Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

eweny
22. feb 2009

ollako, presne tak..obavam sa aby potom nedoslo k necakanym situaciam..kazda rodinka chce mat svoju izbu a svoje sukromie..myslela som, ze vyjde ta Avena alebo Krivan..

eweny
22. feb 2009

..kazda z nas si zaplati rovnake peniaze, tak by bolo dost nefer aby nemala take iste podmienky ako ostatne..

ollako
22. feb 2009

ewen presne tak...mam rovnake myslienky, ja sa tam nemienim dohadovat, kdo, kde s kym a podobne 😖 ....ja bysom radsej brala Avenu...lne neviem, preco to tam nevyslo, asi tam nemali volno na nas termin

eweny
22. feb 2009

claudinka..vejinka a kamilka, co ste tu do toho najviac zaangazovane, neberte to co som napisala nijak v zlom..sme vam povdacne, ze ste sa toho chopili..

ollako
22. feb 2009

ano dievcata, sme radi, ze ste sa do toho dali...len mam z toho obavy 🙄

ba80
22. feb 2009

ahojte, no pozeram, ze to bude este zaujimave... ked sa nikto neodhlasi, podla akeho kluca sa potom bude ubytovavat? ...tiez si neviem predstavit trojdnove spoluzitie uplne cudzich ludi v jednej izbe, hlavne co sa tyka kupelne, wecka, prezliekania a tak... 😕 😅

eweny
22. feb 2009

ollako, to neviem ani ja

ollako
22. feb 2009

ba80 ja si tiez neviem predstavit, kto by s tym suhlasil, jedine, ze by tam boli dve rodinky, ktore su si blizke , ale aj tak pochybujem,ze by niekto na to pristal 😖 chceme sa tam sice spoznat, ale nemyslim, ze az tak 😀

rony253
22. feb 2009

ahojte dievcence, tak to bude fakt zaujimave, ten Larion je asi maly. Ja idem sama, no uz som aj rozmyslala, ze keby naaaaaaaaaahodou siel aj moj muz, tak si musime vziat asi iny hotel, lebo by sme sa tam asi nezmestili.
Ja sa nemiesam, so vazne rada, ze sa do toho kočky pustili vsak to nie je lahke, no asi bude treba pouvazovat aj o inej alternative alebo zmenit penzion. tak na tesno je to dost o drzku. a tie ostatne väčšie hotely boli o moc drahsie alebo co? nejak som tie ceny nesledovala.

ollako
22. feb 2009

rony myslim,ze tam az tak o ceny neslo, ale z krivana sa neohlasili a avena nemali na nas termin volno, myslim a ten stvrty neviem ako sa vola...sme ani neoslovili, lebo sa takmer nikomu nepozadaval sa mi zda...no ak som to dobre postrehla 😝

rony253
22. feb 2009

no ja este buntosim, a vazne asi treba oslovit ostatne penziony a hotely. Inac ja som rozmyslala, ze je to sice pekne 4 baby v apartmane, no to bude tiez trosku od veci, lebo kazde dieta ma iny rezim a len aby to nebolo viac trapenia ako dovolenky. Len ten Larion je maly, tak by sme mali uvazovat asi o niecom inom kedze su aj nahradnici, ktorí sa na stretko ani nedostanu.
Najradsje by som bola aj tak s malou sama, ja by som si aj zaplatila aj normalnu izbu pre dve osoby, len asi uz ziadna nie je. claudi, veji, a organiztorky, skusme pozriet asi nieco väcsie, bude to asi viacerym vyhovovat. papa

winona24
22. feb 2009

no babulky...ja som Vás ako tak dočítala...

no bolo to tu počas mojej neprítomnosti zaujímavé....

takže absolútne NEMÁM problém so zaplatením celého ubytka dopredu,čo sa týka tej penzie,to budeme riešiť asi neskôr...

ale s čím mám zásadný problém je ten nedostatok miesta....keďže si zaplatím tak isto ako ostatní,tak chcem mať aj rovnaké podmienky...a to znamená,že chcem mať svoje súkromie...a nebude mi tu niekto na základe toho kedy tam dorazím diktovať,že či budem mať sama izbu alebo budem s niekým....takže VEJINKA nechaj si pre seba takéto riešenia....ty máš najkratšiu cestu a nie ako väčšina z nás cez 200km....ty si nebola ako jediná ochotná ísť niekde inde ako na Liptov...

baby verte mi,že Vás chcem spoznať na živo....ale nie za určitých podmienok....možno toto vyznie nahnevane...nie...nie som nahnevaná,len píšem svoj názor....

winona24
22. feb 2009

a ani mne niektoré mená z tej tabuľky nič nevravia...a to si myslím,že čo sa týka sebtembr.bábatiek mám to sčítané dobre....

winona24
22. feb 2009

ja uznám že claudi a vejinka to nemajú ľahké čo sa týka toho organizovania... 😉

idem spať...unavená som z tej cesty

claudinka
autor
23. feb 2009

baby ja som ten penzion rezervovala a nemienim ziadne storno poplatky platit, nevymyslajte, uz je akosi na to neskoro, aj na zmenu poctu osob..

oki takze ak sa zhodneme vsetky, lebo citam tu tiez vase pripomienky, mozeme niektorym septembrovkam proste napisat, ze nejdu, kedze sa nezucastnuju naseho fora a vlastne o nase stretko ide, len mi teda napiste, o ake nicky ide a ked sa zhodnete, tak vypadnu a popripade mozu ist teda aj nejaki nahradnici, napr. chiiqie a miriam24 😉 mne sa mari, ze iba radusa21 a ka3n nechodia do fora, ci este niekto iny?

claudinka
autor
23. feb 2009

Stretko sa vybavuje od 28. januara.. tak si myslim, ze bolo viac ako dost casu na navrhy hotelov a penzionov, na par stranach ich tu mate riadnu kopu a cinila sa akurat tak vejinka, pretoze jej zalezalo na tom, aby mohla aj ona s nami ist a vsetky ste s Liptovom suhlasili, inak by sme v tej lokalite predsa nehladali..

Takisto ste vsetky suhlasili s Larionom, cize ak sa dohodnete, ze zmenime predsa len hotel, preposlem niekomu celu komunikaciu s Larionom a vy vysvetlujte, preco nejdeme a co nahodou so storno poplatkom..
takisto dalsi hotel ja odmietam vybavovat..

necudujte sa, ze som nasrata, travim tu cele dni vykecavanim o stretku a vy sa tu ukazete v case zaplatenia a zrazu je vsetko zle..

cize terezicka, dnes ti peniazky neposlem, pretoze sa nevie, ci naozaj pojdeme do Larionu.. som zvedava, ako sa to bude riesit, kedze vsetky dostali IP-cky o platbe a nechodia vsetky na forum, ci sa im budu peniaze vracat, ked zaplatia a nahodou terezicka alebo niekto z nich nepojde na to dalsie miesto..

Aj som zvedava, kolko ludi naozaj pojde, ked sa najde nieco drahsie.. mne toto akurat cenovo vyhovovalo, problem tam je iba s jednou izbou, ale ak sa vylucia tie septembrovky, co sem nechodia, problem nebude..
tak sa dohodnite, ako chcete, ja sa tu dnes neukazem, uz od rana mam adrenalinu viac ako dost 😎 😎
ale aj tak Vas mam rada 😉

ollako
23. feb 2009

claudi...uplne ta chapem,ze si nastvana aj ja by som na tvojom mieste bola!vy s vejinkou ste vynalozili vela usilia aby ste to zorganizovali a teraz po vojne ja kazdy general....ale az po tom ako sa zajednal ten penzion nastal vlastne problem s kapacitou....my sme zahlasovali aky penzion a pocet uzavrelo sa to a potom sme zacali zistovat, ze nastava tento problem...lenze namiesto toho aby sme nasli inu alternativu ubytovania, sme preratavali a rozmyslali ako sa tam strcime...a tym sme stracali cas...takze ak nechceme menit penzion...suhlasim s tvojim nazorom, ze baby ktore sa nezapajaju do fora, by sme mali vylucit a mali by ist tie s ktorymi sa tu vykecavame kazdy den.a teda sa pozname ,
..mna velmi mrzi, ze kvoli kapacite sa nemozu zucastit vsetci ktori chcu ☹ takze mrknem do tabulky a dam svoj typ o vyradeni je to sice total podpasovka,ale ked to inak nepojde 😒

ollako
23. feb 2009

claudi ano radusa21 a ka3n je to hnusne ☹ , takze tiez si myslim aby sa ostatne vyjadrili..ci suhlasia s tym aby sme to riesili takto? 😒

claudinka
autor
23. feb 2009

mne by to nevadilo v pripade, ze uz nemame zarezervovany penzion..
a baby, ktore chcu este dodatocne ist, mali predsa dost dlhy cas na to, aby sa prihlasili..
ako sme uz stokrat pisali, ked ma niekto zaujem ist, tak sem raz za cas pride a hotovo..
keby sa dohodlo zo dna na den, dokedy treba zaplatit nejaky hotel alebo penzion a stanovia napr. do konca tyzdna platbu, tak co potom? by nezaplatil, kedze sem nechodi a potom by sa este urcite rozculoval, ako je to mozne.. ja chapem, ze nie vsetci maju na to cas, ale ked sa nieco vybavuje, tak hold si ho musim nejaky najst aspon raz za tyzden.. ked sem niekto nechodi, ma proste smolu..

ollako
23. feb 2009

claudi ano vejinka to tu dost pripominala to je fakt...preto suhlasim s tym nemenit penzion, ale ta druha varianta

kamilka12
23. feb 2009

no baby...pekne sa nám to tu zamotalo.. ☹

Tiež si myslím, že keď raz mám záujem íst na stretko, tak si o tom priebežne aj čítam...a možno sem tam ja prispejem nejakým názorom...možno by sme už skor prišli na nejaké iné riešenie, už som to tu dávno písala...viac hláv, viac rozumu. O Larione sa rozhodlo v stredu o 20tej, tiež bolo dosť času a priestoru na vyjadrenie nespokojnosti....

claudinka
autor
23. feb 2009

aj keby sme vyradili dva pary, rony sa bude musiet rozhodnut, ci berie muzika alebo nie.. lebo nahlaseny nie je, tak nieze bude potom vymyslat 😒
rony a preto sme vas dali predsa do apartmanu! pretoze tam mate este jednu miestnost navyse, ked bude jedno babatko vyvadzat alebo tak, nie je tam len jedna izba, ako mame my ostatne, ale mate tam aj obyvacku.. takze si myslim, ze sa nejako dohodnete predsa.. ostatne penziony boli vacsinou o polovicu drahsie 😒

rony253
23. feb 2009

hallo dievcence, len nestresujme, bude sa to riesit asi tou druhou alternativou, kto tu nechodi, asi nepojde, ja uz fakt neviem. na mna sa nehnevajte, ja sa vyspim so Sarou aj na jednej posteli v jednej izbe s nejakou samou mamickou, kedze nie je dost izieb, vsak to nejako zvladneme. Claudiiiii, nehnevaj sa, ja som tu vcera len nazrela a napisala som len par viet, ale nie zlom.
Claudi, vsak sil len minuly tyžden rezervovala, myslis, ze uz hned budu od nas chciet storno poplatok?
vsak vsetko sa da vydiskutovat. no ja sa uz nemiesam, ja pojdem tam kam poviete. to bolo vsetko z mojej strany. a prajem Vam pekny den

ollako
23. feb 2009

takze rony muzika neberie...a ked vyradime tie dva pary,sa tam teda aj napracemea myslim,ze mozme vziat jeden nahradny par, lebo dva by sme nemali kam popratat, ci ako?

kamilka12
23. feb 2009

ked dva páry vyradíme...tak to bude tak, že každý izba bude obsadená a v apartmáne bude iba 1 pár. Otázka je, či chce niekto byť v apartmáne s ďalším párom?

claudinka
autor
23. feb 2009

rony sak ja sa nehnevam, len hovorim, ze preto idete do apartmanu, aby ste mali aspon trosku sukromia, kedze budete viac miesta..
http://penzionlarion.sk/ubytovanie/cenik ubytov...
akurat to citam a plati sa storno poplatok asi iba v pripade, ze uz zaplatime zalohu..

ollako hej, ked dva vyradime, jeden este mozeme vziat..

kamilka12
23. feb 2009

ak áno, može íst nejaký náhradník. Ale je dosť podstatné, či tie apartmány majú napr. wc a kúpeku na chodbe alebo sa tam ide cez jednu z tých izieb...

winona24
23. feb 2009

claudi nehnevaj sa....mne vyhovuje aj lokalita aj Larion...len sa mi nepáči,že by som nemala mať súkromie....a neviem kto je napr.nejaká radusa21 alebo kvietocek????

claudinka
autor
23. feb 2009

tak dalsi mail im uz asi pisat nebudem, nemozete tam niekto zavolat a na apartman sa opytat?

rony253
23. feb 2009

olla ja muzika neberiem, a to som napisala do tabulky preto, lebo u neho sa neda nic dopredu planovat, mozno keby mal cas by aj siel, no ja to dopredu povedat neviem. vsak so mnou nie je problem, ja som s kockami v apartmane, ja som len pisala, ze dufam, ze to nase deturence zvladnu, lebo niektore v noci placu ine su zase kludne no ja neviem, a predsa uz budu aj väčšie, tak by nemal byt problem. tu islo len o to, ze to vychadzalo tak, ze 2 manzelske pary by mali byt spoli na izbe. ja sa uz nemiesam, ja idem a hotovo, kde budem tam budem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre