Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
30. máj 2009

kamilka dobry napad...a kazda pojdeme domov so spomienkou na larion ..monokel 😀 😀 😀

vejinka
30. máj 2009

kamil oni vedia ze bereme cely penzion silno pochybujem zeby sa nepripravili na tak hojnu navstevu heheh nikdy viac tam nebudu xciet deti 😀 😀 😀

terezicka
30. máj 2009

Veji čiže ak ťa dobre chápem tak sa nejde objednávať žiadna polpenzia ani plná penzia spoločne? Viem ako to myslíš, ale môj názor že ak by sme sa všetci hromadne dohodli tak by nás to mohlo vyjsť lacnejšie ako keď sa každý bude v tej reštike stravovať individuálne. Chápeš? 🙂
Alebo ich skúsiť poprosiť cez mail nech by nám spravili cenovú ponuku koľko by nás vyšlo v piatok večera, v sobotu raňajkya obed ( ak sa chce v sobotu večerom grilovať tak si myslím že tam je večera zbytočná ) a v nedeľu ešte raňajky a obed neviem či chceme aj v nedeľu.
Ja viem že ty prídeš v piatok asi až večer, možno posledná...

vejinka
30. máj 2009

ale ten mail im asi bude musiet niekto napisat ...a v nom bdue to ako sa rozhodneme s tou stravou

kamilka12
30. máj 2009

no dúfam, že sú na to pripravení...lebo ak im až v piatok večer zahlásime že na sobotu si prosí 50 ľudí raňajky..neviem čo spravia..kde to pojdu večer nakúpiť 😀 Ale veď to je už ich starosť,..ja len..či nemajú oni nejakú podmienku, že treba hlásiť penziu pár dní vopred..

vejinka
30. máj 2009

terez dobre to znie super...dalsia zlava 😀

vejinka
30. máj 2009

ano suhlasim..nech sa teda rozhodne ale cim skor kto co xce...a spise sa do mailu a oni nam urobia cenu

vejinka
30. máj 2009

takze od teraz sa dopisuje do tabulky kto co xce...ci pol alebo plnu penziu

vejinka
30. máj 2009

a uz vieme co je polpenzia? 😅

vejinka
30. máj 2009

hmm a co s tymi ktori nevedia o kolkej pridu? napriklad ja? 😅

vejinka
30. máj 2009

ozaj a zjavne na ranajky budu tie spanielske stoly..a teda ako s tym grilovanim? kupime si kazda sama? alebo ako?

kamilka12
30. máj 2009

som vyhrabala kúsok z mailu..čo sem dala claudinka raz..

Polpenziu beriem ako raňajky a večera

· Reštaurácia je otvorená stále, čiže problém nebude si objednať aj niečo mimo polpenzie v priebehu celého dňa.

· Čo sa týka 2x raňajky, 3x obed ....., rozumiem tomu správne, že nie každý bude chcieť len polpenziu, ale budú chcieť aj plnú penziu. To sa samozrejme dá.

kamilka12
30. máj 2009

veji keďže neviete kedy v piatok prídete, na piatok by som si na Vašom mieste nič nerezervovala..ked tak..vyriešite to tou reštikou individuálne..

Možno aj my ten piatok tak budeme riešit...neviem ako bude malý zvládať 3 hodiny cesty v aute..možno prídeme poslední my 😀

terezicka
30. máj 2009

Veji tak to spravme takto: najskôr sa dohodnime či chceme večeru v reštike aj v sobotu alebo budeme grilovať ( dá sa tam niekde grilovať však ?). Potom sa dohodnime či končíme v nedeľu raňajkami alebo chceme aj obed. A nech skúsi každá sem napísať či sa vie v piatok tam dostaviť povedzme do 15-tej... Kto nie nech to napíše a uvidíme podľa toho či objednáme hromadnú večeru aj na piatok alebo nie...
Chápeš ma ako to myslím? A potom by sa im napísal mail že takto a takto by sme chceli zabezpečiť stravu a koľko by to stálo

terezicka
30. máj 2009

No ja tiež neviem ako Lucka zvládne cestu autom tiež nejaké 3 hodinky, ale Marek má dovolenku takže my môžme vyraziť hneď keď sa naraňajkujeme

vejinka
30. máj 2009

ano je tam zahradny rkrb...ale ci je tam aj klasicke ohnisko to by sa zisslo zistit

vejinka
30. máj 2009

terasa s grilom tam je

terezicka
30. máj 2009

Ale aj ten krb je v pohode, myslím...
Dobre idem sa ja ďalej učiť ale večer sem možno nakuknem či sa poriešilo niečo ďalej.
pa zatiaľ

kamilka12
30. máj 2009

asi iba v reštike je 😕:

Reštaurácia , liptovská izba je v typickom štýle tohto regiónu vkusne zariedená vhodnými doplnkami. K dispozícií je aj bar otvorený do neskorých večerných hodín a terasa s grilom.

vejinka
30. máj 2009

ok ok suhlasim

vejinka
30. máj 2009

boze kebyze mam auto tak tam skocim kuknut ci niekde blizko su aj potraviny v ktorych by sme nakupili na grilovacku..ale prd nemam auto nemam vodicak a nemozem ani nikoho obtazovat 🙄

vejinka
30. máj 2009

vidim to tak ze ked pojdeme do kralovej lehoty stavime sa v liptovskom hradku v nejakych potravnach a nakupime alebo my mozeme rovno nakupit tesne pred odchodom 😔

vejinka
30. máj 2009

takze kocky som za to aby ste sa rozhodli aspom na sobotu co tam bdueme cely den ci xceme kompletku ranajky obed verecu alebo len ranajky obed a vecera bdue grilovacka..alebo bude aj vecera aj grilovacka

vejinka
30. máj 2009

do frasa maly je uz hore..musim ist 😖

vejinka
30. máj 2009

mozete postupne dopisovat do tabulky..ci xcete pol alebo plnu penziu...a ci xcete grilovacku/opekacku

kamilka12
30. máj 2009

veji..vy chcete v sobotu iba ranajky a večeru? podla tej tabulky pozerám 😕

vejinka
30. máj 2009

v sobotu mam napisanu plnu penziu 😉

winona24
30. máj 2009

no ja netuším teda či sten môj chlap berie v piatok Dčko...ale asi áno....ja by som bola rada,keby sme vyrazili doobeda,aby sme nevymákli ten klasický piatkový humbuk na cestách....

jurocko
30. máj 2009

ja som tiez oznacila stravu,a my sa chystame prist uz doobedu takze budeme medzi prvymi..tiez sa velmi tesime dufam ze bude fajn..my v piatok chceme len večeru,sobota obed a v nedelu ranajky a obed....to sa bude platit az ako dorazime,dik za odpoved 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre