Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ka3n
12. jún 2009

...no veji, ved som ti trosku dopomohla 🙂)

vejinka
12. jún 2009

ka3n diky

vejinka
12. jún 2009

anicka veceru urcite stihame..do siestej sme tam 😉

anickaajanko
12. jún 2009

😉

jurocko
12. jún 2009

dik katrin..si zlatucka..

miriam24
12. jún 2009

ozaj a v akom case teda podavaju tu veceru? okolo tej 6?

ka3n
12. jún 2009

..ozaj ved kedy je ta vecera?

ok, jurocko v pohodke.

vejinka
12. jún 2009

baby toto este neviem...ale ak vas to velmi zaujima tak tam zavolam ked budem mat cas co teraz nemam 🙄

vejinka
12. jún 2009

rozhodla som sa ze jej zavolam v pondelok dnes sa to uz nehodi a cez vikend vobec nie...takze v pondelok zavolam doobedu ak mate este nejake otazky pytajte sa ja si to popisem na pepier a postupne sa jej bduem pytat a verim ze v pondelok mi konecne aj odpise na mail.. 😒

miriam24
12. jún 2009

oki Veji ... inak dik ze si sa dala na to vybavovanie .. verim ze to nie je najlahsie a hlavne ked nas ide tolko a nikdy tu niesme vsetky v rovnakom case ..

mna ten cas zaujima skor preto lebo mozno sa stane to ze muz bude musiet byt do 14.00 v robote t.j.ze vyrazime cca okolo 15.00 no a to dorazime do Larionu az medzi 18.00-19.00 hod ale na 90% ma dovolenku ale clovek nikdy nevie 😒

anickaajanko
12. jún 2009

Veji trosinku som ta odbremenila tak som tam volala
tak VECERA sa podava od 18,00 do 21,30 hod
inak velmi dlho ale zdvihol mi to manazer a ubezpecil ma ze je to tak

estella
12. jún 2009

veji v piatok 2X vecera..ja a mnazel a Stella si da so mnou pre nu veceru objednavta nebudem.....

my este stale nemaaaaaaaaaaame auto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....a neviem neviem ci ho do toho piatku zozenieme ale manzel povedal ze on nieco vymysli ako sa tam dostaneme tak som zvedava......zeby let balonom..to by bolo zaujimave...... 😒 😒 😒

lisula
12. jún 2009

ahoj baby
veji my ktiez chceme veceru vpiatok 2x 😉

lisula
12. jún 2009

veji sorac mangel zrusil vecru lebo neviem kedy dojdeme. nevie este ako bude robit,lebo ma akurat smenu, ktora saneda zrusit. ale dojdeme urcite. papat budeme po ceste 😅 cize nam neobjednavaj. dikes

vejinka
12. jún 2009

anicka diky

ka3n
12. jún 2009

no tak to je super, ked tak dlho podavaju veceru.. brúú

eweny
12. jún 2009

tak aj my si prosime 2x veceru 😉

skrecok
12. jún 2009

Ahojte,
aj my chceme v piatok večeru a to 2 x (ja a manžel). 🙂

vejinka
13. jún 2009

ahojte no baby keby sme sli teraz na larion tak teda inaksie zurime..je tu biednych 14 stupnova stale zamracene a kde tu prsi..takze som zvedava ako to bude o tyzden horsie to uz asi ani nemoze byt 🙄

winona24
13. jún 2009

no to som aj ja zvedavá na to počasie o týždeň..... 😒

vejinka
14. jún 2009

baby co sa tyka balenia..upustila som od par viec..lebo ani mega ruksak nam nestaci 😔 ved zistite ked zacnete balit aj vy kolko sa toho nazbiera..zatial som vylucila osusky to zabere vela miesta pretoze podla mna na izbach bdueme mat minimalne uterky takze berem len dva uteraky a malemu osusku a hned mam miesta..skoda ze nebereme kocik kedze sa nezmesti do auta anicke ale nevadi ved podla mna bdueme len v okoli larionu tym padom kocik netreba a ozaj na piatok hlasia prehanky..cize zle ale sobotu hlasia pekne aj nedelu dufam ze travnik nebude mokry a slniecko ho vysusi po piatku..v tom pripade by sa dali deky..ale ak bdue mokro co je viac ako pravdepodobne..tak prechadzka to isti..po okli samozrejme mi daleko bez kocika ani nemoze ist 😔

vejinka
14. jún 2009

jendoznacne mi zatial najviac miesta zabrali plienky..a to berem 15 ks teda este dve som pribalila keby nahodou a potom klasicke plienky latkove som zobrala 8 ks a stvrt kuksaku zaplneny 😅

vejinka
14. jún 2009

na dnes dam uz pokoj baleniu lebo chytam nervy ze sa mi tam nic nevojde a to je ozaj velky od zeme ma cez meter ale kolko litrovy je to netusim ale kanvicu tam natlacim aj keby som ju mala pokrcit 🙄

anickaajanko
14. jún 2009

veji ja myslim ze kocik sa zmesti, Brankov sa zmesti do auta a ked sa do kufra vosla nasa polska obluda

vejinka
14. jún 2009

anicka myslis ze by sa vmestil?

vejinka
14. jún 2009

je to atlantic ale mrknem ake ma parametre ked sa zlozi

vejinka
14. jún 2009

zloženého podvozku ( dĺžka x šírka x výška ) : 45 x 65 x 95 cm,

vejinka
14. jún 2009

anicka brankov kocik beres tiez? a pomestime sa tam vsetci? 😅

vejinka
14. jún 2009

hmmm ja neviem myslite ze pojdeme niekde dalej na kocikoch? zasa nexcem ho brat zbytocne.. 😨

vejinka
14. jún 2009

boze ja som hrozne nerozhodna.. 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre