Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
4. máj 2009

ale skrecok asi bdue mat apartman sama lebo predsa len si ona ako jedina platila sama a jej muzik asi bude spokojnejsi ked budu sami..takze ku skreckovi nikoho nedame a basta...cize amme dve trojky volne pre nahradnicky teda ak suhlasite 😉

winona24
4. máj 2009

to už som kuk

vejinka
4. máj 2009

a ostatne kocky pojdu bud do aveny alebo nech si vyberu niekde nablizku hotel..ved pri larione je velikanky priestor na vatru tak tam sa vsetky stretneme..pripadne pojdeme na nejaku tururu 😀

vejinka
4. máj 2009

v juny by sa tu uz mal riesit len pripadny program pre tolko osadenstvo 😀

vejinka
4. máj 2009

win a paci sa ti to? 😉

winona24
4. máj 2009

baby kedy presne je to stretko??, 19-21.6??? 😀 😀 😀 ja už si nempamatám

claudinka
autor
4. máj 2009

vejus slavicu som tam supla ja 😉 do dvojky myslim

claudinka
autor
4. máj 2009

no vidis, ze pamataas 😉

winona24
4. máj 2009

a malo by sa mi niečo nepáčiť????jedine som prehodila s jurocko izbu....ak som spravne pochopila tie silne vyznačené dopisoval niekto z vás...a ja by som bola rada pri ba80....ja už tak málo chodím na koňa,že Vás nestíham sledovať

claudinka
autor
4. máj 2009

a skrecka sa opytame, ci chcu spolubyvajuceho..

vejinka
4. máj 2009

jasne sedi vec

vejinka
4. máj 2009

akurat kojim..

winona24
4. máj 2009

😉 😉 😉 ok.....

vejinka
4. máj 2009

taaak nakojeny a ideme na trojkolku..tak pa kocky zatial 😉

ka3n
4. máj 2009

kamilka..no nejako to bude musiet vydrzat, my to mame este dalej.

winona24
4. máj 2009

a tak my sme už niekoľko krát otočili BA-BB a päť...a bolo to v poho....na V.Noc sme dokonca pri ZH stvrdli v zápche a bola zlatá....

terezicka
4. máj 2009

No my to tiež nemáme práve najbližšie ale hádam Lucka ak bude chcieť vidieť toľko kamošov a kamošiek tak pekne vydrží cestovať 😀

ka3n
4. máj 2009

No a ja som z dediny pred Trnavou a uz sme boli tym smerom s malym, sme boli za Ruzomberkom, potom v terchovej, maly je uz zvyknuty na velke cesty, ale naposledy robil nezbedu...

Babeny a v piatok toho 19-teho tam kedy mame prist?

vejinka
4. máj 2009

no to je indi-vindi kedy sa tam kto ukaze...ale my s muzom prideme v piatok pred obedom a teda to terba napisat v dalsom maily co tam budeme pisat..claudi 😉 no aby sme tam uz obedovali a v nedelu sa zasa bude odchadzat po obede 😉 teda aspom my..vy sa zariadte ako uznate za vhodne 😉

vejinka
4. máj 2009

kedze nas tam budu ocakavat v piatok urcite budu ratat s tym ze prideme kadejako kedze sme z celeho slovenska

vejinka
4. máj 2009

no a baby co sa tyka programu treba daco vymysliet aj keby prsalo..aj ked bude pekne urcite to nezosuladime zo vsetkymi babami a babatkami ale tak na hodinku do prirody by podla mna mohla ist kazda 😉

vejinka
4. máj 2009

no a ked bdue skaredo..tak je tam nejaka spolocenska miestnost alebo take daco...tak zahrame karty 😀 😀 😀 😀

vejinka
4. máj 2009

ozaj my asi bereme kocik kedze manducu mi muz neodsuhlasil ale kde ho tam dam to netusiim 😔

vejinka
4. máj 2009

este skusim od niekoho pozicat...ale moc velku nadej tomu nedavam lebo v lete to bdue kazda maminka vyuzivat naplno

vejinka
4. máj 2009

idem este raz podrobne pokukat ten larion...ci ma nieco nenapadne co by sme mohli robit 😀

ka3n
4. máj 2009

ja berem ak kocik aj nosic, kocik dam na izbu

vejinka
4. máj 2009

myslis ze sa zmesti?

estella
4. máj 2009

ahojte baby a kde je to stretko nakoniec....neviem ci som taka prepracovana ale nemalo byt niekde inde....neviem preco si to myslim ale myslim si to....ten Larion je kde?

ka3n
4. máj 2009

mrkni si moje foto a ja beriem ten kocik zeleny babypoint mark 4, ten ked sa zlozi, tak je total malicky, takze sa isto zmesti, uz sme ho tak ma mali na viacerych dovolenkach.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre