Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
23. máj 2009

anicka ak by suhlasila skrecok tak teoreticky by ste sa do apartmanu zmestili..no musis jej napisat ci by to slo... 😉

anickaajanko
23. máj 2009

Veji ja by som rada
ale ked jej manzel by si to iste nezelal ked bol ochotny si to priplatit kvoli sukromiu
nerada by som im to kazit
aj ked rada by som ist

kamilka12
23. máj 2009

teraz tak rozmýšľam..ako tam budem malého kúpať..sprcha tam bude, ale on sa rád člapká vo vani, sprchy sa bojí 😅 ...no...bude to zaujímavé 😀

anickaajanko
23. máj 2009

claudi uz sa ti ziadna baba neozvala ze idete
to sme uz ako nahradnici len my

ja by som teda sla aj do ineho hotela
nechcem Skreckovi kazit sukromie ked si to manzel nezela
niekto by ste mi potom dali mobilne cislo aby sme prisli ked budete vonku alebo v spolocenskej miestnosti ak tam bude
pani z Larionu my pisala ze je to len 10 km takze autom dakych 10-15 min tak by sme dobehli
ak to teda nebude vadit
nikomu

ja by som vas rada vidiet

ka3n
23. máj 2009

Ked budu baby suhlasit, tak ti dam v klude aj moje cislo a stretneme sa niekde..vsetky.

claudinka
autor
24. máj 2009

miriam24 sa tusim nikde nezmestila zatial..lisula sa neozyva a o chiiqie co vieme?

vejinka
24. máj 2009

nic..nebola tu asi tyzden mozno viac... 😖

vejinka
24. máj 2009

no a babu bude vdiet az o dva tyzdne...no dufam ze sa to stihne poplatit

claudinka
autor
24. máj 2009

aj kebyze nie, je nas pozehnane tak ci tak.. no bude to teda natresk 😒 ja si to veru neviem predstavit, na tri dni.. mozno na druhy den s muzikom zdrhneme 😀 😀

terezicka
24. máj 2009

No ja som zvedavá ako to bude prebihať celé keďže každé dieťa má iný denný režim ( my nemáme síce žiadny, len to že večer o 19-tej sa ideme kúpať a spať ), bude to veru sranda a riadna. A dúfam že sa naše decké medzi sebou nedohodnú a nespustia všetky naraz koncert lebo to asi neutíšiem 😀 😅

ka3n
24. máj 2009

No ludia, moj maly je taky placko ked niekoho nepozna a ked spusti rev, tak kataaaaaaaastrofa..reve ako pavián..fakt. 🙂)

Claudi, kam chces zdrhat, preco?

No my s manzelom, ked sa nam tam bude pacit, tak si este doplatime a ostaneme tyzden a ked sa nam nebude pacit tak pojdeme este odtial na tyzden niekam, do Bobrovca, terchovej alebo tak..Povedal, ze ked merame cestu tak daleko tak uz nech to vyuzijeme na riadnu dovolenku..takze ja balim na min. tyzden..júúj to bude veci.

A inak detom tam budete varit? Ja nie, ja beriem malemu detske vyzivy a aj tie zeleninove a take..som si povedala, ked na dovcu tak poriadnu a nie vyvarat..🙂) ja som uz raz taka..vzdy ked ideme na dovcu tak mame jedlo zaplatene, alebo chodime po restikach..a preto nebudem ani malemu varit..

claudinka
autor
24. máj 2009

no ked to bude velmi neznesitelne, tolko veci naraz.. neviem si to predstavit v noci 😒

anickaajanko
24. máj 2009

claudi tak potom brnkni a na zvysok pobytu pridem ja 😀

claudinka
autor
24. máj 2009

no celkovo si to neviem predstavit, ja mam dost, ked nas je na stretku pat - sest, stacia bohate dve - tri babenka.. a co este s takymi, ako pises ty ka3n, ze ked niekoho nespozna, spusti rev.. tak to tam ten Tvoj malicky potom bude plakat 3 dni vkuse 😀 😀
a my kedze ideme len na tie tri dni, neni najmensi problem navarit si a spravit na izbe 😀 alebo dovtedy uvidime.. aky bude papkac vtedy 🙂

vejinka
24. máj 2009

no zienky uz sa neviem dockat..moj maly sa neboji teda on je ako obareny ked vidi novu tvar v dome ..aj dnes bol kuknut muzov kamos volaco robili na pc..a maly v kociku bez pohybu bez hlaska..uplne ako socha upreny pohlad a pomaly nedychal 😀 😀 😀 takze ja by som teoreticky na larione mala mat sochu 😀 😀 😀

vejinka
24. máj 2009

no ty kokso ak tie decka nebudu v noci xciet spat...co urobime? 😅

vejinka
24. máj 2009

no ale ja mam tu smolu ze musi byt uplne ticho ked ho uspavam a ked vo vedlajsej izbe bude niektore mrnkat moja snaha bude na nic...asi mu dam do usiek vatu aby nic nepocul 😀

vejinka
24. máj 2009

a dufam ze steny su tam dost hrubeeeee 😀

ka3n
24. máj 2009

No bude to tazke, ale zvladneme to a hlavne su to deti, a snaha kazdej matky je urobit pre ne to najlepsie, takze sa budeme aj my medzi sebou musiet asi trosku respektovat...

claudinka
autor
25. máj 2009

STRETKO V MEDICKEJ ZAHRADE V BA!!!
POZOOOOR, BUDUCI TYZDEN V STREDE TYZDNA, CIZE V STREDU, SI SPRAVIME MALY DEN DETI V MEDICKEJ ZAHRADE.. Stretneme sa pri vchode pri cintorine na tych prvych dvoch lavickach, co tam hned su po lavej strane a odtial si uz najdeme nejakeho vhodneho fleka na sedenie, lezanie, lozenie, stavanie sa na travicke 😵 😵 😵 uz teraz sa na Vas a Vase deturence veeelmi teskam.. A priblizny cas stretnutia stanovime okolo jednej, ked sa deticky naobeduju 😉 kto pride neskor, skor, kludne napiste, budeme tam (teda aspon dufam)..

anickaajanko
25. máj 2009

neustale to hladam aby som vedela ako sa to pre nas vyvíja

preto ten link 😉

anickaajanko
25. máj 2009

ja poprosim do tej tabulky dopisat VELMI rada by isla 😀

vejinka
25. máj 2009

anicka...vydrz chvilku teda aspom jeden dva dni a napisem ti naisto ci teda ides alebo nie..je to v rieseni 😉

vejinka
25. máj 2009

a co je s chiiqie????? vie niekto o nej nieco??

anickaajanko
25. máj 2009

veji ved ja len aby rec nestala
nepojdeme nepojdeme
svet sa nezruti

kamilka12
25. máj 2009

mi tá tabulka nejde otvorit 😠

claudinka
autor
25. máj 2009

o chiiqie nevieme nic ☹

vejinka
25. máj 2009

do kelu takto sa neda..treba sa s nou skontaktovat..takze na ipcky sa nehlasi....nuz cakame do konca mesiaca a potom sa rozhodne co sa bdue robit

ka3n
25. máj 2009

boze veji, ved ked sa neozyva, tak to ma asi v pazi a anicka by isla...tak co riesite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre