Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
11. jún 2009

ka3n ale ja som to odpisovala z moho zoznamu..pre to je tam pre nas..a pre maleho 😀

winona24
11. jún 2009

veji chlapi si vždy rozumejú.... 😀 😀 😀 😀 😀 a sú asi v rovnakom veku...cca....môj má 33..

ka3n
11. jún 2009

..no veji isto si 20 chlapov rozumiet nebude, budeme radi, ked sa stretne aspon par a pokecaju..som zvedava ako to tam bude, lebo moj je taky a teda aj ja, ze my na chate neobsedime, ale stale niekde behame, po lese, prirode, v horach, na tury..ale kedze idem s vami, tak chcem byt hlavne s vami tiez tri dni a potom budeme labzovat.

vejinka
11. jún 2009

moj ma "len" 28 😀 to tam bude ineeee ucho 😀 😀 😀

ollako
11. jún 2009

jaaaj tak veji , ja som nevedla, ze si to poslala dva krat 😉
no to som zvedavak ako sa tam pozoznamuju, moj ma 29..

kamilka12
11. jún 2009

no...ešte to prehodnotím s tým vysavačom...máme aj tú ručnú obyčajnú odsávačku, hadičkovú, ale stým sme zatial "houby" odsali... Ja mám z toho nenormálny stres, že mu budem počuť aku mu bublocú soplíky niekde vzadu a nebudem to moct dostat von...Viem, že sú to len tri dni...ale možno za tie tri dni ho budem potrebat x 😒

No..ešte to prehodnotím 😎

vejinka
11. jún 2009

joooj zeny taketo iniciativne ste mali byt od zaciatku... 😀 konecne to tu zije...ako v panelaku 😀 😀

kamilka12
11. jún 2009

No dievčence tak moj tam bude ako "ujo" 😀 😀 on má 38, ale rozum ako 18 😀 😀 😀 Inak on nemá problém kecať s hocikým...niekedy mi to až na nervy ide 😀 😀

misik
11. jún 2009

caute baby po neviem ako dlhom case 🙂
ako tak citam tak ja vam budem asi robit dozor, ved som starsia ako tie vase polovicky ☹

ollako
11. jún 2009

kamlika ja mam aj hadickovu, tak ta je na nic, ale taka ako klystir ta je lepsia aj ked sme zvyknuti na vysavacovu, tak ta celkom v pohode odsaje 😉

vejinka
11. jún 2009

ozaj panelka idem ho rychlo kuknut lbo maly bude co nevdiet hore

winona24
11. jún 2009

kamil.....môj je tiež taký.... 😀

ollako
11. jún 2009

misik ,neva aj to treba, aby nieko dohliadal 😀 (myslela som to ako vtip, tak dufam, ze si sa neurazila) 😉 clovek nikdy nevie koho co napadne a jeden rozumny sa tam zide 😀

kamilka12
11. jún 2009

win - tak to si budú rozumieť 😀

ollako
11. jún 2009

ja ma takych ludi , co zivot neberu prilis vazne ..mam rad a srandu, a moj muz ani nehovorim, malokedy vie dlhsie ako 1 min rozpravat vazne

ollako
11. jún 2009

no ale idem za maly uz stvrt hodinu si tam sa mrlme, aky je zlaty 🙂

misik
11. jún 2009

oli v pohode, aspon bude stranda 🙂 . Inac som rozmyslala ako asi bude prebiehat zoznamovanie hlavne tych, ktore sa nepozname. Mali by sme mat na tricku pekne menovku s nickom 😀 😀 😀

kamilka12
11. jún 2009

misik - na to som aj ja myslela..lebo mne ked sa niekto aj predstaví..mne to behom sekundy vyletí z hlavyyyy..ja za to nemožem 😔 ...Takže treba si dať na seba cedulku so svojim nickom 😀

kamilka12
11. jún 2009

alebo sa vaše mená idem nabifľovať už teraz 😀 😀

ka3n
11. jún 2009

ollako tak to si budes asi rozumiet so mnou a mojim muzmom...tiez furt srandujeme a aj sa tak spravame..🙂))
moj muz ma 34 rokov.

Neboj, isto tam nebude tvoj najstarsi kamilka..a baby kolko mate vy? je tu niekto mladsi? ja mam 23r.

anickaajanko
11. jún 2009

baby branko spadol z postele neviem rpestat plakat
to bola taka strasna rana na tu plavajuci podlha

kamilka12
11. jún 2009

ja 28

misik
11. jún 2009

kamil ja som si predstavila ked sa tam naraz stretneme, ze to bude riadny chaos, ale aspon bude zabava. Snad sa niekto neurazi ked mu viackrat skomolim meno alebo nazvem inak.

misik
11. jún 2009

anicka a spadol na hlavicku?

kamilka12
11. jún 2009

anicka - neboj...aj mne už spadol z postele... 😒 Tiež som sa zľakla viac ako on...každého asi prvý pád čaká..vy už ho máte zasebou ☹

anickaajanko
11. jún 2009

baby neviem lezal na chrbatiku v strede nasej postele normalne po dlzke oblozeny velkymi vankusmi a nasla som ho na zem po sirke hlavou k posteli na chrbatiku nechapem ako tak spadol ak stvornozkoval tak by musel spadnut na brusku, boze keby si bol zalomil pod seba hlavicku, mozno ze cuval ale aj tak by bol na brusku, strasna rana a plac hned som bezala nemal cas sa otocit

kamilka12
11. jún 2009

teda nie že by to bolo normálne, že deti majú padnúť z postele...ale tiež som si myslela, že mne sa to nestane, malý sa neplazí ani nič a kým som išla ohriať vodu..už bol na zemi a doteraz nechápem, ako sa mu to podarilo 😒

anickaajanko
11. jún 2009

boze bola som na neho pozriet ved mam pootvarane dvere nechapem ako to tak rychlo a spadol
boze vsetko sa mi trasie ja ho asi dnes nedam z ruk
misik neviem neviem dufam ze je vsetko v poriadku, plakal len chvilu, udrete nema,
este ze nepadol na nocny stolik na hranu

misik
11. jún 2009

anicka mne tiez tak padol 2 tyzdne dozadu, rana jak supa, obrovsky rev, pol hlavy cerveno-modra a nad okom velka hrca /myslim typel, ale nie som si ista ake i sa pise/. Tak sme utekali na pohotovost.

ollako
11. jún 2009

ja mam 26...a ja vas asi dlhop budem oslovat nickom, ked uz som tak zvyknuta a zase si zapamatat meno, no to bude riadna haluz 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre