Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

candy9
3. feb 2009

Ahojte, tak ja manzela na stretko urcite nenahovorim, lebo nebude moct odist z roboty, aj na dovolenku ideme s maminou a sestrou ☹
Ale my s Jakubkom by sme sa pridali radi, vyhovovalo by nam to v termine maj prip. zaciatok juna, lebo potom uz nebudeme v SR.

tehulka4
3. feb 2009

ved to..treba najskor urcit nejaky konkretny termin a miesto a potom sa dohodnut kto bude mat zaujem a kto nie...a ak yb som si mala ist uzviat vikend tak to mozem maleho rovno nechat doma, ale kedze maly je na mna strasne naviazany a s tatom nevydrzi ani 5 minut tak mi je jedno ci so mnou muz pojde alebo nie, tak ci tak bude maly stale so mnou..

eweny
3. feb 2009

baby, ono je to iste, ci uz otvorite tu stranku avena, alebo avicenna 🙂

evitkamalicka
3. feb 2009

babu avena stranka je zrusena a je nahradena http://www.avicenna.sk/index_avena.htm

evitkamalicka
3. feb 2009

babu sorry, mne to len nechcelo otvorit ale je to to iste

claudinka
autor
3. feb 2009

je to to iste, aj avena, aj avicenna, ten prvy link babuci nejde, buhvi preco.. ten druhy uz ide 😉 😉

babuci
3. feb 2009

evitka nie je zrusena teraz som na tej stranke🙂

k tomu terminu, my pojdeme urcite iba ak to bude vikend. ak nie, tak to manzel pracuje.

tehulka4
3. feb 2009

baby, inak okrem tyh bazenov cos a tam da robit aj s detmi???

claudinka
autor
3. feb 2009

tehulka moja rec.. u mna takisto je stale u mna a u muzika malo, tak to bude aj cez nas vikend urcite..

sauna a bazen? u mna nehrozi nic podobne.. 😀 nikto ma nedostane do plaviek..

babuci
3. feb 2009

inac bola som aj v tom hotely Horec a ten je tiez super. a ma tam tusim mensiu cenu za vikend.
je to 1099 za vikens na osobu s polpenziou.

tehulka4
3. feb 2009

claudi, ved to...muz je stale v robote a maleho tak sem-tam maximlne okupe a da mu vecer anjest..inak je maly nalepeny stale na mne...aj ked ho muz dava do postielky maly huci a ked ho odtial vyberiem a utisim tak sice sa obcas mrvi ale je kludny a zaspinka pomerne rychlo..minule osm muslea ist na pohotovost so sebou a cvratila som sa po hodinke a pol a maly este enspal....
sauna, bazen,soalrko a wellness, je sice parada, ale to mozem ist aj doma...co tam budeme robit s detmi....

claudinka
autor
3. feb 2009

babu dufam Sk 😀 😀

mataaaaa
3. feb 2009

aj ja by som sa pridala 🙂

claudinka
autor
3. feb 2009

bohuzial to nebude velmi relaxacny vikend, veru 😒 😒 ale len tak na oddychnutie od kazdodenneho stereotypu a starosti, ja ziadne vymozenosti typu sauna, bazen, hry nevyhladavam, budem rada, ze sa stihnem naranajkovat, naobedovat a navecerat 😀

ten Liptovsky Jan vyzera fajn.. aj keby muzik nesiel, tak by som isla sama s malym, ziaden problem 😉 😉

babuci
3. feb 2009

tehulka. okrem toho sa s detmi mozes jedine prechadzat vonku, alebo hrat na zemi v spolocenskej miestnosti.
a to iste budeme robit s detmi vsade inde. a ak ma bazen dobru teplotu, mozeme ist aj s detickami.
s detmi toho vela nevymyslite, este su v takom veku. ale naopak my by sme si mohli trochu oddychnut. 🙂

claudinka
autor
3. feb 2009

mataaaa vyyyborne, teba som este u nas nevidela, vitaj 😉 😉

tehulka4
3. feb 2009

ve dto, ze na oddychnutie od toho bezneho stereotypu je to super...ale tiez by ma zaujimalo, ako to bude so stravovanim deti..myslim, ze niektore deturence este len budu v zaciatkoch s prikrmami a my v podstate tiez..neviem si celkom dobre predstavit ako si budem prihrievat malemu prikrmy apod...inak toto by ma zaujimalo ako to planujete riesit, ked pojdete aj niekde na dovcu..

ba80
3. feb 2009

v horci som bola aj ja, ten je pekny...
tehul, my si tatina tiez moc neuzijeme a zo solarka a bazenu som tiez neni navetvy... 😀 no, s detmi budeme chodit na prechadzky... teda budeme ich nosit na prechadzky... 😝 😀 😀

zanin
3. feb 2009

caute claudi diky za link aj my by sme sa pridali 2+1

tehulka4
3. feb 2009

ba80, bazen a podobne aktivity, teda mna tiez nejak nenadchynaju..skor to ze vas konecne budem moct vidiet na zivo a aj skecnut s vami nazivo ...ja dufam ze sa mi maly uz pomaly zacne aspon v tom majiako tak potacat uz na vlastnych.. 😀

ba80
3. feb 2009

tehul, ak bude mala po mne, tak my budeme stale na mlieku... 😀 😀 ja som do vyse roka nechcela nic ine 😅 😅

tehulka4
3. feb 2009

jeeej, ahojky zanin..ako sa vam dari?:?

zanin
3. feb 2009

cerstvy vzduch je pre drobcov to najlepsie co moze byt a hlavne vyvetrat hlavu od starosti a zoznamit sa osobne.

zanin
3. feb 2009

ahoooj te4hulka teba niekde stretnut to je umenie. Mame sa fajn a vy? Oli je velky fesak. Bolo by fajn zase sa niekde stretnut.

eweny
3. feb 2009

jasne, spolocne prechadzky na super cerstvom vzduchu 🙂 to nemame kazdy den, myslim ten cerstvy vzduch..

tehulka4
3. feb 2009

zanin, zeby azsa v porodnici?? 😀 😝

tehulka4
3. feb 2009

ba80, je to mozne a mozno ze uz aj nebudete...uvidis..ale ked jej mliecko chuti a staci jej tak naco spekulovat..

zanin
3. feb 2009

uf tak tu nemocnicu ako sme sa dohodli o 3 roky skor si na to asi netrufnem. Aj samko je na mna dost naviazany. Ale vieme ako to je ja si naplanujem ale nahoda je blbec 😀

claudinka
autor
3. feb 2009

ja by som skor bola za nejaky mensi penzionik so stravou, bez roznych welness vymozenosti, ja ich aj tak vyuzivat nebudem, to ked tam pojdem sama s muzikom na tyzden a vychutnam si to.. popripade ten bazen by padol celkom vhod nejaky kryty, ale tot vse.. viac ja osobne nepotrebujem 🙂 a nejaky areal na prechadzky..

sasasx
3. feb 2009

ahojte
avena sa mi paci, ale ja by som sla do niecoho mensieho, kde by sme mali vlastnu miestnost na stretavky... znami boli prednedavnom v tej avene a hovorili, ze tym, ze su tam akciove pobyty, tak je tam vzdy vela ludi a velmi si tie sluzby ani neuzili...
ja by som skor za ten Horec = je to predsa len mensie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre