Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
26. feb 2009

aj tak je to drahe... 😖

terezicka
27. feb 2009

Baby neviem ako sa mi tu pdoarí byť cez víkend, lebo od dnes do nedele mám v kose školu tak aby ste vedeli...

claudinka
autor
27. feb 2009

aj tak sa tu ani nemame teraz o com bavit 😉

jana.hcsba
1. mar 2009

No, vyzera ze pojdeme k rodine, tak hura - sa tam aj mozno uvidime 😀 .

vejinka
3. mar 2009

tesime sa 😉

kamilka12
6. mar 2009

ja sem píšem iba tak...lebo sa mi zdalo, že nám téma padla úplne dolu, tak ju dvíham hore 😀

katinka0000
6. mar 2009

ahojte!
prepacte, ze vam sem vstupujem. som z augustoviek 2008. aj my sme sa chystali v septembri na spolocne stretnutie, len nam z hotela, kde sme sa chceli stretnut, napisali, ze sa im meni majitel, tak to v septembri nepojde. bud teda sa dohodneme, ze pojdeme v maji, alebo budeme musiet zmenit hotel. mozem vedie, aky hotel ste vybrali vy? je to niekde v strede slovenska? dakujem!!!

bubinko83
6. mar 2009

kati,je to hotel Larion v Liptovskom jane.Teda ak sa nič nezmenilo 😖 Ale asi nie.Ale toto neni stretnutie v septembri ale stretnutie septembroviek. 🙂

claudinka
autor
7. mar 2009

kamilka chvalim chvalim 😀 😀

nie, nic sa nezmenilo.. penzion Larion - http://www.penzionlarion.sk/
velmi ochotny personal, vo vsetkom nam zatial vysli v ustrety a berieme v juni cely penzion na vikend..
uvidime, ake to bude na mieste 😵 😀

perlab
7. mar 2009

caute, je niečo nové na sheete? občas sa snažím, ale nejde mi otvoriť, vďaka 😉

claudinka
autor
8. mar 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...
sranda, ze vam to niektorym nejde otvorit..

perlab ee nic nove 😀

katinka0000
8. mar 2009

ahojte!

dik, tak skusim napisat nasim babam, ci nezmenime nahodou hotel.

bubi: ja viem, ze to nie je stretnutie v septembri. ja som len napisala, ze by sme sa s babami chceli stretnut v septembri. 🙂

claudinka
autor
8. mar 2009

katinka drzime palceky 😉 😉

vejinka
8. mar 2009

jej konecne tu niekto napisal 😀

claudinka
autor
8. mar 2009

sak som povedala, ze sa tu vidime az v juni 😀

perlab
8. mar 2009

tak som sa tam konečne dostala 😀
to s tými izbami je záväzné 😵

claudinka
autor
9. mar 2009

co s izbami? 😕

perlab
9. mar 2009

no to obsadenie izieb, ako sa zapisuje na sheete

kamilka12
10. mar 2009

perlab - nie to závazné nie je, tí čo zaplatili by sa tam mohli podopisovat, aby sme priebežne videli, či teda penzion obsadíme celý, poprípade kolko nás je navyše...

perlab
10. mar 2009

tak som sa zapísala aj ja /teda my/ 😅

vejinka
10. mar 2009

baby kedy sa zaplati zaloha???, muz sa ma teraz pytal...aby sme nedopadli tak ze ten termin nakoniec nebude

claudinka
autor
11. mar 2009

zalohu sme sa dohodli ze vyzbierame do konca marca a vtedy sme sa dohodli, ze ju aj posleme.. cize do konca marca..

winona24
11. mar 2009

len Vám chcem napísať,že ja na stretko nejdem....nepočítajte so mnou....mám na to súkromné dôvody....

vejinka
11. mar 2009

win skoda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

terezicka
11. mar 2009

Win to ma mrzí že nejdeš...
Veji aj v penzióne je dohodnuté že do konca marca sa im pošle záloha. Čiže ja by som povedala ak tu budú súhlasiť tie kočky čo ešte nezaplatili, nech sa trebárs do 28.3. vyzbierajú všetky peniaze aby som najneskôr 31.3. im mohla poslať zálohu. Čo vy na to?

vejinka
11. mar 2009

suhlasim..uplne nech to uz mame z krku co sa tyka zalohy

vejinka
11. mar 2009

ale ako pozeram tabulku..niektore baby si etda davaju nacas...nieze by to surilo ale sak nech to zaplatia a bdue klud..ale chapem ze vela bab caka na vyplatu...mne osobne este nedosiel rodicovsky a dost ma to serie 😖

vejinka
11. mar 2009

terezka este mam k tebe prozbicku..prosim ta skontroluj ci sedi pocet zlaplatenych s tabulkou..vies istota je istota 😉

claudinka
autor
12. mar 2009

presne, suhlasim s vejinkou.. a napis nam, ci to sedi 😉

winona24
12. mar 2009

no babulky...aby som to uviedla na správnu mieru...nechala somsi to prejsť trošku hlavou....pokiaľ do konca marca nezaplatím nejdem....alebo počkajte.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre