Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
12. jún 2009

ozaj baby co sa tyka fubalky alebo voolejbalky ...alebo tenis proste loptove hry tak tam maju vselico..cize netreba brat z domu ziadne lopty..teraz to citam na ich stranke ze maju k dispozicii rozne lopty 😉

vejinka
12. jún 2009

no a co sa tyka miestneho poplatku to bude 2 euraaa (50centov/osoba/den) za deti dufam nebudu xciet nic.. a to zaplatime kazda pri prichode na recepciu...lebo s tym sa neratalo a treba to zaplatit 😉

vejinka
12. jún 2009

teda dufam ze piatok vecer nebudu rata ako den..kedze t nieje cely den a v nedelu odchadzame tak ale podla mna tie 2 eura je akurat no v kazdom pripade sa to spytam ked mi raci pani odpisat..lebo cez telefon je to drahe ako slak.. 😖

vejinka
12. jún 2009

dalej..co sme sa vera rozpravali s tou pani cez telefon...ma kazda jedna z vas zaujem o veceru??? lebo na to sa musia pripravit ..sobotu a nedelu sa nepytala ale vraj ci ma urobit tolko kolko bdue dospelych cize 45X vecera a ja ze pockajte msuim to zistit...tak teda nebudem uz pisat do ipciek lebo mi odpisete po pobyte ako vas poznam..takze tu sa vyjadrite ci xcete veceru alebo nie ale na 100% ! alebo mam brat do uvahy taky pocet aky je v tabulke???? cize 29??? teda predpokladam ze budete jest aj vy aj vase polovicky..takze vyjadrite sa!!! a podla moznosti cim skor...zlava ale nebude pri hromadnom objednavani ale ona to xcela koli tomu aby kuchar stihal..a mal nieco pripravene lebo robit pre 45 ludi veceru behom pol hodiny je aj na coperfielda moc 😉

ka3n
12. jún 2009

veji, my s muzom chceme veceru,som to aj do tabulky dala. Ved uz sme sa vtedy k tomu vyjadrovali, ale tak opakujem.

piatok - 2 x vecera /ja a manzel/
sobota - 2x ranajky a vecera (ja a manzel)
nedela 2x ranajky (ja a manzel)

ollako
12. jún 2009

veji ano my chceme na piatok dve vecere 😉 vsak aj v tabulke to mam

vejinka
12. jún 2009

dobre teda tak ja teda nahlasim pocet aky je v tabulke...ale este raz opakujem nahlasujem len veceru tak to xcela ona..ze vraj dlasie dni si nahlasite sameeeee!

ka3n
12. jún 2009

ano veji, tak to chodi na hoteloch ako ti vravela a fakt je to v tabulke, tak som nechapala preco sa pytas.

vejinka
12. jún 2009

ranajky budu urcite formou svedskych stolov.

vejinka
12. jún 2009

ka3n vies moja...ja to pisem pre vsetky niektore baby sa vobec nevyjadrili ci teda xcu veceru alebo nie...a tymto maju poslednu sancu aby som vedela presny pocet.

vejinka
12. jún 2009

aj tak si myslim ze presny pocet nebdue nikdy..lebo sa to este moze zmenit ...tak teda ja nahlasim tie co su zapisane ze xcu veceru a ostatne si na veceru pockaju ved je to restika tak by nemal byt problem.. 😔

ja viem ze vam sa zdaju tie otazky stale tie iste ..ja sama mam v tom mensi chaoz ale zasa nexcem aby ste si potom na mne vylievali zlost ked nieco zabudnem! som len clovek preto to tu furt do kola omielam ak mate nejake otazky a tak...no ale ked vam to vadi tak sa uz nebudem nic pytat a co amte zapisane to im oznamim a basta! 🙄

ollako
12. jún 2009

veji co sa deje? 😕 ..urcite su vsetci radi, ze si sa toho ujala..ja osobne teda, som Ti velmu vdacna, ze si si to zobrala na starost..a snazim sa hned reagovat ako nahle nieco treba..

kamilka12
12. jún 2009

veji- úplne ťa chápem 😉 , ..a treba to nahlásiť hneď? Žeby si ešte počkala..možno sa v priebehu dňa ešte niekto dopíše..

aj keď, je fakt smutné...že "niektoré" to trošku dosť ignorujú 😔 Preto ťa chápem, že sa pýtaš radšej viac krát..

ollako
12. jún 2009

mne vobec nevadi, ze sa pytas, treba to pripominat, lebo niektora sem nakukne, tak raz den aj pomenej, tak aby to neprehliadli...ale ked niekto nereaguje , tak tam sam zavola a nahlasi si to sam 😉

winona24
12. jún 2009

My chceme večeru.....čiže v piatok 2x večera 😉

natasa8
12. jún 2009

veji.. aj my chceme veceru.... aj ked to v tabulke este nemam naznacnene, ci chceme plnu alebo pol penziu, este sme sa s muzom nedohodli. Ale v piatok chceme veceru urcite.

ba80
12. jún 2009

aj ja si prosim v piatok 2x veceru... 🙂

ka3n
12. jún 2009

no veji, ja som to nemyslela v zlom..len som myslela, ze je cela ta tabulka vypisana a ze udaje beries o tom, som nevedela, ze este tam niekto chyba..

tak baby sup vypisat tabulku, ako je to s jedlom (ak to este nemate), lebo uz je to coby dup.

No moja kamilka, mozno to "niektore" ani neignoruju, ale mozno nemaju iba cas chodit na net a pri detoch je to niekedy fakt tazke...som rada, ked ja sem niekedy stiham.

perlab
12. jún 2009

veji 😉
pre tri slamky: 2x večera, prosím 🙂

na slovíčko "moja" mám alergiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

kamilka12
12. jún 2009

ka3n - ja som myslela práve na tie..ktoré boli práve s Septembrovkách 2008 keď vejinka napísala aby sme sa chytro išli vyjadriť do Stretka...a oni na to kašlali 😉

Tabulka nie je vypísaná aj preto, lebo sa potom povedalo, že ved strava sa nahlási tam...takže chápem, že nie všetky to vypísali...ale ak vejinka napíše že potrebuje, aby sme sa vyjadrili, tak sa hádam vyjadrím.. 😉

ka3n
12. jún 2009

júúj tak sorac perlab..ale ja to pouzivam skoro vsade, neviem mam taky zvyk a tusim to uz ani neznie dobre, musim sa to odnaucit. pisem to uz tak ako tie bodky ......

ka3n
12. jún 2009

aha, tak ja zase kamilka nechodim moc na tie septembrovky..no ved ked sa nevyjadria, ich chyba, budu hladovat..ved vejinka to dala vediet aj tu aj tam..

ka3n
12. jún 2009

perlab, pre ake tri slamky?

claudinka
autor
12. jún 2009

MISIK chce tiez veceru, akurat som s nou volala 😉 😉

perlab
12. jún 2009

katrin: pre mňa, manžela a Romiku 😉 /naše priezvisko je Slamka/

ka3n
12. jún 2009

aha perlab, to som nevedela..ale uz budem vediet 🙂)

JUROCKO chce v piatok - 2X VECERU

v sobotu - ranajky a vecera = 2X
v nedelu - ranajky = 2x

miriam24
12. jún 2009

Ahojte .. no ja som bola vcera cely den v robote ale v BA .. mali sme kopec meetingov tak som sem ani nepachla a pozeram ze ste toho teda vela popisali .. zatial som stihla docitat len tuto poslednu stranu ..

pre nas tiez vecera na 100% t.j.2x

no a ostatne dni /stravu/ si teda doriesime na mieste 😉

vejinka
12. jún 2009

noo zrazu tam pribudlo koopec policok s nazvom vecera..no tak to stalo za tie nervy 😔

winona24
12. jún 2009

😉 😉 veji

anickaajanko
12. jún 2009

Veji ja chcem veceru teda 1 x v tom pripade ak ju stihneme, a to teda vies ty ako odideme od Vas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre