Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
4. jún 2009

pridala som par fotiek 😉

vejinka
4. jún 2009

do frasa xcela som to napisat cedla..

vejinka
4. jún 2009

claudi a oni ti vyslovene pisali v maili ze xcu tie mena na rozdelovani izieb?

claudinka
autor
4. jún 2009

Dobrý deň

Záloha bola na náš účet prijatá. V prílohe Vám zasielam rozpis izieb.Podelte si to tak ako to bude vyhovovať Vám a potom nám to zašlite.

Poprosím Vás rátajte aj s pánom Leviusom. On si už rezervoval na priamo pre dve osoby.

TOTO NAPISALI
BRU NOC, ZAJTRA SA OZVEM

anickaajanko
4. jún 2009

claudinka ☹

skrecok
4. jún 2009

Ach jaj, tak som sa tesila ze ta osobne spoznam a teraz toto. ☹

ka3n
4. jún 2009

kto je pan Levius?

kamilka12
4. jún 2009

😔

anickaajanko
4. jún 2009

skrecok ka3n

luciankasebastianko
4. jún 2009

anni ďakujem a ešte táky detail čo to stojí?

johnie
4. jún 2009

babyy vsak este bude hadam kopec stretiek, a potom sa uvidite aj s claudi aj so 😀 mnou 😉 take veci sa stavaju, ze nieco do toho pride...
claudi drzim palce aby nic vazne a rychlo sa to vyriesilo 😵

anickaajanko
5. jún 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...
tam je aj kalkulacia, ale blizsie ceny vie asi Vejinka

vejinka
5. jún 2009

ahojte no ja si pamatam len tu sumu co sme my dali za dvojpostelovku ale ceny su rozdielne..samozrejme najlacnejsia je dvojka potom trojka a potom apartman

cennik tu: http://www.penzionlarion.sk/ubytovanie/cenik ub...
ale my amme navyse mnozstevnu zlavu a kolko nam presne uctovali netusim niekde je to popisane ale nexce sa mi prehladavat 90stran 😒

claudinka
autor
5. jún 2009

Cena na osobu Ubytovanie - 400,-Sk, pre skupinu 11,95 Eur /360,-SK/ 1 osoba x 2 noci = 23,90 Eur
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma
Dieťa do 10 rokov 320,-Sk/ 1 dieťa

nic sa nedeje, muzik nechce ist, tak som sa mu prisposobila, co nerobim casto 😒 ale hadat sa kvoli tomu stokrat nemienim.. sak nabuduce pojdem 😉

perlab
5. jún 2009

avojky,
no mna to tiež včera dosť zobralo, claudinka, že nejdeš, TY, hlavná aktérka 🙂 ani sa mi sem nechcelo nič písať..
a teraz taký dôvod 😒 , no môj muž sa už na neho tešil 😉

no nič to, asi prídem do medickej 😀

ale keď budete niekedy v lete v šali, tak daj vedieť 😉

claudinka
autor
5. jún 2009

perlab neboj sa, tam sa chystame urcite, kedze tam mame rodinku 😉

hayerova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam24
5. jún 2009

Claudi perlab ... ked budete chystat stretko v Sali tak dajte vediet .. rada sa pridam ak mozem 🙂

evitkamalicka
5. jún 2009

aj ja sa pridam na Salske stretko 😵

ka3n
5. jún 2009

no len cudne claudi, ze predtym chcel ist, aj ste si to zaplatili a zrazu nechce..no asi v tom bude nieco ine a nechces povedat, uz to nebude vyzvedat..no len tiez som sa cudovala, ked si hlavna aktérka..

miriam24
5. jún 2009

ka3n .. vies jak som ja ostala prekvapena? ked mi pisala claudi ze sa uvolnilo miesto tak ma vobec nenapadlo ze by to mala byt prave ona ..

ka3n
5. jún 2009

no ved ani ja..a kto teda ide namiesto nej?

miriam, ty si z Galanty? boli si tam v tej galandii? ja by som tam chcela niekedy s malym ist.

miriam24
5. jún 2009

ka3n .. no ved ja .. mne pisala ze ci mam stale zaujem ist lebo ze je volne miesto ... tak som sa velmi potesila a aj sa velmi tesim ze vas stretnem .. len ma mrzi ze je som tam miesto Claudi ...

no pri Galante byvam .. moj muz je odtialto .. ja som original z Pezinka no a do Galandii som nejak nestihla este ist ale chystam sa a zevraj je to tam dobre .. v lete by som tam chcela ist aj s malym tak uvidim ...

kamilka12
5. jún 2009

Mirka, aj my sa tešíme, že idete s nami 😉

luciankasebastianko
5. jún 2009

claudika ďakujem ale skutočne je škoda že nejdeš ako čítam reakcie baby sa neteba moc moc moc tešili

vejinka
5. jún 2009

baby za dva tyzdne sa ide ..mali by sme uz riesit tu stravu ako vidno z tabulky..niesme jednotni a to som aj cakala takze neviem ako sa rozhodnete ja som za to aby si kazdy platil sam..mno cakam na ozvy mozno ma presvedcite

vejinka
5. jún 2009

alebo sa rozdelime na tie co beru plnu penziu a tie co beru polovicnu a vyzbieraju sa peniaze..ale co ja viem... 😔

vejinka
5. jún 2009

v kazdom pripade im treba do mailu napisat ako sa rozhodneme zo stravou aby boli pripraveni

ka3n
5. jún 2009

a neda sa platit na mieste? keby ano, tak mozeme tak..a nemusime nikoho zatazovat vyberanim penazi.

eweny
6. jún 2009

no neviem ako vam dievcata, ale ja ked si otvorim tu nasu tabulku, tak mi to neotvori a chce to odo mna nejake prihlasovacie udaje..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre