Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

luciankasebastianko
7. mar 2010

ahojte no ja som sa tiež čudovala že mate sumu len na máj a bez zlavy 😅 ved možno ti zavolá a dohodnete sa na zlave 😀 možno to chce upresniť s terezkou ked sai pytal mail a telefon aj na nu 😕

ka3n
7. mar 2010

winona ja tie nebudem malemu isto platit jedno, nikdy to nerobime, ved pekne papa z mojho a isto mu nieco zoberiem ale celu stravu pre neho platit nie, to je zbytocne.

ka3n
7. mar 2010

win, super si to vyratala tu stravu a ubytko, len teraz sa jedna ako pisala claudi ci s balkonom alebo bez.alebo? 🙂

winona24
8. mar 2010

baby ja si myslím,že on vôbec nerieši izby s alebo bez balkóna.....že nám dal jednotnú sumu 😉 😉

claudinka
autor
8. mar 2010

oki teda.. takze tych 13,50 je teda so zlavou brane urcite, ze?
tak potom treba posielat na ucet terezke 6,75 za jednu osobu.. a za druhe dieta neviem, kolko sa plati..

luci pytal si telefon a mail na nu? o tom nic neviem 😀

winona24
8. mar 2010

claudi 6,75€ ???? si si istá???? pokiaľ viem ideme tam na 2 noci..... či?? prosím Ťa napíš mu akú zálohu na 1 dospelú osobu mu treba poslať.... podľa mňa ak je tam 50% z ceny tak záloha na osobu by mala byť 13,50€

claudinka
autor
8. mar 2010

dobre si to napisala 😉 ja som zabudla napisat, ze za jednu noc 😀 cize 13,50 to bude.. tak oki teda

terezka napis mi do ip-cky cislo uctu a ja poslem babam ip-cky, nech sa zacnu pomalinky zbierat, kto ma 😀

terezicka
8. mar 2010

Claudi bude to asi tak ako napísala Win, len ešte podľa mňa treba prirátať aj manžela čiže 13,50x2=27? Podľa mňa teda, lebo to je polovica za obidvoch... Ale možno chce len polovicu za osobu, radšej to treba fakt upresniť aby sa nevyskytli potom komplikácie... A na mňa si pýtal tuším adresu kvôli vystavenie faktúry

claudinka
autor
8. mar 2010

hej, za ubytko urcite budeme platit 27 eur zalohu na dve dospele osoby 😉

ka3n
8. mar 2010

..a dokedy to mame uhradit terezke???? a jedlo sa bude platit a riesit kedy.

luciankasebastianko
8. mar 2010

claudi 😀
asi si si to nevšimla
😉
Čo sa týka zálohy, poprosíme o kontaktné údaje mamičky,
ktorá bude zálohu za všetkých uhrádzať
- meno, mesto, číslo mobilu a mailovú adresu. Jej potom vystavíme
na meno zálohovú faktúru, kde bude mať všetky naše údaje na
prevod cez bankový účet.

terezicka
8. mar 2010

Ešte ja mám prosbu keď budete posielať tie peniaze tak tak ako vlani uveďte do poznámky svoje meno a ja samozrejme dám každej z vás že peniaze prišli

ka3n
8. mar 2010

tak teraz co, dokedy to mame uhradit tu sumu?????

claudinka
autor
9. mar 2010

terezi ja som uz vcera z internet bankingu z vub banky poslala peniazky 😉

ka3n kludne aj teraz, ked mas.. kedy Vam chodia tie zvysene rodicaky?

luci jaaaaj jasnacka, uz si pamatam.. ale teraz je na mieste otazka, ci som mu na tieto otazky odpovedala 😀 terez, pytala som si od teba tieto udaje? lebo si nepamatam 😖 a maily, ktore odpovedam, pisem aj sem, tak by to tam asi bolo, nie? 😀

Jedlo sa bude platit a riesit urcite na mieste, kazdy si dovtedy rozmysli, aku penziu chce a ja ked tak potom pobeham izby a zapisem si to do nejakej tabulky, ktoru si doma pripravim 😀 alebo jednoducho dam plna, pol a bez a ciarky k tomu 😀 😀

terezicka
9. mar 2010

Claudi tie údaje si si určite nepýtala, takže tu sú:
Terézia Mušková, Breznička 30, 985 02 Breznička
t.č. 0902/632 982
tmuskova@gmail.com

Ok takže tie peniažky zajtra by už mohli byť a možno aj dnes dám vedieť

estella
9. mar 2010

ahojte..konecne som sa sem dostala...my budeme spat vsetci styria spolu...aj doma sa nam to obcas stane takze to je v pohode a uz tie dva dni zvladneme... 🙂

terez peniazky poslem po 15tom vtedy ma manzel vyplatu ak je to neskoro tak mozem aj skor....dajte mi vediet... 🙂

ka3n
9. mar 2010

hej ja chcem tiez vediet, či možem poslat peniazky az po 15tom, to mame RD ????

terezicka
9. mar 2010

Ja si myslím že stačí aj po 15-tom, len by sme si mohli dať nejaký hraničný termín aby sme to potom čím skôr mohli odoslať do toho penziónu...

terezicka
9. mar 2010

Claudi peniaze už dorazili hlásim

terezicka
9. mar 2010

Ka3n omylom som ti v tabuľke vymazala spôsob dopravy, tak si to prosím napíš ešte raz lebo neviem presne čo si tam mala napísané... sorry

ka3n
9. mar 2010

ved hej to som chcela pocut, ze dokedy mame stanoveny termin vsetci zaplatit peniaze??

Ok terezka napisem si.

luciankasebastianko
9. mar 2010

terez som poslala práve aj to hned asi príde, lebo mám tiež slov.sporitelni 😉

kamilka12
9. mar 2010

Strava by sa mala riešit asi trochu skor...nie až na mieste..lebo ked im v den ubytovania nahlási 50 ludí že chce večeru,tak sa aj pos.rú 😀 😀 Aj minule sme to riešili skôr tuším..Platit sa to môže tam namieste ale nahlásit to treba asi vopred 😉

claudinka
autor
10. mar 2010

Kedy Vam dojdu tie zvysene rodicaky, co ste spominali?

terez dik za udaje, idem mu ich poslat.. a rovno sa opytam, ci je urcite suma 13,50 na noc a na tie balkonove a bezbalkonove izby.. a som rada, ze korunky dorazili 😉

kamil dobry postreh 😵 😵

winona24
10. mar 2010

claudi prosím Ťa spýtaj sa ho aj na výšku zálohy prosím ŤA pre istotu.... 😉 dík

winona24
10. mar 2010

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

urobila som tam kolónku na stravu,tak by bolo fajn ,aby ste si tam vpísali spôsob stravy..... 😉 😉

terezicka
10. mar 2010

Luci peniaze prišli v poriadku 🙂

claudinka
autor
10. mar 2010

Dobrý deň prajeme p. Škrabáková,

ďakujeme za poskytnuté údaje.

Cena pobytu na 1 osobu / noc bude 13,50 euro . Nebudeme robiť cenový rozdiel medzi balkonovými a bez balkonovými izbami. Počet stravy stačí nahlásiť pri ubytovaní .

Ak by sa vyskytli ďalšie otázky radi Vám odpovieme.

winona24
10. mar 2010

posledný termín na uhradenie terezičke a termín kedy najneskôr treba poslať peniaze do penzionu....tieto dva termíny postrádam.....

claudinka
autor
10. mar 2010

Kedy Vam dojdu tie zvysene rodicaky, co ste spominali?
- podla toho
a penzion smmmme dohodnuuti pollll-koniec marca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre