Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
6. jún 2009

divnee mne ju otvori bez problemov

vejinka
6. jún 2009

tiez mam taky pocit ze by sa malo platit na mieste kazdy sam ..teda 😒 😒

vejinka
6. jún 2009

aj tak uz nemame cas nieco vymysliet lebo nikdy tu niesme vsetci..

eweny
6. jún 2009

vejinka, no ja neviem..ale nejde mi to 😠 😠

tiez si myslim, ze to bude najlepsie ak si kazdy sam zaplati..pokial nam to umoznia..

estella
6. jún 2009

ahojte....

claudi aj mne je luto ze nejdes ale co sa da robit.....inak ani moj muz nechce ist ale sme traja proti jednemu Maxim hlasuje samozrejme za...

kamil uz vies o kolkej idete z NR?

vejinka
6. jún 2009

treba im napisat mail..

anickaajanko
6. jún 2009

veji asi by bolo najlepsie kazdy sam, lebo niekto tu spominal ze sa rozhodne ze ostanu cely tyzden takze by im bolo bezpredmetne platit 2 dni ked ostanu 7

miriam24
6. jún 2009

Ahojte .. ew .. tiez mi ta tabulka nesla otvorit poriadne ked som klikla na ten link .. tak som si dala copy a otvorila ho v novom okne .. potom to uz slo ... tiez som tam doplnila ako to bude so stravou ... tiez si myslim ze nech to plati kazdy sam na mieste ...

ozaj kedy tam planujete asi prist? ja pocitam ze prideme okolo 15.00-16.00 ...

vejinka
6. jún 2009

baby ak sa chiiqie neozve do zajtra tak do trojky tym padom pojde lisula...a uzavreme to ..uz ma teda prestalo bavit cakat...mrzi ma to ale pondelok tam napisem mail s definitivnym poctom ludi a rozdelenie izieb...nieto casu na cakanie uz sme cakali viac nez dost takze im v maili napisem aj to ze kazdy si plati sam..a basta

vejinka
6. jún 2009

claudi teba poprosim aby si mi dala vsetku komunikaciu s larionom..dakujem 😉

vejinka
6. jún 2009

kto bude xciet grilovat opekat nech si prinesie co bude potrebovat nic sa nejde objednavat od nich ...takze je to na vas

vejinka
6. jún 2009

na reakciu chiiqie pockam do pondelka(radsej nech je pracovny den ako den pokoja) ak sa neozve nejde

vejinka
6. jún 2009

my planujeme neviem..musim kuknut busy

vejinka
6. jún 2009

jooj ziadne nejdu vtedy ked potrebuejeme...asi budem musiet prehovaorit otca

anickaajanko
6. jún 2009

Veji ja pojdem cez Mikulas sama s malym tak ak by ste potrebovali len daj vediet
😉

vejinka
6. jún 2009

anicka vazne??? a zmestili by sme sa? aj autosedacka aj dvaja dospely?

vejinka
6. jún 2009

a aj naspat by si nas odviezla??, 😉

vejinka
6. jún 2009

a o kolkej by si isla??? lebo muz je do tretej v robote

anickaajanko
6. jún 2009

v pohode
ja s malym vpredu on je este vo vajci v pohode a ja som istejsia, za 2 tyzdne mi ho hadam neprerastie 😉
a dvaja dospely a autosedacka vzadu uplne v pohode a este ked ty si taka stihla
ja by som sa tam s nou nevosla 😀

anickaajanko
6. jún 2009

samozrejme aj spat
prisposobim sa Vam mne trva cesta cca 1,5 hod tak podla toho pojdem z domu mne je to jedno kedy

vejinka
6. jún 2009

to znie ako sen... 😉

vejinka
6. jún 2009

muz sa musi dohodnut s kolegami kedy budu koncit...lebo maju nejaku akciu v piatok..preto ideme tak neskooro..ale urcite by som ti dala vediet...no zatial netusim 😖

anickaajanko
6. jún 2009

v poho vymenime mobily a ak tak tak pockame niekde
LM mame uz vdaka dovolenkam zbehane takze pojdem par obchodikov pokukat a vy sa zatial vychystate
ste priamo z mesta

vejinka
6. jún 2009

sme hned na zaciatku mesta..konkretne oproti kauflandu 😉

vejinka
6. jún 2009

musim uz ist..moc hodin a ani nevidim

anickaajanko
6. jún 2009

tak to aj v pohode najdem, mne sa zas maly zobudil, neviem co mu je, dobru

kamilka12
6. jún 2009

ja som si práve v tabuľke zmenila plnú penziu na polpenziu...pre istotu.. neviem či v sobotu bude mať každý individuálny program..alebo pojdeme niekam ďalej od Larionu...tak aby sme neboli viazaní na obed tam..

estell - neviem presne o kolkej ale pravdepodobne medzi 9.00-10.00, vtedy chodí malý na prvý spánok...chcem, aby vačšinu cesty prespal..on nenormálne v aute vymýšľa, vôbec nechce sedieť pripútaný 😒

vejinka
7. jún 2009

takze dievcata napisem ten mail stym ze kazdy si plati sam...cize je jedno ci berete pol alebo plnu penziu ked tam budeme tak sa kazdy rozhodne a bud tam za cely pobyt zaplati vopred stravu alebo priamo v restike

vejinka
7. jún 2009

dievcata mam jednu prozbu..kazda mi do ip napise svoje meno a priezvisko..aby som do konkretnej izby dala konkretneho cloveka..nie nick a pri preberani klucika zjavne od vas budu chciet obciansky preukaz a budu porovnavat mena na obcianskom a mena v maili takze sup sup ..cakam na ipcky

vejinka
7. jún 2009

skusim to napisat este raz a velkymi pismenami nech to kazda kocka vidi:

!!!!!NAPISTE MI KAZDA DO IP SVOJE MENO A PRIEZVISKO ABY SOM DO KONKRETNEJ IZBY DALA KONKRETNEHO CLOVEKA NIE NICK A PRI PREBERANI KLUCIKA ZJAVNE OD VAS BUDU CHCIET OB. PREUKAZ A BUDU POROVNAVAT MENA NA OB. PREUKAZE A MENA V MAILI CO IM NAPISEM TAKZE SUP SUP CAKAAAAAAAAM NA IPCKY!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre