Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
26. feb 2009

avena nema tolko volnych lozok na ten termin ktory xceme ist ma maximalne 35-40

vejinka
26. feb 2009

ale mozno aj tak sa budeme delit...takze babu ak xces kludne aj do tej aveny..inak nevidim ta v tabulke..ty si tusim nehlasovala. napisat ta ako nahradnicku ci ako? 😉

claudinka
autor
26. feb 2009

babu v Avene nemaju tolko volnych miest dany termin.. a neverime tomu, ze vsetky, ktore su prihlasene, nakoniec aj tak pojdu.. a ked aj ano, hned vedla toho su chatky, kde sa zmesti dalsich cca 16-20 osob.. a este aj kvoli cene, Larion je najlacnejsie, co sme nasli a naozaj sa to oplati 🙂 nevyzera ten penzion az tak strasne, mne sa paci a za rozumnu cenu..

vejinka
26. feb 2009

vzhladom na to ze je kriza...tak kopec dievcat nebude vyhadzovat prachy ...a toto sa oplati

claudinka
autor
26. feb 2009

kriza-nekriza, aj tak je to len vikend.. to sa vyspim aj na slame 😀

vejinka
26. feb 2009

potom ti pripomeniem claudi 😀 😀 😀

terezicka
26. feb 2009

No Claudi takže už vieme ako uvoľníme jednu izbu - keďže si ochotná spať aj na slame tak neni problém 😀 A za tú cenu budeš mať na slame super luxus 😀

vejinka
26. feb 2009

pridame aj vykurovanie..daku kravu alebo kona... 😀 😀 😀 😀

vejinka
26. feb 2009

terez prisli korunky?

babuci
26. feb 2009

veji a ty aj nejak pocitujes krizu? lebo podla mna je kriza americky blud a tyka sa iba ich.
a okrem toho ja v tabulke som. teda dufam, ze je len jedna tabulka a tam som sa vyjadrila, ze idem urcite.

vejinka
26. feb 2009

babu ja ani nie...ved pomaly uz horsie byt nemoze mame len rodicovsky prispevok par eur..dufam ze na rodicovske prispevky vlada nesiahne lebo im vsetky ruky polamem! a inak ma sa to prejavit az v druehj polovici roka takze este mame cas 😉 inak precitaj si toto...je to troska pritiahnute za vlasy ale nieco z toho sa urcite splni

http://www.badatel.sk/index.php?option=com_cont...

vejinka
26. feb 2009
terezicka
26. feb 2009

Veji teraz som kukla ešte neprišli, pozriem ešte poobede ok?
Ja som inak dnes posledný deň na materskom príspevku takže od zajtra bude radosť žiť 😅
Teda Claudi ty sa budeš mať najlepšie aj s kravou alebo koňom a keď bdueš dobrá tak možno oboje ti dáme 😀

vejinka
26. feb 2009

babu ty si tusim nehlasovala za tie hotely a kto nehlasoval tak v dalsej tabulke chyba 😔

vejinka
26. feb 2009

a ozaj babu tvoja podmienka bola tusim bazen..a kedze si sa nevyjadrila iba k avene nevedeli sme teda ako si sa rozhodla...

vejinka
26. feb 2009

a larion bazen nema

vejinka
26. feb 2009

terez ok moja..pozri teda poobede

babuci
26. feb 2009

tak baby ste ma riadne nastvali, ale nevadi. co uz. na 100% som tam pisala, ze kludne Larion a ze sa prisposobim vacsine.
no tak nic. opustam tuto temu a idem s vami debatit len do Septembroviek. 😖

babuci
26. feb 2009

claudi a teraz som kukla aj odoslanu postu a je tam mail, kde som napisala, ze idem zavazne, ak mi bude vyhovovat hotel. nasledne som napisala do tabulky, ze moze byt aj Larion.

claudinka
autor
26. feb 2009

babuci sak sa nehnevaj a neurazaj.. si sa tu dlho neukazala, tak sme nevedeli, treba raz za cas aj sem kuknut, co sa tu deje 😉 sak ta dopisem do tabulky a hotovo 😉 😉

babuci
26. feb 2009

veji tak tu tabulku vidim prvykrat. ja to tu nemozem den co den cele citat a vobec som netusila, ze ste si sem slahli novu tabulku.

claudinka
autor
26. feb 2009

uz si babu tam a budeme radiii, ked s jozinkami urcite prides 😉 😉

babuci
26. feb 2009

claudi neurazam sa, ale ber to tak, ze ked sem pozriem, tak len ked mam fakt cas a vacsinou ho pri malom nemam. mohli ste to hodit do internej posty.
inak ten Larion je v blizkosti aj nejakeho ineho hotela....keby sme sa nevosli

vejinka
26. feb 2009

babu..klidek moja..preto som ti ju dala do pozornosti aby si videla ze takuto tabulku mame..je pravda ze nechodis casto...sak ani nemozem jozko ti dava zabrat cez den ale hlavne v noci..chlapeme to takze po mensej uprave ta radi na larione uvidime..len treba peniazky poslat terezke na ucet..dufam ze s tym nebude problem..v tvojom pripade je to 47,80€..este nech ti posle cislo uctu a si nasa 😉

claudinka
autor
26. feb 2009

babu hej, vsetko mame uz vymyslene, kebyze je problem.. tak to budeme riesit zaciatkom juna 😉 a som dohodnuta s misik a martinnou78, ze ak by to bolo velmi zle, tak sa kludne ubytujeme aj inde 😉 a kvietocek tiez s muzikom pojdu asi niekde mimo, tak ked tak sa pridame k nim, ale to je este cele vo hviezdach.. a su tam aj chatky hned pri tom 😉

claudinka
autor
26. feb 2009

idem ti tie ip-cky preposlat babu 😉

vejinka
26. feb 2009

babu podla mna sa vojdeme..claudi spominala nejake chatky kde sa vprave este 15-20 ludi..takze by nemal byt problem

babuci
26. feb 2009

claudi a ake hotely su blizko? pytam sa aj kvoli tomu bazenu🙂 a aj kvoli tomu, ze zrovna vcera som o tom s muzom hovorila a kedze teraz meni pracu a je mozne ze v juni uz budeme v Mnichove, tak si tiez zaplatime nieco tesne predtym.
a aj keby sme v Mnichove este neboli, my nikdy nevieme ani co budeme robit zajtra a nie este v juni🙂)) super je, ze sme vzdy tak flexibilni, ze sa zbalime a na druhy den ficime niekam....

claudinka
autor
26. feb 2009

babu nejaky hotel Smrek je 7 km a hotel Barbora 10-12 km.. zevraj nic ine tam nablizku nie je 😒
eejha do Mnichova? na kolko tam? vsak uvidis, ako ti to vyjde 😉 ale bolo by super, keby ste isli 😉

claudinka
autor
26. feb 2009

ale su tam nejake zlavy z Larionu tusim do Thermal Parku Besenova 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre