Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
12. feb 2009

jaky hokej? 😀 😀

claudinka
autor
12. feb 2009

jaaaj hcsba 🙂 uz chapem

evitkamalicka
12. feb 2009

sasasx mne az posledny junovy vikend

kamilka12
12. feb 2009

boooože až ma oblial studený pot 😲 Som si spomenula práve, že 25.6. má svokra 60-tku a určite bude veľká oslava, tak to by asi neprežila, keby sme tam neboli a samozrejme aj s Martinkom. Takže tiež by som bola rada, keby to bol ten víkend 19. - 21.6. Idem si to friško dopísat do tabulky 😲

hcsba
12. feb 2009

No super, ani som nemusela napísa, my sme dosť veľký fanúšikovia a chodíme aj teraz ak sa dá, Paulínka už tiež bola 🙂 . Jo, dúfam čoskoro sa stretneme a pojdeme von. Daj vedieť, ja som už doma.

claudinka
autor
12. feb 2009

hcsba aj paulinka bola na hokeji? aale prdlajs.. a ako sa jej pacilo? na stretko pojde aj tvoj muzik? 😀

hcsba
12. feb 2009

No, bola len na Ružinove, ale prespala to 🙂 . V utork sme boli na slovane a tam bolo menšie bábo ako ona, tak nabudúce pôjde aj ona. No podľa všetkého ano, a Tvoj? Teraz sme došli z vonku, ideme kúpať, prebaliť, papať ... .

claudinka
autor
12. feb 2009

hcsba, mrkni sem a pridaj sa 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
toto je forum o stretku, pokecat mozeme tu 😉

vejinka
13. feb 2009

tak kocky ziadne nove prihodenie-? kam sa este poselali maily?i

dadys
13. feb 2009

ajojte kde sa treba zahlásiť na stretnutie???? 🙂

dadys
13. feb 2009

prosím ako to tam mám dopísať??som s toho somár ☹

claudinka
autor
13. feb 2009

normalne sa tam dopis, jak keby si pisala do svojej tabulky 😉 odkial si? mas chlapceka ci dievcatko? kolko ma? 🙂

dadys
13. feb 2009

Som s Limbachu, ale s manželom bývame v Pezinku.Mám dievčatko Karinku dnes má 5 mesiacov.

claudinka
autor
13. feb 2009

jeeeej sak som ti pisala smsku, nie??? si ta podla foto pamataaaam 😉 😉

claudinka
autor
13. feb 2009

Dasa, nie? 😀

claudinka
autor
13. feb 2009

a uz mate aj albumik, chvalim chvalim

ak budes mat chut, zablud aj sem a pokecaj 😉 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dadys
13. feb 2009

Áno písala,tuším včera.Hej Dáša...
😀

claudinka
autor
13. feb 2009

dadys vitam ta medzi nami, zavislackami 😀

sasasx
13. feb 2009

ahojte tak vidim, ze dnes sa stretko velmi nerozoberalo ale pribudli nejake potvrdenia🙂
tak mi to vychadza tak, ze by sme sa nejak tesne napchali do strachanovky alebo tesne tesne s tym ze mozno predsa niekto odpadne do horca... ale teda asi nebudeme riskovat a ideme na hotel...
zo sorey neodpisali este, z aveny to co som tu dala, musim im odpisat, ze ide o inu skupinu a ci teda maju volny iny termin = spytam sa konkretne teda na 19-21.6?

sasasx
13. feb 2009

dadys nevidim ta v tej tabulke? nepodarilo sa ti pripisat?

skrecok
13. feb 2009

Ahojte,
uz som potvrdila zaujem 😉 . Prave som sa o tom rozpravala s manzelom, tesi sa viac ako ja 😅 .

eweny
13. feb 2009

baby, mne inak stale vrta v hlave, ze kde budem na stretku malemu ohrievat vodu na mliecko a to aj v noci..tie co kojite mate o to postarane, ale co my nekojace? 😕

kamilka12
14. feb 2009

eweny - tie čo kojíme je nás síce dosť, ale ktovie ako to bude o 4 mesiace

ja síce kojím, ale keď pojdeme v júni, malý bude mať 9 mesiacov a to kojiť už nebudem (nechcem), takže tiež si to neviem predstaviť,... 😕, ale šak hádam nejako bude, to sa myslím dá dopredu dohodnúť aby nám tam pripravili k dispozícii na to potrebné veci...

Čo sa týka termínu, tiež by som bola za, keby je to 19. - 21.6. ale uvidíme, ak to bude vyhovovať ostatným...

claudinka
autor
14. feb 2009

DADYS mno, nevidim ta v tabulke..

ew hmh.. tak prinesies petka ku mne 😀 😀

eweny
14. feb 2009

Kamilka,tak to som zvedava ako nam vyjdu v ustrety..najzaujimavejsie to bude v noci,maly heci ako pavian a ja letim robit mlieko az si nohy idem zahrckat..

eweny
14. feb 2009

claudi a co mu das cucnut? 🙂

kamilka12
14. feb 2009

no ja dúfam, že v 9tich mesiacoch, už sa hádam nebude tak často v noci budiť, alebo ano? 😕 To bude sranda, keď sa všetky o 3tej ráno stretneme v nočných košeliach 😀

claudinka
autor
14. feb 2009

kamil 😵 😵 a spravime gruppen foto 😀

ew neboj, dobre by mu mliecko chutilo 😀 😀

eweny
14. feb 2009

Claudi,no neviem 🙂 minule som mu skusala prilozit prso a on otrcil gambicku akoze "co mi to mama davas" a odvratil hlavu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre