Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
8. jún 2009

Rozpis izieb: 101 - Miriam Prisztavková + 2
102 – Radoslava Geržová + 2
103 – Monika Lacinová + 2 (postieľka)
104 – Blanka Slamková + 2
105 – Svetlana Hromádková + 2
106 –
107 – Veronika Čechová + 2 (postieľka)
108 – Martina Rapavá + 2
109 – Oľga Mjartanová + 2
206 – Slavomíra Leviusová + 2
208 – Terézia Mušková + 2
209 – Ivana Majerová + 2
210 – Hana Ivaničková + 2
211 –

201 –
202 – M F + 3
203 – Ľubomíra Miková + 3
204 – Mária Hajdenová + 2
205 –

207 – Veronika Pollhammerová + 2 a Anna Dolniaková + 1 (postieľka)
212 – Silvia Merceková + 2 a Katarína Kovačičová + 2

vejinka
8. jún 2009

Dobrý deň
.
Claudia Bakošová- Šrabáková ma poverila aby som Vám napísala v mene mamičiek ktoré si rezervovali u vás ubytovanie od 19.6-21.6.2009 som jedna z tých ktoré prídu do vášho penziónu.

Volám sa Veronika Čechová.
Zasielam Vám rozpis izieb ako sme sa dohodli zároveň vám oznamujeme, že čo sa týka stravovania, si každá rodina zaplatí sama buď pri príchode do penziónu, alebo priamo v reštaurácii.

Ide nás 45 dospelých a 27 detí.
Písali ste, že máte tri detské postieľky. Ohľadom ich, by som sa chcela spýtať, či by ste ich požičali grátis, alebo by sa museli zaplatiť.
Kanvicu na izbu si asi zoberie väčšina z nás. Ak by bolo možné nám tie postieľky rovno aj nachystať boli by sme vám veľmi povďační.
Za menom je číslo 1,2 alebo 3 to znamená, že buď ide mamička s dieťatkom, alebo mamička, otecko a dieťa, alebo ešte jedno dieťa naviac. V zátvorke je postieľka pre konkrétnu osobu - mamičku na konkrétnu izbu.

Ešte by som Vás chcela poprosiť o rezervovanie izby pre Silviu Mercekovú o deň skôr čiže 18.6.2009 bude tam s nami do 21.6.2009. Je jedno o akú izbu pôjde keďže od piatka bude v apartmáne. Ak by bolo možné aby bola v apartmáne za cenu normálnej izby to by bolo asi najlepšie no asi sa to nedá, ale nevadí.

ak tam este nieco xcete doplnit ..tak mate poslednu moznost!

miriam24
8. jún 2009

Veji a tie izby su vsetky na poschodi? nevies ako to bude s kocikmi? ze ci ich budeme musiet nechat v kufri auta alebo maju nejake priestory kde by sme si ich mohli odlozit ... ozaj a beriete si aj stolicky pre deti ci budeme ich mat len tak na kolenach .. alebo maju v restike k dispozicii aj vysoke stolicky pre deti?

vejinka
8. jún 2009

spytam sa 😉

vejinka
8. jún 2009

dobre napisane...este nejake otazky??

eweny
8. jún 2009

miriam, to je dobra otazka..v restike urcite maju stolicky, ale predpokladam, ze maximalne nejake 2 ak tam maju..

silwietta
8. jún 2009

aj ja si mysim, ze budu mat tak maximalne 2 stolicky... ale tych par dni sa bude dat zvladnut nakrmit na rukach, alebo v kociari...

kamilka12
8. jún 2009

my pravidelne na návštevách kŕmime malého na sedačke v rohu alebo na rukách...to sa bude dať 😉

anickaajanko
8. jún 2009

ja by som ocenila tu stolicku na krmenie kedze budem bez manzela sama

anickaajanko
8. jún 2009

nam prisla dnes pozvanka na oslavu 20.6.2009 😒

vejinka
8. jún 2009

to je smola....

vejinka
8. jún 2009

ja sa pre zmenu zriekam stolicnych dni..kde budu kolotoce stanky juuuj smutne som pozrela na ten letak..ale co uz na vas sa tesim viac ako na stoline dni..lebo to je kazdy rok

anickaajanko
8. jún 2009

aj ja vravim, mne tetka tiez nepride na moju 80ku, tak ja nejdem na jej 😀

kamilka12
8. jún 2009

anicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ka3n
8. jún 2009

no vidis anicka moja rec 🙂)

no babuse...uz sa tesim, hadam to vsetko dobre dopadne a deturence budu posluchat..uz sa to krati..ja som dnes vsetko jedlo pre maleho kupila a nic tam nebudem varit. nehrozi.

anickaajanko
8. jún 2009

aj ja sa tesim
veeeeeeeeeeeelmi

lisula
8. jún 2009

ahoj veji. poslala som ti ip. odpis len ci je ok a posielam ti peniazky na 100%. A uz teraz sa na vas teskame my traja. 😀 dikes ti zatim. my postielku mame bereme zo sebou.

skrecok
8. jún 2009

Vejinka,
my sme sa rozhodli, ze nebudeme mat detsku postielku, ani nemame prenosnu. Maly aj tak vacsinou spava s nami, teda na mojej strane 😀 . Dufam, ze sa tam budu nejako spojit postele ked na obrazku vidime oddelene 😒 .

terezicka
9. jún 2009

My stoličku teiž nepotebujeme keďže Lucka aj doma vystrája v stoličke a tam taký cirkus spraviť radšej nemusí 😅 A postieľku berieme my našu cestovnú

miriam24
9. jún 2009

ja asi stolicku pribalim .. ved vela miesta v aute nezaberie .. tak to len tak pre istotu

inak tiez nakupim papu pre maleho .. varit nebudem

a co sa tyka tej opekacky . tak to si asi zbehneme nieco kupit v sobotu .. nech zbytocne nestresujem ze ci si to budem moct nechat niekde v kuchyni a tak .. ved obchod tam urcite niekde bude

vejinka
9. jún 2009

ok babulky...neviete niektoa ako sa vola jurocko?? uz len ona mi chyba a mozem to poslat rada by som to este dnes 😖

vejinka
9. jún 2009

lisula a peniazky neposielas mne ale terezke 😉

vejinka
9. jún 2009

ale ked xces moje cislo uctu dam ti 😀 😀

vejinka
9. jún 2009

tie postele sa urcite budu sat spojit aj ked medzi nimi urcite bdue nocny stolik...sak si nejako pomozeme 😉

vejinka
9. jún 2009

ak mate este nejake otazky sem s nimi lebo dnes posielam mail do larionu!

anickaajanko
9. jún 2009

Slavomira Bednarova-Jurocko

vejinka
9. jún 2009

takze odoslaneeee

vejinka
9. jún 2009

anicka si zlata dakujem 😉

winona24
9. jún 2009

koľko majú tých postieľok k dispozícii...len tri????

vejinka
9. jún 2009

ano len tri ☹ a tie su uz rozdane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre