Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
9. jún 2009

Muž potrebuje pomoc v obchode a pýta sa predavačky, kde nájde tampóny.
Vysvetlí mu, kde sú a muž ide po ne.
Potom príde k pokladni s košíkom plným vaty a balíkom šnúrok. Predavačka
sa naňho prekvapene pozrie a pýta sa, či nenašiel tampóny.
Muž jej odpovedá: „Poslal som ženu kúpiť balíček cigariet a ona mi
kúpila tabak a papieriky so slovami, že je to OMNOHO LACNEJŠIE. Tak som
si povedal, ak si musím ušúľať ja, nech si šúľa aj ona...“ 😀

vejinka
9. jún 2009

sakra vedla som to xcela hodit..

claudinka
autor
9. jún 2009

teraz mate uz vsetky izby podelene, vsak? 🙂

vejinka
9. jún 2009

ano vsetky do jednej 😉

vejinka
9. jún 2009

ked mi pride odpoved z larionu hodim to sem..zatial prcham

kamilka12
10. jún 2009

No baby..ja by som navrhovala, aby sa tu každá z nás vyjadrila..ako si predstavuje sobotňajší deň, keďže to je jediný deň, kedy tam strávime celý..od rána do večera..Myslím, že je jednoduchšie sa dohodnúť na nejakom programe tu na nete, tam to bude asi komplikovanejšie, keďže nás tam ide dosť veľa a myslím, že sa nikdy nezosúladime tak, aby sme sa stretli úplne všetky naraz..tak aby sa potom nestalo, že polovica z nás sa na niečom dohodne a druhá polovica o tom nebude vedieť..Takto sa dohodnemu TU a nebude sa nikto vyhovárať, že o pláne nevedel 😉 Tiež sa chcem vyhnúť tomu, že napr. doobeda uložím spať malého (čo si neviem predstaviť ako, kedže zaspáva v izbe, kde musí byť sám a musí tam byť ticho 😀 ) a potom sa na poslednú chvíľu oznámi, že o hodinu sa odchádza na prechádzku a keďže mne spáva malý doobeda 2 hodiny..nebudeme sa moc zúčastniť, lebo sa nestihne dovtedy zobudiť a pod. ...chápete asi čo myslím 😉 Nemusíme tu písať trasy, že kadiaľ sa chceme prechádzať...stačí, keby sa každá vyjadrí, kedy by si našla čas na nejaké to skupinové stretko..nemusí to byť zrovna prechádzka, podľa toho, ako jej dieťatko spáva, o koľkej spáva, či je problém aby spalo poprípade v kočíku na prechádzke a tak..

Čo sa týka nás.. nám by vyhovovalo, keby sa také celolarionské stretko uskutoční hocikedy poobede, vtedy síce malý tiež chodí spávať ale nie je problém aby zaspal aj vonku...takže od nejakej 13tej do 20tej hod. nám je to jedno kedy sa stretneme 😉 Ale sú tu detičky, ktoré chodia oveľa skor spávať, takže sa prisposobime, len to tu každá napíšte, aby sme našli nejaký ten spoločný čas, kedy by to približne vyhovovalo všetkých 😉 Poprípade nejaký nápad hoďte čo budeme robiť...bola by škoda ten deň iba tak preleňošiť 😉

vejinka
10. jún 2009

samozrejme zeby to bola skoda..hlavne ked sa crta super pocasicko..takze urcite by to malo byt podla mna po tretej koli upalom..nielen deti ale aj nasim...a do nejakej siestej kludne to uz aj tak nespime..a aj keby spal tak v ringu mi zaspi nenije problem ho dokonca cestou nakojit..takze s nami ratajte

a ozaj ani tu sa urcite nestretneme vsetky tak ci ci tak niekto o tom nebude vediet ale kludne napiste vase plany 😉

miriam24
10. jún 2009

Ahojte .. ja si myslim ze by sme sa viac menej mohli cely cas `potulovat` v okoli Larionu .. a ked nas bude vacsina na nejaku tu prechadzku tak mozeme ist .. u mna maly nema problem zaspat v kociku takze ja sa viem prisposobit .. no a kedze je nas vela tak vlastne aj pocas tej prechadzky sa nebudeme bavit vsetky naraz ale skor len tak skupinkovo .. takze tym ze by sme cely den stravili v okoli mame moznost sa porozpravat viacere .. chvilku s jednou potom s druhou ...
ale co sa tyka prechadzky som jednoznacne za 😉

a ta opekacka by sa kedy asi konala? a ohnisko je niekde v areali?

ka3n
10. jún 2009

ahojcek..no ten cas na stretko take spolocne ako pisala kamilka mi vyhovuje tiez tak poobede medzi 13 atd...no a mne maly spi aj doobeda v kociku, takze vlastne sa prisposobime, ale doobeda ma taky lepsi dlhsi spanok a poobede v kociku to by nebol problem..Len mne je zase tazko navrhovat nejaky program dopredu, ked fakt sa aj tak vsetky nestretneme, skor to bude tak, ze sa budeme stretavat nahodne, ked budu nase deti vyspate..ale mozno poobede bude nejaka hodinka, kde budu vsetky deturence hore.

anickaajanko
10. jún 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...
neustale to hladam 😀 tak uz je podelene vsetko, co sa tyka nas, kedze budem sama s malym a on si spi ako chce, ja sa prisposobim, ale tiez som za aby to nebolo na velkej horucave kvoli malemu a aj kvoli mne, mam stitnu zlazu a potom mi nieje dobre

kamilka12
10. jún 2009

miriam máš pravdu, asi sa fakt budeme iba potulovať okolo larionu..možno je to spôsob ako sa najviac spoznať.. 😉

Ohnisko neviem či tam je, je tam terasa s grilom, kde však neviem či si možu girlovať ľudia čo sú tam ubytovaní alebo tam grilujú "ich" ľudia a potom to ponúkajú ubytovaným...neviem..či je to verejný gril 😒

kamilka12
10. jún 2009

Inak taká prechádzak, kde by sa zúčastnilo všetkých 45 dospelých by vyzerala doooosť zaujíma..ako čínski turisti 😀

ka3n
10. jún 2009

a neni tam niekde hned kusok pri penzione lucka? donesieme si deky, posadame, pokecame, deti sa vyjasia..no s tou opekackou to bude asi tazke, ale tusim sme sa o tom uz bavili, sme povedali, ze grilovat sa nebude, ale ved ktore budu chciet tak mozu..

No ja sa budem snazit byt hlavne s vami babenky, ale moj muz je zase taky, ze ked tam ide tak chce chodit na prechadzky, vyletiky a tak..no ale my tam potom ostavame, ale pojdeme dalej na liptov niekam inak, ja balim na tyzden..chceme taku dlhsiu dovcu, uz ked merame taku dlhu cestu.

anickaajanko
10. jún 2009

my sme teraz grilovali doma a malemu ktovieako tie vone neboli po voli, takze ked aj grilovacka nebude, a este v takom teple to maso bohvie kolko v tom obchode v dedine stalo v chladnicke, a trepat z domu autom

ka3n
10. jún 2009

...ale anicka aj na dedine maju sem-tam dobre masko 🙂) ale tiez nechcem grilovat.

vejinka
10. jún 2009

hned vedla larionu je obrovske futbalove ihrisko...tam je travicka 😉 a dokonca urcite aj posekana 😀 no a co sa tyka ohniska to som sa nepytala...ale ja som vam pisalal vcera ze mi mame napisat otazky aby som sa spytala...takze teraz som mierne nasrata ze ste ma ignorovali 🙄

anickaajanko
10. jún 2009

kedze je to dedina, uzky chodnik takze max. 2 kociky vedla seba, tak to bude pekna kolona, do toho brechot psov z kazdeho dvora popri ktorom prejdem, no neviem aka to bude prechadzka, ti co budu prvi tych na konci ani nespoznaju 😀

ollako
10. jún 2009

kamilka to mas pravdu taka tlupa na prechdzke by bola sranda 😀

mne poobede vyhovuje byt vonku od 13:00 aj do vecera, maly sice lepsie spinka doma v postielke, no ale kedze tam bude cudzie prostredie myslim, ze tak zas lepsie bude spat v kociku, kedze je to zaz znamejsie prostredie ako nejaky hotel...aj ked bude spat kratsie tak snad to ten vikend prezije 😅 ...myslim, si ze tiez sa nestretneme vsetci naraz, ale rada by som keby sa to aspon na nejaku hodinku podari, ze by sme sa zgrupli 😉

terezicka
10. jún 2009

Tiež som za aby sme také spoločné stretko dali radšej poobede v sobotu ale ako píše tuším Miriam bolo by fajn aby sme sa potulovali napr. aj doobedu v okolí Larionu a môžme sa túlať aj viac rodiniek pokope. My budeme isto vonku ak bude dobré počasie, Lucku dnuka v jednej izbe neudržíme ani náhodou. A ako píše ka3n zoberme si nejaké staršie deky na ktoré si posadáme niekde na lúke a tak... 😵
Už sa teším na toľko detičiek 😎

anickaajanko
10. jún 2009

no u nas tetka dobre schova a vylozi to co mala vzadu aby predala starsie 😀

kamilka12
10. jún 2009

veji aj to ihrisko je dobrý nápad...takže každopádne balíme deky 😀

Veji, ale veď na to ohnisko sa mirka spýtala iba tak...mimochodom...to nie je vec na ktorú sa ich treba v maily pýtať, aj tak z tej opekačky zrejme nič nebude 😉

silwietta
10. jún 2009

ja som tiez za to ze sa rozlozime na dekach a nechame decka sa vyjasit...

prechadzka je tiez fajn, ale asi skor po takych mensich skupinkach... raz sme boli vonku 8 bab a z toho tri s kociarom a sme sa museli podelit na mensie skupinky, lebo sme sa nikde nemestili ani na chodnicek, ani sme sa nepoculi...

anickaajanko
10. jún 2009

Veji chvalabohu ze len mierne 😉

kamilka12
10. jún 2009

Supe, takže zatiaľ to vyzerá na dekové stretko niekedy poobede 😉

A samozrejme doobeda tiež sa budeme pri larione stretať 😉

ollako
10. jún 2009

no nech tam je ohnisko, alebo nie je...podla mna bude zalezat cisto od toho , kto , kedy bude mat cas, ci budu mat deticky naladu a potom sa uvidi, ci sa bude opekat, alebo nie..ja sa vobec nechystam brat spekacky alebo maso...ak budeme mat chut, zajdeme tam nieco kupit,
opekanie budem riesit az tam 😅
a je super , ze tam je to ihrisko, tam by sme sa relativne aj vsetci mohli stretnut

natasa8
10. jún 2009

Tak som sa teda prisla vyjadrit, ako si predstavujem splocny sobotnajsi program 😀

tak je si ho nepredstavujem nijako, drobci maju rozny rezim a ten v cudzom prostredi aj tak nebude fungovat. Takze si to predstavujem asi tak, ze vzdy ked budeme moct (mala nebude papat ani spat) vyjdeme do arealu Larionu a tam sa urcite s niekym stretneme 🙂 No len dufam ze bude dobre pocasie 😲

ollako
10. jún 2009

no som nejak pozadu, kym nieco napisem, tak vy to uz mate vsetko premyslene 😝

vejinka
10. jún 2009

no to aby som pomali zacala balit...ma este milion veci napadne na poslednu chvilku takze deka asi aj slnecnik vezmem ale taky velky..keby si maly schrupol na slniecku na deke...a dake lopty berte kocky nech si zahrame volis alebo vybijanu 😀 😀 😀 😀

ollako
10. jún 2009

no esteze ste tie deky napomenuli, dufam, ze na nieco zabudnem ..ma trafi slak 🙄

vejinka
10. jún 2009

a aj futbalka pre chlapov by nebola od veci a daky badbington...alebo gumu? a zahrame sa vlozit skocit? 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre