Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
23. feb 2009

rony Larion nerusime.. je to dobra cena a uz je to vybavene a uz par babeniek, napr. aj ja, sme poslali terezicke peniaze, takze sa hlada iba penzion alebo hotel niekde pri Larione..
zajtra bude chiiqie volat ohladom tych styroch chatiek pod Larionom a potom sa budu riesit tie dva hotely, Smrek a Barbora

ollako
23. feb 2009

claudi so mnou teda pocitas do larionu?ak ano ta by som poslala terezickew tu zalohu 🙂

claudinka
autor
23. feb 2009

ollako jasnacka 😵 😵

rony253
23. feb 2009

http://www.kamsdetmi.info/hotely-a-penziony-c15...
este stale hladam nieco kam by sme mohli ist vsetci spolu

rony253
23. feb 2009

http://www.hotellesna.sk/ubytovanie/, len sa neviem dopracovat k cenam

jana.hcsba
23. feb 2009

Uz ani neviem, kde sa zahlasit na to stretnutie a kedy to vlastne bude. Tak radsej nejdem, ale dufam dame ine stretko, kde by sme boli spolu? Ved mi dajte vediet, ak by sa islo spolu. Alebo sa tam este nejako niekde vpracem aj osve do hotela niekde poblizku a ozvem sa 😀 . Dajte mi vediet ten termin, nech si tam nieco najdem 🙂 . Dakujem

rony253
23. feb 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...
Jani tu sa zapis a mas tu aj datum

rony253
23. feb 2009

aj ten hotel lesna je drahy jak fras, no ma vela izieb, do riti

winona24
23. feb 2009

môžem prosím vedieť ako je na tom to stretko????

winona24
23. feb 2009

mám posielať prachy terezičke alebo si hľadať niečo iné alebo sa odhlásiť

claudinka
autor
23. feb 2009

rony cenim si tvoju snahu.. uvidime, ako sa teda dohodneme, kedze my uz peniazky posielame..

claudinka
autor
23. feb 2009

winon my uz posielame peniazky.. odhlasovat sa nemusis 😉 ani si nic hladat.. sme sa tu zhodli, ze sa ide do Larionu a zvysok si najde nieco nablizku.. tak sa to uz menit nebude.. kedze uz babulky poposielali peniazky, mi terezicka pisala a aj ja som jej uz poslala..

eweny
23. feb 2009

claudi, este mam otazocku..do kedy treba poslat tie peniazky?

claudinka
autor
23. feb 2009

ew sme sa bavili, ze do konca marca, kedze kazdy ma vyplatu inokedy..

rony253
23. feb 2009

takze uz sa vzdavam, uz som to tu cele presurfovala a nenasla som nic.
claudi ja neviem povedat, ci pojdme sama alebo s drahym, to budem vediet tesne predtym.
takze ja mam teraz zalatit co vlastne, ked budem s kockami v apartmane sama v izbe tak nie 30 ale 60 eur alebo ako?

winona24
23. feb 2009

ok...tak pošlem

rony253
23. feb 2009

alebo si zaplatim v larione, normalnu dvojpostelovu izbu akokeby s partnerom. to by bolo asi najlepsie

jana.hcsba
23. feb 2009

Super, termin viem, tak pojdem nieco pohladat v okoli, aby sme am na blizku boli. 🙂

winona24
23. feb 2009

baby ja som dnes nasratá ako pes dingo....posral sa mi total kočík,takže som bez kočíka...ideme ma ...... 🙄 🙄 🙄 🙄 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

rony253
23. feb 2009

vy pridete s autom, ale ja ked budem u nasich v kosiciach tak ma tam oco odvezie, nepojdem sama s malou autom a potom neviem, ako by som sa z tej barbory k vam dopracovala, 7 alebo 10 km sa mi s kociarom slapat nechce. az taka sportovkyna nie som. 😀

claudinka
autor
23. feb 2009

rony akosi sa ewulqa ani tehulka ani zuzana stale neozvali, ci plati apartman.. ale uz su zaradene, kedze som im aj do ip-cok pisala viackrat, ze to takto bude a neprotestovali.. nech sa na mna nehnevaju..
takze ak ewulqa si berie muzika, bude musiet ist do toho dalsieho hotela, lebo sa nezmesti.. ak si vezmes muzika rony ty, budes musiet ist do noveho ty.. kedze do apartmanu sa zmestite styri.. tym padom ak ewulqa vezme muza, budes mat na izbe jednu volnu izbu a bud zoberies muzika alebo si to lozko navyse zaplatis.. tym padom to vyjde zatial zaplat len za seba 15 eur za noc.. ked tak potom muzika doplatis

eweny
23. feb 2009

claudi, asi som to teda nejak prehliadla..

claudinka
autor
23. feb 2009

jani skus pohladat, nech ste vsetky v jednom penzione alebo hoteli.. sa dohodnete vy zvysne 😉

winon kocik? 😕 😕 ako? preco? kedy?

claudinka
autor
23. feb 2009

ew najprv bol termin do konca februara, ale dost bab sa vyjadrilo, ze je pred vyplatami..
CIZE PENIAZKY TREBA POSLAT NAJNESKOR DO KONCA MARCA TEREZICKE..

rony253
23. feb 2009

asi mojho muza zrusim a hotovo, aj tak neviem ci by isiel a teraz ma hlavu plnu inych zalezitosti, tak ked sa ho opytam ci pojde iba ho rozculim. takze zaplatim zatial apartman kde budem sama na izbe. je tam vlastne jedna kupelna, ze?

claudinka
autor
23. feb 2009

rony sak jun je daleko.. tak sa ho opytas potom.. dufam, ze sa ewulqa co najskor ozve, ci berie muzika alebo nie.. s tou kupelkou to neviem, dnes tam niekto volal tusim, tak neviem, co povedali..
lebo dalsi parik by teda musel ist mimo, kedze chces byt sama na izbe, cize najlepsie by bolo, keby sa ewulqa vyjadrila, ze berie aj chlapa a tym padom budes mat v apartmane izbu pre seba..

winona24
23. feb 2009

úplne sa mi udrbalo koliesko predné koliesko.... 🙄 🙄 🙄 🙄

rony253
23. feb 2009

dobre kocky, idem ja do sprchy uz ma boli hlava. majte sa a dobru nocku

claudinka
autor
23. feb 2009

winon samo od seba? ci si niekde narazila? aky mas kocik?

rony bru nocku.. sak to este vyriesime, papa

winona24
23. feb 2009

ono už bolo lepené...ja som to písala v decembri,že mi odišlo...ale dúfala som,že do jari vydrží....no a nevydržal...ja mám Jané Carerra PRO

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre