Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

anickaajanko
11. jún 2009

misik a co Vam povedali myslite ze mam ist na pohotovost
ja mam 25

misik
11. jún 2009

anicka najprv som nechcela ist, ale potom som volala znamemu lebo jeho sestra je pediatricka a povedala, ze radsej treba ist lebo tymto malym detickam este moze prasknut lebka a to navonok nezistis. A este povedala, ze po pade nesmie zaspat, treba ho udrzat hore ak pokym ho nevysetri dr. To iste nam povedal aj chirurg, 2 dni sme ho mali sledovat,prvu noc budit /pokial kojis a budi sa ti a cuca mliecko tak je to ok/ a pocas tych dvoch dni dietna strava, neskusat nic nove lebo keby vracal aby hned mohli vylucit, ze je to z jedla. Nastastie mu nic nebolo len v ten den bol dost otapeny.
ja budem mat coskoro 33 😢

ka3n
11. jún 2009

Júúj to ja budem najmladsia mamicka?

anickaajanko
11. jún 2009

mam iste teda na pohotovost, nieje mu nic, smeje sa, neplakal, nema cervene ani modre
hra sa dzavoce, stavia sa na nozicky

misik
11. jún 2009

anicka my sme isli lebo padol na hlavu a bolo to pekne vidiet, ale ked sa ti zda v pohode tak asi by som nesla, ale je to na tebe, ty si najlepsie poznas maleho.

anickaajanko
11. jún 2009

uvidim vyzera v pohode budem ho sledovat teraz skace ako divy v ohradke
a to je u neho normalne, misik dakujem , musim sa ukludnit, vypila som 2 litre vody ale pulz mam na hornej hranici

terezicka
11. jún 2009

Anička aj naša Lucka už spadla 3x z postele, naposledy včera a včera jej zostala aj modrina čele, ale inak je v pohode ( okrem toho že poslený týždeň len skoro stále reve ), na pohotovosti sme neboli, nezvracala a tak ako ty píšeš tiež sa stavala na nôžky, rečnila si, štvrnožkovala...

terezicka
11. jún 2009

Ka3n ja máme tiež 23r. do septembra 🙂
A dobre sa mi takto číta čo si ktoré beriete aspoň aj mňa vždy niečo napadne, hoci ako sa poznám isto dačo zabudnem. Ale ja som už Lucka párkrát balila na viac dní, hlavne keď sme boli zo 4-5 dní u našich a tiež som jej musela toho pobrať pre istotu viac

ka3n
11. jún 2009

no ja mam 24 v novembri..
Naposledy ked sme boli na chate som mu zobrala malo body a chybalo mi tak mi kamoska pozicala, takze viem, ze tych nikdy neni dost a jasne na liptov sa moze kedykolvek ochladit, takze isto aj nieco teplucke....

maly sa mi zobudil ale mrncal a tak sa mi ho podarilo zase uspat..idem si aspon poupratovat trosku.

ba80
11. jún 2009

veji, neboj ,aj moj ma 28... 😀

anickaajanko
11. jún 2009

moj ma 26 ale nejde tak je to jedno 😉

zanin
11. jún 2009

caute tak som vas konecne docitala. Uz sa tesim ako mala. Ja mam 27 a manzel bude mat v oktobri 30 ale vyzerame obidvaja na 20. Tak asi sa tam budeme citit ako na tabore.

vejinka
11. jún 2009

tak co ste tu zatial poriesili? hmm nic? 😉 menovky?, no dobry napad..napisem mojmu chlapovi na celo: veji-chlap a sebe "vejinka" 😀

kamilka12
11. jún 2009

no..inak ma teraz napadlo..že to bude dobrý chaos s fotkami potom, kedže nás tam ide dosť vela a každý bude mať mnooožstvo fotiek...bolo by fajn spraviť potom nejaký spoločný album "Septembrovky 2008-stretnutie", kde by sme vkladali fotky všetky..aj ked toho by bolo asi fakt vela, alebo by ten album spravila jedna z nás...a komentáre k tomu by písala vejinka alebo win 😀 (vy dve to máte proste v sebe..aby to aj vtipné bolo 😀 ) Aj keď to už predbieham...ešte sme tam ani neboli 😀

zanin
11. jún 2009

dobry napad s tym albumom. som za 😀

vejinka
11. jún 2009

tak kocky volala som a nema kedy ta zenska ani zit..ze aj zajtra ma velky pocet mamiciek s detmi ale ze mi mame ten datum zarezervovany..a ze plati to..na mail mi ak bdue stihat odpise dnes alebo zajtra

vejinka
11. jún 2009

aj ja som za co sa tyka albumu ale skor na FB urobit album lebo tu sa nevojde ani polka z fotiek...tu by sme mohli dat tie najlepsie 😵

vejinka
11. jún 2009

ale to bdue zasa diskriminacia..hmm tak tu by sme dali hromadne fotky a ostatne tam

kamilka12
11. jún 2009

na FB si dá foto asi každý...tu by sa mohol vytvorit nový nick..napr. September 2008 (claudi už podobné vytvárala) a každý by tam vedel heslo a tam sa dájú vytvoriť 3 albumy a v každom tuším 50 foto..to je 150fotiek...A tie hromadné skupinové fotky je fajn nápad..aj také spravíme, nech všetci vidia, kolko nás tam bolo 😀 😀

Podobne to majú aj septembrovky 2006

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kamilka12
11. jún 2009

jeden album može byt taký, kde budú naše pokladíky..takže každá mamička do albumu može pridať 2 fotky svojho drobca...je jedno či tam bude sám alebo s inými detičkami...proste 2 fotky, ktoré sa jej páčia najviac a je tam jej dieťatko

druhý album možu byť skupinové fotky kde budú dospeláci ...či už sami oteckovia s deťmi, alebo mamičky..proste dospeláci v akcii 😀

a tretí album by mohol byť detičky v akcii...ako sa hrajú, ako všetky plačú ked začne plakať jedno 😀 , a tak...

Booože ja už by som tie fotky chcela vidiet 🙂

winona24
11. jún 2009

mno tak s tým albumom sa fakt budeme musieť dohodnúť...lebo to bude milión fotiek.... 😝

kamil 😉 😉 😉 😉

winona24
11. jún 2009

ako skvelé majú tie albumy....bolo by fajn,keby toto nebolo naše prvé a posledné celoslovenské stretko 😉

luci
11. jún 2009

ahojte....

nasa skupinka novembrovycch deticiek 2006 ideme od zajtra na vikend do penzionu larion....

tak ak chcete potom vam napisem ako bolo 🙂

vejinka
11. jún 2009

luci...super aj my ideme do larionu ale o tydzen 😉

vejinka
11. jún 2009

no jasneeeeeeee som dnes volala s tou pani a ona ze zajtra maju tiez prist maminky a sa pytala ci to niesme my...a ja ze nie 😀

vejinka
11. jún 2009

luci jasneee napis a ak mozes aj dake fotky porob a ukaz... 😉

vejinka
11. jún 2009

idem ulozit maleho

winona24
11. jún 2009

luci tak nech Vám to vyjde podľa predstáv...a budeme radi,keď dáte vedieť ako ste boli spokojné 😉

ka3n
11. jún 2009

no veji, ale nie kazda chodime na FB, takze tie fotky ako vravim kamilka by boli lepsie tu.

vejinka
11. jún 2009

sak ok..to bol len navrh 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre