Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

eweny
18. jún 2009

No my planujeme vyrazit tak okolo 10.00h aby maly spinkal v aute,takze nejak za obedom sme tam..v tej restike sa da bezne najest,ze?..

Malemu neberiem vobec kratasy,len teplacky..tak horuco urcite nebude..a toho pavuka berieme,snad nebude problem ho mat na izbe..

ba80
18. jún 2009

no caute... tak moje dieta nebolo poriadne cely rok chore, tak teraz sme zacali soplit a kaslat... idem s nou k dokine pre nejake kvapky, ale asi bude len prechladnuta a mat vykricane hlasivky, lebo to, co dokazovala poslednych 5 vecerov bolo nad ludske moznosti- to by som kaslala aj ja z takeho vreskotu... 😅 😠
...ale kvapky jej mozem davat aj na liptove, takze asi ideme (uvidim co povie dr), ale zbalene este nemame nic... 😀

natasa8
18. jún 2009

ba.... to je zakon schvalnosti... drzim palce aby to nebolo nic vazne...
Aj moja pokasliava od kedy ju ucim samu zaspavat v postielke a ona pri tom aj dost povrieska 😉

my vyrazime sice rano o 8 (dufam 😠 ), ale najprv pojdeme k nasim do Brezna a potom odtial poobede okolo 16 -tej by sme chceli vyrazit na liptov. Predpokladam ze do hodiny od nasich do Kralovej Lehoty zajdeme 😒

silwietta
18. jún 2009

ahojte, my vyrazame dnes poobede, po plavani, takze vecer tam budeme a este nie som zbalena 😀
ale ved pohoda... nahadzem par veci co mi ako prve pridu pod ruku a hotovo... ved keby ze nieco nemame tak hypace su vsade 😎

ba80
18. jún 2009

natas, ale ja som jej to vravela, ze to tak dopadne, ked bude tolko ciapat... 😀 😝

ba80
18. jún 2009

silwi, tak na toto sa spolieham aj ja... 😎

martinna78
18. jún 2009

ahojte
Ba aj moj maly je soplavy a zachripnuty,od utorka mame sirupcek a kvapky antibiotikove do nosteka,ale este ma stale, ked mu odsavam,tak aj krvicka mu trocha ide ☹ no nasa cesta je ohrozena,pretoze este aj manzel je chory a berie antibiotika, chudak je v robote,ale vobec sa neciti dobre,takze neverim,ze zajtra bude fit ☹ ☹ ☹
som z toho smutna,tak som sa tesila, nic mi nevychadza v poslednu dobu

ba80
18. jún 2009

no, mati, to ma mrzi... ☹
u nas to dufam nebude nic vaznejsie, ani teplotu nema, ona si to fakt asi uhnala sama...

vejinka
18. jún 2009

ba aj maly je nejaky divny...ale zatial si to odniesli len hlasivky ..chripta ako keby mutoval 😅

ba80
18. jún 2009

baby, oni nam to robia asi naschval.... 😠

ollako
18. jún 2009

no my este nie sme zbaleni, ale snad to zajtra doobeda zvladne, my sme tam za nejaku hodinu a pol, takze to mame v klude 😅 ...naplanujem to tak aby sme vyrazili okolo pol druhej , aby mal maly prave poobedny spanok, tak snad v aute bude spinkat...lebo ak nie, tak pojdeme s hlasnou trubou 😖 ...tej cesty sa bojim, kvoli malemu, este sme snim tak dlho nesli 😝

ba80
18. jún 2009

ollako, tak cesty sa obavam aj ja, ale my to mame podstatne dlhsie, som zvedava, ako to zvladne, lebo zatial som s nou isla najdlhsie tak do dvoch hodin a to uz bolo tak-tak...

natasa8
18. jún 2009

tak ta moja v aute nebude spat ako vzdy ☹ my sme boli uz dalej velakrat, ku nasim je to 3,5 hod, a to spi len pol hodku. Napriek tomu ze cestu naplanujem na jej doobednajsi spanok, ktory normalne trva 1,5 hodiny.

Ale ona neplace, musim tam mat viacej hraciek, ktore postupne vytahujem a zabavam ju ... no a samozrejme vela chrumiek 😅

vejinka
18. jún 2009

babenky sak prestavky si robte aj kazdu hodinku...v kludne dajte babu vydychnut bude horuco v aute a nezabudnite vela tekutin 😉

natasa8
18. jún 2009

veji.. my prestavky nerobime,... to by sme isli cely den. Zastaneme len ked potrebujem malu nakojit...
A v aute zapiname klimu .... neviem ci sa pri malom dietati moze, ale podla mna je to ovela lepsie ako otvorene okna

vejinka
18. jún 2009

my ked sme sli na dolniaky to bolo cez tri hodiny a maly bol ako sto certov..len na cicke bol..ale uz je vacsi a tych par kilakov by mal zvladnut bez placu

vejinka
18. jún 2009

natas ale pozor s klimou...malej daj daco na hlavicku aj klobucik ci satku..len nech nejde holou hlavou lebo ti ochorie.. ☹

anickaajanko
18. jún 2009

no klima by sa nemala, ahojte inac, tak aj my mame zakon schvalnosti, maly ma 38 teplotu ale je to zo zubkov prave som mu nasla 5, teraz spinka

natasa8
18. jún 2009

anicka - pat zubkov alebo piaty zubok ? chudacik - drzim palce aby bol zajtra ok....

no pri miernej klime sa mi to zda praveze lepsie ako pri otovorenych oknach, lebo vtedy je vzadu v aute desny prievan....
uz sme pri malej zapinali klimu a zatial jej chvalabohu nic nebolo ...

anickaajanko
18. jún 2009

piaty natasa, kde je najlepsie merat teplotu, pod pazuskou ma uz 38,5
😲

ka3n
18. jún 2009

ahojte babenky..no tak ja este balim, upratujem atd..no my vyrazame hned rano ako sa zobudime a prvu prestavku planujeme v BB, nejdeme cez Zilinu ,ale cez Bystricu..hadam potial maly vydrzi..a tam pojdeme do europy NC a tam maleho nakrmim a prebalim.

Inak som citala v casaku, ze kazde 2h by mala byt prestavka, si neviem predstavit, ze by sme v kuse isli..aj deti to potrebuju..

Natasa, tiez to mame daleko..ved byvame pred TT..

natasa8
18. jún 2009

ka3n.. preco idete cez BB? my ideme tade tiez, ale kvoli navsteve u nasich...

pytam sa kvoli ceste spat... ci mame ist zase cez BB alebo cez zilinu

ka3n
18. jún 2009

natasa, my ideme tade preto, lebo Milan (manzel) sa chce zastavit v tom nakupnom stredisku a kupit si botasky, lebo tu "zevraj" ziadne pekne adidasky nemajú..a potom este preto, lebo pod Strecnom, ked ideme vzdy domov tak byvaju sakra zapchy a maly chyta hysaky..teda aj my 🙂)

No a naspat mi ideme az dalsiu nedelu a to pojdeme teda tade cez ZA, lebo ideme potom od nedele do Liptovskeho jana a od stvrtka do Terchovej..takze potom domov cez ZA.

No my na taku dlhu trasu pustime tiez klimu..lepsie ako otvorene okno..a ved sa nevychladime na malo stupnov 🙂)

winona24
18. jún 2009

no ja som sa nebavila ešte s mužom,ale ja predpokladám že pôjdeme vrchom...i keď bojím sa v PB to bude katastrofa...a naspäť by som chcela ísť cez BB pozrieť našich

ka3n
18. jún 2009

ollako, to zvladnete lavou zadnou..my to mame teda hodne dalej, ale uz sme s nim take dlhe cesty isli..pre nas su hlavne dolezite prestavky, takze preto rano ideme aj skoro..

winona24
18. jún 2009

ale pod strečnom je už otvorená nová cesta....takže už by to nemalo byť také strašné

ka3n
18. jún 2009

win, vies vsade je to hrozne, aj ked pojdeme my cez BB tak tam su zase donovaly 🙂) takze aj tam sa zdrzime, ale nejako sa tesim do toho Nakupneho centra, tam vyberiem maleho ,dam mu papat, prebalim a ficime..

davas malej zajtra na cestu kratky rukav a kratase alebo co prosim ta ?

ka3n
18. jún 2009

babeny, tak radsej zoberte aj jedny kratasy, ved na sobotu hlasili 19stupnov a zrazu ukazuju 29stupnov ...hm?

mrknite.

http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/lipto...

winona24
18. jún 2009

no ka3n uvidím aké bude v Ba počko keď budeme vyrážať....krátke nohavice asi nie,ale body s krátkym určite....uvidím podľa teploty

ináč Europa SC je shit...nie je tam nič poriadne...mizerné obchody....ja som teda z nej hodne sklamaná....ani H&M,ani C&A,ani Next....no nič.....

winona24
18. jún 2009

to je divné ešte včera tam bol dážď a max.19st....no a vyber si 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre