Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

evitkamalicka
4. feb 2009

tak u mna by mohol byt ten Liptov alebo Slovensky raj

claudinka
autor
4. feb 2009

v Slovenskom raji je kraaasne a Liptov by som tiez brala, mam tam rodinu 😀

kamilka12
4. feb 2009

najlepšie by bolo, keby sa každej poposiela IP, kde by bolo určené, v ktorý den a o kolkej aby prišli všetky ktoré možu do témy Stretnutie a aby sme sa tu dohodli naraz. Lebo teraz sa nás tu 5 dohodne na niečom a večer sa to zmeni..

claudinka
autor
4. feb 2009

super napad.. a lepsi by bol asi nejaky online-chat - icq, skype..

evitkamalicka
4. feb 2009

veru to by bolo rozumne, ja mam k dispozicii aj icq aj skype

claudinka
autor
4. feb 2009

aj ja 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
4. feb 2009

tak potom dajte vediet do IP, idem von s drobcom

vejinka
4. feb 2009

caute baby som tu len na skok a co tak august-september? je este relativne teplo vtedy..no ale ako xcete..a ja som za liptov..lebo dalej sa neodhodlame s muzom kedze nemame auto 😒

claudinka
autor
4. feb 2009

ja som za skype, lebo na icq je to straaasne neprehladne..

vejus vtedy chcu babule oslavovat narodky doma.. to sa asi nedohodneme 😒 😒 aaale nic nie je nemozne 😀

vejinka
4. feb 2009

jaaaaaaaaaaj sakra som zabudla

vejinka
4. feb 2009

lenze v oktobri je uz zima..a co tak jul???

vejinka
4. feb 2009

no musim vas oboznamit z pocasim na liptove ..jeden den pekne druhy skaredo..jedine v lete je tu prijemne teplucko v oktobri je tu kosa a kazdy druhy rok je tu aj v septembri zima a uprsane taaakze som za maj-jun alebo jul-august..inak nepojdem aj koli batozine samozrejme treba ratat aj s ochladenim ale v juli alebo v auguste je to takmer zbytocne

vejinka
4. feb 2009

no nic ja sa idem dalej nahlas liecit

micimacko
4. feb 2009

Ahojte baby,aj ja by som rada išla na stretko 🙂

sasasx
4. feb 2009

micimacko super🙂 zatial sice este nemame ujednotene nazory ani ohladom terminu ani miesta, ale kludne sa pridaj... nemas nejaky tip.
a zmen si pas...podla neho si tehotna uz v 60tt;) to sa ti chce?;)

sasasx
4. feb 2009

jurocko - k tomu co si pisala - ak by sme sa dohodli na maji, tak je potrebne podla mna uzaviret kto ide do konca februara, aby sme mohli rezervovat a platit zalohu
ak by sme sa dohodli na neskor, tak staci koniec marca
claudi - ako vyzera tabulka?

drobec88
4. feb 2009

ahojte mamicky ja by som som sa tiez rada pridala 🙂

sasasx
4. feb 2009

sorry, odoslala som skor ako som chcela:(
claudi-malo byt, ze ako vyzera tabulka, ci sa este niekto prihlasil, alebo je taky stav aky je zaveseny v albume?
micimacko - claudinka zbiera informacie o tom kto chce ist, v akom pocte, a ake poziadavky ma tak jej posli IP.

sasasx
4. feb 2009

ale sa to tu rozrasta🙂

babuci
4. feb 2009

claudi napisala som ti do ip moje poziadavky.

baby este k tomu, ze vam netreba bazen a ze sa chcete iba rozpravat:

nezabudnite, ze tam budeme dva dni a bude nas vela, takze budeme mat plnu hlavu pistania deti, ci mozno mraucania, lebo nevieme ake deti vtedy budu a podla mna nam aj nasim manzelom pride vhod si napriklad ist zaplavat, alebo vymacat vo vodicke... alebo proste vypadnut na pol hodku niekam relaxovat.

myslim, ze na to, aby sme boli niekde odizolovany na chate ci penzione kde nic nie je, je nas vela a ani sa az tak nepozname, aby sme boli zatvoreni v jednej spolocenskej miestnosti.

babuci
4. feb 2009

alebo nech su tam aspon tenisove kurty alebo nieco pre manzelov.

sasasx
4. feb 2009

babu nie zatvoreni v jednej spolocenskej miestnoti - ale mat k dispozicii spolecensku miestnot, kde by mohli byt viaceri spolu ak sa chcu porozpravt... to sa zas velmi u niekoho na izbe neda... preto tu padli nazory, ze lepsie penzion ako hotel, kde je este x dalsich ubytovanych hosti

babuci
4. feb 2009

napriklad v tej avene je obrovska spolocenska miestnost na poschodi a vobec nevadi ak je tam aj niekto ini. teda mne to nevadi.

ale ako som napisala, uvidim co si vsetky vyberu a podla toho sa rozhodneme.

uprimne povedane, mojho muza urcite nenahovorim na stretko niekde za niekolko tisic s babami s ktorymi si pisem na nete, aby tam pri nas sedel. a aj ho chapem. preto ja osobne trvam na tom, aby tam bolo nieco,kde sa aj on zabavi. Prechadzat sa s kocikom mozeme ist aj k nim na chatu a zdarma.

sasasx
4. feb 2009

ok, babu, chapem tvoje dovody... tak treba teda skusit zavolat do tej aveny, ci tam maju nejaky volny termin pre tak pocetnu navstevu... aby sme sa bavili o niecom konkretnom napr.

babuci
4. feb 2009

sasi pozrela som aj ten Vlkolinec a nie je to zle.

sasasx
4. feb 2009

http://www.umackov.sk/bodice/
aj toto sa mi paci, ale je to asi male... je tam iba 8 dvojlozkovych izieb a nam bude asi treba viac... ale maju tam pekne miesto travnate vzadu aj so smyklavkou

vejinka
4. feb 2009

no teraz ste ma pobavili...citqm to muzovi a on ze teda daky striptiz bar pre chlapov 😀 😀 😀 samozrejme to myslel zo srandy

vejinka
4. feb 2009

pozriem nieco aj ja a hodim link

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre