Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

sasasx
10. feb 2009

Dobry vecer zo Strachanovky,

velmi nas tesi Vas zaujem o sluzby nasho Hotela*** Strachanovka, Janska koliba.
Mozne volne terminy:
29.5.-31.5.2009
12.-14.6.2009
19.-21.6.2009
26.-28.6.2009

Hotel dysponuje dvojlozkovymi izbami ako aj dvojlozkovymi izba s pristelkami + 2 Apartmany, detske kutiky v restauracii, na 1 poschodi, na 2 poschodi + Zimna zahrada a v letnych mesiacoch letna terasa, prebalovaci pult na prizemi

Cenova kalkulacia ubytovania
Cena do 15.6.2009
17 EUR/ 1 dospela osoba noc
0,5 EUR/ miestna dan osoba nad 5 rokov/den
Cena od 16.6.2009
20 EUR/ 1 dospela osoba noc
0,5 EUR/ miestna dan osoba nad 5 rokov/den

Stravovanie
5 EUR/ ranajky (svedsky stol)
6 EUR/obed (polievka, vyber z 2 hl. jedal)
6 EUR/vecera (polievka, vyber z 2 hl. jedal, dezert)
No doporucujeme Vam aj vyber A´la Carte v nasej restauracii, ktora je otvorena denne od 8,00-23,00 hod.

V prilohe Vam preposielame k nahliadnutiu cenovu kalkulaciu ubytovani a s polpenziou na 2 noci pre 36 dosp. osob uz aj so zlavou.

Skupinovu zlavu Vam vieme ponuknut v - 5% z ceny ubytovania, pripadne pri uhradeni 50% zalohy do 31.3.2009 az - 10% z ceny ubytovania.

Ohladne Vasich specifickych poziadaviek:
- izby su dostatocne velke pre detske postielky
- hotel dysponuje 2 detsk. postielkami (v pripade zaujmu vieme zabezpecit vacsie mnozstvo detskych postielok)
- moznost zapozicania sterilizatora na flasky,prebalovaci pult, + na 1 izbu Vam vieme pripravit dvojplatnicku aj mikrovlnu ruru, rychlovarnu konvicu

Akekolvek poziadavky pripadne otazky Vam radi zodpovieme telefonicky alebo mailom.

Tesime sa na Vasu navstevu a ostavame s pozdravom.

sasasx
10. feb 2009

celkom prijemne ma prekvapili tou cenou, nie je to az tak vela ako som myslela ze bude... idem mrknut kapacitu..kedze mail som pisala na 36 osob a je nas uz 60 dospelych🙂

winona24
10. feb 2009

sasasx ale potvrdilo účasť len 17 báb zatiaľ

winona24
10. feb 2009

kua baby tá strachanovka vyzerá dobre...ja si to len teraz pozerám.... 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
autor
11. feb 2009

ja napisem dnes vsetkym ostatnym IP-cka, co sa este nepotvrdili 🙂

claudinka
autor
11. feb 2009

ok IP-cky poslane 😉

kamilka12
11. feb 2009

zatial nás ozaj málo potvrdilo účasť 😒

eweny
11. feb 2009

..ja som este tu strachanovku nepozerala,musim to napravit..

No ja som teda bohovsky zvedava kolko bab nakoniec potvrdi ucast

kamilka12
11. feb 2009

strachovka vyzerá ozaj dobre, ale nie je tam napr. bazén, ako chcela babuci...

claudinka
autor
11. feb 2009

mne sa ta strachanovka tiez predtym pacila, a ked zaplatime skor, tak je tam 10 % dole, co znie este lepsie 😉

evitkamalicka
11. feb 2009

aj mne sa pozdava strachovanka a nemyslim si ze vsetky potrebujeme bazen

kamilka12
11. feb 2009

ja by som bazén tiež nevyužila..

evitkamalicka
11. feb 2009

ja by som skor ako bazen brala nejaku grilovacku a tak

claudinka
autor
11. feb 2009

mnaaam ze grilovackaaa 😵 😵 😵

claudinka
autor
11. feb 2009

jedlooo jedloooo jedlooo 😀 u mna teda bazen nehrozi.. do plaviek ani za milion korun s tym mojim brusiskom.. 😒 a dovtedy nehrozi schudnut ani nahodou 😀

evitkamalicka
11. feb 2009

nechcem rypat ale myslim ze vacsina z nas bazen nebude potrebovat, no ale to je len moj nazor

claudinka
autor
11. feb 2009

no vsak jasnacka.. radsej lacnejsie a bez bazena.. mozno na okoli nieco podobne je, ci nie je?

sasasx
11. feb 2009

no baby, ved prave = mozno vacsina bab nebude potrebovat bazen, ale zasa su nejake ktore sa vyjadrili, ze bez moznosti relaxu nepojdu... takze by sme mali najst kompromis, kde by slo aj to aj to... mne by sa preto zdal najlepsi Horec s moznostou bazenu v Avene = babuci mala prehodnotit s muzom, ci by to stacilo🙂 je tam moznost aj grilovacky, je tam ohnisko vonku a pod. pri tejto strachanovke vidim len parkovisko;)))
ale tiez sa mi paci - no ked by som si ja mala vybrat s podobnou kapacitou Strachanovku alebo Horec, tak vyhrava u mna Horec.

vejinka
11. feb 2009

suhlasim..horec je asi leopsi aj ked ten mail ozaj vyzera dobre a zjavne to pisal velmi mily clovek 😵

winona24
11. feb 2009

baby ja som teraz prišla na to,že na ten horec som hodila linku ja...

baby mne je to v podstate jedno...či horec alebo strachanovka...ale v tej strachanovke sa mi viac páčila možnosť grilovania a posedenia...v horci som nič také nevidela

jurocko
11. feb 2009

baby poslite mi link na strachanovku-win prosim

jurocko
11. feb 2009

ja sa prisposobim ale radsej by som brala strachanovku ale aj horec je dobry
tak podla mna mozte davat do tabulky kto by kde radsej isiel a tak sa rozhodneme,a trebalo by aj zarezervovat aby sme dostali zlavu lebo niekde maju stanovene datumy na zlavy či nie?
kedy je termin dohodnutia a zaverečnej fazy?

jurocko
11. feb 2009

dik vimon ze si mi poslala 😕

winona24
11. feb 2009

a tie dva linky čo som hodila o 09:53 sú čo????

jurocko
11. feb 2009

vimon preco sa urazas ved som napisala ze dik ze ti dakujem ze si mi poslala ved som sa ti podakovala 😔

jurocko
11. feb 2009

poslala som ti IP

winona24
11. feb 2009

ja som to pochopila ako výčitku.... 😅 😅 😅 tak nič

claudinka
autor
11. feb 2009

ale dievcata 😀 😀

sasasx
11. feb 2009

hodila som do tabulky na treti list - kalkulaciu ceny zo strachanovky, ako mi to poslali
pri kopirovani vsak kopirovalo iba hodonoty do toho sheetu na nete, takze ak to chcete mat pekne formatovane a farebne, tak vam to poslem mailom, ak chcete - poslite mi mail do IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre