Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

ewulqa
20. feb 2009

aha, tak som to asi prehliadla, nevedela som. Super,takze idem. A preco silwiete mam podakovat?,nechapem.

claudinka
autor
20. feb 2009

lebo silwietta mala ist sama bez muzika, cize boli styri babenky bez chlapov a mali ist do apartmanu.. a silwietta napisala vo chvili, ked sa o tom rozhodovalo, a sice den po tom, co sa malo definitivne nahlasit, ale spravili sme vynimku a tym padom idu len tri babulky a jedno miesto v apartmane je volne

claudinka
autor
20. feb 2009

oukej ja uz idem, maly pojde spat pomalinky

vejinka
20. feb 2009

no ja budem kupat az o deviatej zjavne ten maly ani nahodou ze by mal ist spat

vejinka
20. feb 2009

idem uz koncit babulky..takze dobru noc a vyspite sa sladko

rony253
20. feb 2009

ahojte, tak ewul, neboj, budes so mnou v apartmane, ja idem tiez sama.

jurocko
20. feb 2009

to je super napad vejinka ze kazdy si zaplati penziu na miesto to co chce..trebalo by asi claudi tam potom napisat ze jedlo si kazdy nahlasi hned po prichode na hotel
mi sme sa s drahym rozpravali ze napr.ked tam prideme tak obed nie az večeru a v sobotu plna penzia
a izby si ako podelime tak ze kto skor pride alebo co bude volne to sa berie?

eweny
20. feb 2009

..len tak zbezne som vas precitala, nejak som sem este dnes nemala cas prist..som teda velmi zvedava, ako sa tie izby poriesia..ale kazdopadne, chceme mat izbu len pre seba..ale to asi chceme vsetky

claudinka
autor
21. feb 2009

jurocko mno izby uz mame podelene, iba posledna rodinka, ktora pride, to bude mat tazke, ale snad to tam dovtedy uz ostatne babule poriesia..
s tou penziou sme to tu uz stokrat pisali, ze predbezne sa napise na zaciatku tyzdna, ktory sa pojde..

vejus a s tou zalohou ja suhlasim s tym, co napisali, ze 10 eur na osobu zatial a ostatne si presne kazdy pripravi a vyzbiera sa to potom na mieste

kamilka12
21. feb 2009

Súhlasím s tým, čo napísala claudi....až na to, že aj tá posledná rodinka, by mala byť vyriešená vopred a nie až na miest...Keď každý vyštartuje z domu, mal by mať istotu, že tam má pripravenú svoju izbu ...

kamilka12
21. feb 2009

poprípade...ako to tu už včera napísala claudi ..ak sa niekto nááááhodou odhlási, náhradník sa hľadať nebude...až po odhlásení ďalšieho účastníka

ak sa nikto neodhlási...budeme to musieť nejako poriešiť

claudinka
autor
21. feb 2009

kamil presne tak.. takze sup niekto ochoriet 😀 😀
ale nie.. aj ja som nad tym vcera rozmyslala, ako to vyriesit sakris..

vejinka
21. feb 2009

ja som tiez vcera vecer nemohla zaspat..a ked sa mi podarilo zaspat take bludy sa mi snivali az strach...

vejinka
21. feb 2009

pockajte baby aka posledna rodinka..kolko clenna? ja som to vcera ratala v posteli a chvilami sa zda ze nas je presne do poctu

vejinka
21. feb 2009

alebo neviem ratat

vejinka
21. feb 2009

10€ na osobu je vyborny napad..cize my dvaja s muzom zaplatime terezke 20€ na jej ucet...a predpokladam ze takto to urobite aj vy ostatne

vejinka
21. feb 2009

kapacita je 50 pevnych lozok + 5 pristeliek

14 dvojlozkovych - 14parov+babatko
5 trojlozkovych - 4 pary+dve deti

cize nam tam jedna trojka zostava

1 apartman - babenky + babatka celkovy pocet 4 zeny + 4 babatka

1 apartman pre dalsie 2 pary + 2 babatka

a do tej poslednej trojky sa nastahuje ten vas jeden par ktory vraj nema kde spat 🙂

zeny sa som z toho uz debilek. 🙂)

jurocko
21. feb 2009

veji ti si skadial?

vejinka
21. feb 2009

LM

jurocko
21. feb 2009

veji ja nechcem trojlozkovu ale dvojlozkovu lebo na 100 percent neviem ci pojde Karinka a zbytocne nebudem platit trojlozkovu-ciže jednu pridtelku zbytocne

jurocko
21. feb 2009

ale presne v Liptovskom Mikulsi?vmeste?

vejinka
21. feb 2009

sakra jeden par mi tam nevosiel..je ich 22 a nie 21

jurocko
21. feb 2009

myslela som pristelku

vejinka
21. feb 2009

v paludzkej

vejinka
21. feb 2009

teda ak to tu poznas

vejinka
21. feb 2009

no zbohom....ako to teda urobime...

vejinka
21. feb 2009

sa mi o tom rozdelovani izieb bude snivat

jurocko
21. feb 2009

vejinka ale naozaj ja chcem iba dvojlozkovu a ked Karin pojde tak bude spat medzi nami...pocitaj pre nas dvojlozkovu
ano poznam veji muzik mi tam v kasarnach pracoval 2 roky
a strava kolko vychadza?

vejinka
21. feb 2009

polpenzia 8,30€
plna penzia 11,60€

ok dame ta do dvojlozkovej

vejinka
21. feb 2009

vychadza mi to ale tak ze dve baby s muzmi a jednym babom budu musiet mat dve trojpostelove...dufam ze sa bude dat vybavit aby za tie prazdne postele neplatili a dalsie dva pary budu mat apartman...som si to pokraslila na papieri a nevyzera to zle..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre