Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

terezicka
27. mar 2009

Rony o tebe viem že to máš trochu komplikovanejšie, myslím na to a určite ťa nevykopneme, neboj

claudinka
autor
27. mar 2009

Vejus, nie, nikto mi okrem rony neodpisal 😀 😀

vejinka
27. mar 2009

to je do placu..ignoruju to.. 😔

jurocko
27. mar 2009

veji si tam?

vejinka
27. mar 2009

ano som tu moja

vejinka
27. mar 2009

nieco sa deje????

claudinka
autor
27. mar 2009

ahojte.. takze jurocko s rony zaplatia, tie to casto pisu, takze tie dve v pohodicke 😉 pisala som sms radke - slavici a ze je v rakusku a pridu v nedelu a potom zaplati, ze urcite idu.. matka mi tiez akurat pise, ze caka, kym pridu muzikovi na ucet peniazky a hned zaplati.. s misik budem dnes volat.. tehulke a ewulqe tiez som napisala sms, kedze sa tu neukazuju.. tehulka ma ale oliverka choreho tusim a hovorila, ze nevie, ci pojde, lebo mozno budu mat vtedy niekedy operaciu, si pamatam, ze sme si ip-cky pisali alebo proste je chorucky a musia ho liecit.. skrecok nemam sajnu 😒 a tot tusim vsetci..

vejinka
27. mar 2009

vyborne claudi...baby ja som na vas drda ze to tu takto organizujete... 😉 a ty ams male nepodstane + 😉

no tak to by sme mali..s tehulkou mi je to velmi luto ale chapem ze babatko je na prvom mieste babuci asi dnes zaplati co by bolo super 😉 a potom mozeme poslat zalohu teda terezka..a dopisat zeny do tabulky na izby...a mne mozno konecne prestanu padat vlasy zo stresov 😀 😀

vejinka
27. mar 2009

nie drda ale hrda 😀 😀 😀

vejinka
27. mar 2009

ak dobre ratam to bdue 21 co zaplatia..neratam tehulku zatial a skrecok ..hmm krat dva to je 42 kusov..kapacita je 56lozok aj s pristelkami..no ja optimistka to vidim ruzovo 😉

vejinka
27. mar 2009

vyborne takze aj skrecok ide...no supeeeeer 😉

claudinka
autor
27. mar 2009

a misik mi akurat pise, ze nevie, ci pojde aj muzik, ci ma teda zaplatit jednu dospelu alebo dve, ked mozno v tom termine bude mat pracu, lebo este nevie, ktory vikend a mozno to bude prave ten 😒 tak som jej napisala, ze kludne nech zaplati za jednu osobu a druha sa potom doplati..

vejinka
27. mar 2009

spravne radsej doplatit ako by sa malo vracat..tot moj nazor aby s tym terezka nemala tolko roboty

claudinka
autor
27. mar 2009

takze cakame do utorka a potom sa beru nahradnici 😉

vejinka
27. mar 2009

jasne sefe 😀

claudinka
autor
27. mar 2009

matka uz cvakla 😉 😉

vejinka
27. mar 2009

vyborne

terezicka
28. mar 2009

No takže Maťa už napísala ip že zaplatila ale nik iný zatiaľ, teda okrem Rony to vieme že korunky prídu...

claudinka
autor
28. mar 2009

terezi, mne pisali misik a slavic, ze zaplatia v pondelok alebo utorok 😉

terezicka
29. mar 2009

Ok Claudi tak budem čakať, len nemám rada keď si ľudia nechávajú všetko na poslednú chvíľu 😅 Len dúfam že po tejto vete sa na mňa nikto nenahnevá 🙄

slavica2
29. mar 2009

terezicka uz som zaplatila 🙂 prepac, ze oneskorene prosim 🙂

terezicka
30. mar 2009

Slavi ja som to nemyslela v zlom čo som napísala... Idem pozrieť účet či to už od večera dorazilo

terezicka
30. mar 2009

No a zajtra je ten veľký deň keď ideme platiť zálohu za naše stretko 😵

claudinka
autor
30. mar 2009

a kto teda kazdy chyba a nedal o sebe vediet? myslim kto necvakol a nevieme o nom nic..

terezicka
30. mar 2009

Claudi vieme že Maťa a Slavica poslali peniaze a o Rony tiež vieme - to ide zo zahraničia. Takže tie už akoby mali v tabuľke "áno" napísané pri peniazoch, ale ostatné kočky neviem...A inak je v tabuľke každý kto už zaplatil...

terezicka
30. mar 2009

Tak idem do tabuľky dopísať že od Maťky a Slavici už peniaze prišli, teraz som kontrolovala účet...

claudinka
autor
30. mar 2009

aj misik ti snad napise, ze ide dnes alebo zajtra cvaknut 😉

martinna78
30. mar 2009

tak sa tesim, ze som to nakoniec dobre stihla 🙂 😉 zaplatit myslim 🙂 😉 sa uz tesim na vas 😵

claudinka
autor
31. mar 2009

ok zajtra riesime, kolko nas zaplatilo a co s nahradnikmi 😉

terezicka
31. mar 2009

Aj Mišik už zaplatila, idem ju dopísať do tabuľky ak tam ešte nie je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre