• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretnutie "septembrovky 2008"

13. septembra 2013 
autor
vejus sak nic nemusis :wink: iba cvaknut..

terezi tie s hotelom smrek myslim, linky na to
24. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Claudi tak už chápem
24. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
terezi paradicka :wink:
24. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, tak ja som už tiež zaplatila :grinning:
normálne mi zalepilo, prečítala som si jednu stranu, že čo? kto posledný zaplatí ?, tak som rýchlo klikla na netbanking, zaplatila a potom som vás dočítala :grinning: :grinning:
takže súhlasím :sweat_smile:
24. feb 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvak cvak....este? :DDD
24. feb 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu nemam mobile..je v druhej izbe a ked zapnem internet banking tak potrebujem mobil lebo mi poslu smsku a tam kod...takze zaplatim asi vecer alebo zajtra..a claudi kolko si platila? aj z penziou ci bez?
24. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez kazdu chvilku cakam ze sa maly zobudi
24. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hups to malo byt inde
24. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len v rychlosti, lebo idem s malym von..nie je to fer postupovat podla toho, kto zaplati ako posledny, ten vypadava z Larionu..sa predsa povedalo, ze kazdy ma vyplatu inak a preto nemoze zaplatit hned..takze zas by to bolo dost nefer!
24. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vejus penziu este nie.. iba ubytko :wink: :wink:

ew oki, tak vymysli nejaky iny system, podla coho sa to bude teda rozdelovat :unamused: :unamused: :unamused:
24. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to nefer, to je pravda.. ale aj tak to bude vzdy pre niekoho nefer..
24. feb 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, tak sa vyjadrite.. ja to nemienim na mieste riesit a hadat sa tam.. ja kludne pojdem aj do toho druheho penzionu, pokial to budu normalne ceny.. mne to problem nerobi :wink: a zbalim so sebou aj misik s martinnou78 a bude po probleme :wink:
24. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,ja prepustam miesto inej.my ideme do chorvatska na dovcu.rada by som sla aj na konikove stretko..len uz naozaj nemozem rozhadzovat.tak prenechavam nase miesta nikomu,kto ma zaujem.pa pa
24. feb 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tehulka4 - ty sa chystas ci nie? mohla by si sa tu uz ukazat, ci teda apartman bude alebo co mame vlastne robit..
24. feb 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale sa nam to miesa
24. feb 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru, veru.. mno ja sa kludne obetujem, aj tak sa uvidime, zajtra zavolam misik a martinna78 a dohodneme sa, ci by suhlasili ist teda inde..
24. feb 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to pomože, tiež mi nerobí problém nájst si niečo poblíž...možno aj tie chatky, ved hádam len pojdeme autom, len my tvoríme iba 1 pár..ale ak to pomože...
24. feb 2009 o 19:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som za, aby v Larione zostali hlavne tí, čo budú imobilní..bez auta..ako napr. rony, vejinka a neviem ešte kto..
24. feb 2009 o 19:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh ja som imobilna? :grinning:
24. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obcas mam ten pocit..no moj syn je mobilny aj za mna :grinning: :grinning: :grinning: ja mozem akurat tak s muzom machrovat s troma mobilmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ako to je so zalohou a s celkovou platbou? Viem, ze zaloha sa plati Terezke a ostatne tiez jej? Manzel stale nesuhlasi, chce platit rovno na adresu penzionu. My velmi chceme ist, ale mame ten problem. :frowning2:
24. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... ja si myslim ze by sa s rezervaciou ubytka pre nahradnicky malo este pockat... ved je este len febr a nemyslim ze na Liptove budu penziony mimo sezony obsadene :unamused:

Samozrejme nemyslim tym, ze by sa nemalo hladat a sondovat... ale rezervovat a platit zalohy este nie... minimalne do konca marca, ak by niektore z nas vypadli....
24. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si myslim ze ajtak sa este niekto odhlasi,tak ako Zuzana1710. A inak,my budeme tiez nez auta :unamused:
25. feb 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*bez auta
25. feb 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skreci sak som pisala, ze ak si jedina, co ma taky problem, neni podla mna velky problem poslat za jednu osobu peniaze rovno tam.. alebo sa za Teba zaloha zaplati z vyzbieranych penazi a celu sumu doplatis na mieste..
25. feb 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnaam som si urobila vanilkovy puding s ceresnami na ranajky :grinning:
25. feb 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nemalo ist sem, ale nevadi :grinning:

mno tak ako sa teda dohodneme? poslem celu konverzaciu s larionom vejinke alebo terezicke a oni budu s nimi komunikovat.. baby, ktore su imobilne, ostanu v larione, cize aj ewulqa s chlapom..
ja nakecam nejake babule, nech sa so mnou presunu.. a hotovo :wink:
uz len cakat, kedy kto vybavi nejaky hotel nablizku, to si ja uz na triko nevezmem.. nehnevajte sa na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. feb 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oki,dakujem teda.
25. feb 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dobrovolne zriekam s komunikaciou..s hotelmi lebo som slubila muzovi ze si to nevezmem na triko ale len vam budem pomahat s cim sa bude dat

claudi a preco sa zriekas komunikacie?
25. feb 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem koncit
25. feb 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok