Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
23. mar 2009

no dufam ze vsetky zaplatia do uvedeneho terminu 😉

terezicka
25. mar 2009

Ja tiež dúfam že zaplatí každý, lebo nech môžem zaplatiť zálohu potom. Mám ju zaplatiť 31.3. alebo 1.4.?

vejinka
26. mar 2009

asi skor 1.4. idem kuknut kolko ich este nezaplatilo..

vejinka
26. mar 2009

terez sedi pocet ? nezaplatila uz nahodou aj jurocko? pripadne ine? treba to poriadne skontrolovat 😉

claudinka
autor
26. mar 2009

vejus neboj, terezicka urcite dava bacha 😉

terezicka
26. mar 2009

Veji nie Juročko ešte nezaplatila, posledná mi peniaze poslala Eweny. Dávam na to bacha, keď niekto napíše IP-čku že poslal tak to kontrolujem. Ale pre istotu to idem porovnať ešte raz 😉

terezicka
26. mar 2009

Veji počet sedí, v tabuľke je 14x áno a u mňa je to teiž tak isto, takže potvrdzujem správnosť údajov 😉
A ok 1.4. posielam zálohu do Larionu

vejinka
26. mar 2009

vyborne ...terezka mas u mna male nepodstatne + 😉

vejinka
26. mar 2009

takze to urobime takto..: zaloha sa vyplati toho 1.4 aj ked blby den...hmm radsej 31.3. predsa len 1.april je 1. april..este to zoberu ako zart a mame po "vtakoch" 😀 takze este raz zaplati sa teda posledny marcovy den zaloha..z tych co uz poslali a celkom posledny termin na zaplatenie bude do konca aprila..ale vsetci co xcu ist na larion aby sa necakalo do posledneho mozneho terminu..co poviete? 😉 a potom v maji mozeme riesit tu stravu pripadne program teda ak vobec bude cas 😅

vejinka
26. mar 2009

a ozaj ked bdues terezka platit zalohu ..treba aj nejaky mail zbuchat...claudi? 😉

vejinka
26. mar 2009

a v maili nieco v tom zmysle ze este nevieme presny pocet..ale urcite bereme cely penzion ako sme dohodnuti..a treba sa spytat co s tymi apartmanmi kolko za ne a tak.. 😉

terezicka
26. mar 2009

Veji ja som tiež myslela na to, že aj nejaký mail by sa im mohol vtedy poslať aby vedeli. Ale ja do správy pre prijímateľa napíšem aspoň termín za ktorý je tá záloha, snáď im dôjde...
A ďakujem za to + 😀
A prečo posledný termín na vyplatenie je do konca apríla? Nedohodlo sa do konca marca? Možno som to ale nepostrehla ak ste sa o tom bavili

vejinka
26. mar 2009

ale mimo nas co sme tam hore..teda nie pod ciarou ako nadradnicky 😉

vejinka
26. mar 2009

lebo teraz musia zaplatit tie co niesu nahradnicky...a ked nezaplti nejaka tak teda posledny termin pre nahradnicky bude posledny april 😉

vejinka
26. mar 2009

neviem ci ma chapes...proste my do konca marca a ostatne do konca aprila 😉

vejinka
26. mar 2009

aby sa vedel priblizny pocet..a miesto kam nam vsetkych dame 😉

vejinka
26. mar 2009

a este aj tie chatky...ci co to tu claudi pisala..ze kto do nich a tak...proste daco aby sme uz vedeli..kto kde 😉

vejinka
26. mar 2009

terezka ...do spravy pre prijimatela by som dala termin a meno tej ktora s nimi komunikuje...cize claudi...aby sa nestalo ze to hodia na niekoho ineho...a my sme pekne vela kopa mamiciek...neviem si predstavit taku velku kopu nasratych mamiciek ked im tam pojde vynadat 😀

terezicka
26. mar 2009

Veji dať meno Claudi so správy pre prij. nie je problém, ale im sa tam aj tak zobrazí moje meno - ako majiteľa účtu. Ale ja si myslím že keď sa im pošle v ten deň aj mail, že sa zaplatila záloha z účtu č. ( nech sa do mailu napíše číslo môjho účtu ) tak by to mohli pochopiť.

vejinka
26. mar 2009

no jasne to by mohli pochopit

claudinka
autor
26. mar 2009

normalne sa napise do poslania penazi ze zaloha a termin, to urcite pochopia 😉 netreba certa spominat 😀

a ako s tymi nahradnickami? v pondelok napisem teda IP-cky tym, co neplatili, ze pojdu za nich nahradnici alebo ci maju vazny zaujem a mame na nich cakat ci ako? vejus lebo cely penzion asi ani nevezmeme, kedze oni maju full stav ovela vyssi..

vejinka
26. mar 2009

no zatial sme 14? to je krat dva cize 28 vsak? takze ked zobereme vsetky nahradnicky tak sme plny

vejinka
26. mar 2009

ale najprv spravim vsetko pre to aby tie baby co nezaplatili a xcu ist ..nech to stihnu do konca tohto mesiaca

claudinka
autor
26. mar 2009

😉 😉 ok

vejinka
26. mar 2009

no celkom plny nie...ale urcite este zaplatia...ja tomu verim...predtym sme sa tu div nepozabijali ze nebudeme mat kde spat ze nas je vela..a teraz by sme mali riesit koho este vezmeme aby sme mali plny stav...to je tusim zly sen! tolko nervov z toho bolo a zrazu nemame plny stav 😠

claudinka
autor
26. mar 2009

vejus kakat na to.. hlavne, ze bude dobre 😉

rony253
26. mar 2009

Ahojte, prepacte, ze vam tu do toho skacem, ja zajtra alebo v sobotu, posielam terezicke peniaze cez Western Union, lebo som nemala auto a moj muz bol mimo, tak som sa nemala ako dopracovat do banky alebo na postu. takze zajtra alebo v sobotu, ci uz budem musiet ist s malou taxikom, posielam terezicke peniazky, a urcite idem. Neze ma vykopnete 🙂 papa

vejinka
26. mar 2009

rony..hehe to sa mi paci..ze "nieze ma vykopnete"...mileeee 😀 😀 😀

vejinka
26. mar 2009

claudi ty si poslala vsetkym babam ktore nezaplatili ze? a asi ti neodpisali... 😒 ze?

vejinka
26. mar 2009

som zabudla napisat ze poslala ip 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre