.. a potom sa bude riesit, kolko ludi presunieme, aby bol larion vytazeny tak, ako by mal.. cize nieze sa budu dva pary v apartmane cudzie stretavat.. cize tie dva apartmany by sme obsadit nemuseli, ale tym padom by sa mali dva pary + ewulqa s rony premiestnit k druhej skupinke..

claudinka
autor
23. feb 2009

ewul s rony iba preto, ze mozno zoberu muzikov so sebou 😉

lebo v larione sa teda bude menit pocet osob.. len nech uz je nejaky zavaznejsi, aby sme vedeli, kolko penazi ma terezicka poslat..

ollako
23. feb 2009

ahojte, vidim, ze sa to pohlo tym spravnim smerom a clauadi tak som sa znova vyplnila do tej tabulky...ale teraz ci som mala, kvoli novym alternativam, ci v larione teda so mnou pocitate,alebo pojdem niekam inam 😅
kludne ma mozete prehodit ja sa plne prisposobim, pisala som stokrat, ze vas rada uvidim!!!! 😎

rony253
23. feb 2009

ahojte, claudi u mna je to len velke mozno s mojim muzom, ale ako som pozerala, tie linky z hotela barbora, tam je len jedna postel na izbe, takze neviem, len v apartmane je manzelska. ja tam budem musiet zavolat a neviem, zi je to ta spravna barbora, je to pri prievidzi

rony253
23. feb 2009

pozrite sa na toto, ale asi je to velmi velmi drahe, ale je tam krasne,uz som tam bola.
to len akoze 😉

rony253
23. feb 2009
claudinka
autor
23. feb 2009

rony krasne to tam vyzera 😵 😵

claudinka
autor
23. feb 2009

rony jasnacka, ze velke mozno.. ale pochybujem, ze budes chciet byt na trojlozku s tehulkou a zuzkou.. alebo zeby? 😀 musime to nejako poriesit..

rony253
23. feb 2009

jakom troj lôzku

rony253
23. feb 2009

idem este daco pozriet pockaj

terezicka
23. feb 2009

Baby nejako sa nestíham dnes vám venovať, mali sme rozbehaný deň ale snáď zajtra to bude lepšie. Dúfam že to s tými miestami poriešime aby sme boli všetky pekne pokope a nemuseli sa deliť 😕

ollako
23. feb 2009

rony vyzera to tam super 😵 , len ta cena 😒

claudinka
autor
23. feb 2009

rony hovorim o tom, ze keby ste chceli byt v larione, tak neviem, ako sa tam vpraceme.. jedine ze by ste isli do apartmanov, to sa ewul bude musiet spytat chlapa, ci pojde.. ked tak by si rony mohla si zobrat sama jednu izbu v apartmane.. alebo neviem 😀 😀

jurocko
23. feb 2009

🙂 vyzera to krasne a super rony len to je drahe ale krasne

rony253
23. feb 2009

ja este hladam nieco, kolko dvojpostelovych izieb vlastne potrebujeme?

claudinka
autor
23. feb 2009

rony kedze potrebujeme vyklidit jednu izbu v larione, to je jeden par.. asi sa ani nedohodneme, kto pojde do apartmanu, ake dve rodinky, ktore sa nepoznaju, to budu asi dalsie dva pary.. cize z larionu to budu tri pary..
v pripade, ze vy styri ostanete v jednom apartmane a budete s tym teda suhlasit..

plus v tabulke je 5 parov.. ak ewulqa neostane v larione, tak plus 6 parov.. a v apartmane budes rony ty so zuzkou a tehulkou, akosi sa tehulka k tomu ani raz nevyjadrila, tak snad nebude proti

rony253
23. feb 2009

nasla som tabulku, takze potrebujeme okolo 30 dvojpostelovych izieb.

claudinka
autor
23. feb 2009

cize dokopy to su tri pary od nas plus 5-6 parov mimo, cize 8-9 parov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre