Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
3. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zatial takto.. neni to citatelne velmi, ale drobec mi vyvadza, tak to poobede prerobim a poprosim o udaje do tabulky mne do ip-cky dakujem

claudinka
autor
3. feb 2009

😉 😉 doplnim neskor

silwietta
3. feb 2009

bozinku, tu to fici jedna radost 😎

ja sa pridavam k nazoru ze radsej nieco mensie bez wellness... a predbezne zatial hlasim mna a drobca, manzela asi neukecam...

tehulka4
3. feb 2009

silwi, takze trnava vyraza v dvojke??? 😀

silwietta
3. feb 2009

tehul tak to zatial vyzera 😀

silwietta
3. feb 2009

tehul ty si zoberies auto ci take dlhe trasy nesoferujes?

tehulka4
3. feb 2009

este uvidim...ale uprimne povedane neviem si predstavit ez by som isla na vikend s malym vlakom...to si zatial predstavit ozaj neviem, halvne ked amme taky kocik aky mame a golface tento rok este pouzivat nechcem...

tehulka4
3. feb 2009

oki...ideme mi "cohnit" mrkvu..este sa tu stavim...

evixa
3. feb 2009

ahojte dievcata, sranda takto po par mesiacoch co sme uz maminy. Som dlho predlho nepisala do septembroviek 2008. Som prebehla co ste pisali vyssie, ale nejak mi unikol termin. My mame blizko Jana svokrovcov.

eweny
3. feb 2009

evixa, na termine sa este len pracuje

babuci
3. feb 2009

tak sa stretnime v blave (aj tak je nas tu najviac blavacok) a kazda ubytuje jednu rodinu🙂 co vy na to? na jednu noc sa to da.

babuci
3. feb 2009

a mate to skoro zdarma, akurat pojdeme niekam si posediet.

sasasx
3. feb 2009

babuci...;)))) ale to nie je az tak zly napad🙂

claudinka
autor
3. feb 2009

ja by som brala skor nejaky penzion alebo chatu mimo Bratislavy, tu som stale 😒 😒

babuci
3. feb 2009

ja len, ze hociktory penzion bude nieco stat a na stretnutie a este k tomu ked tam nie vsetky budete mat muzov sa mi to zda dost.
to si fakt radsej potom vyhodim prachy na to, aby sme s muzom sli niekam kde je aj wellnes, ci aspon masaze a bazen. len tak sa prechadzat mozeme aj tu v blave🙂))
ale to je moj nazor.

kamilka12
3. feb 2009

ahojte,

teším sa, že sa tu tak kecááá 🙂

tiež sa prikláňam radšej k penziónu alebo chate, ked sa mám už niekde vybrať, tak tam, kde sa dá aj dýchať 😀

Inak baby, normálne sa čudujem, že to sem píšem, ...lebo ja milujem leto a jar, ale nerozmýšľali ste aj nad iným termínom? Začiatok oktróbra trebárs, ked už deti budú mat aspoň rok...neviem aké máte skúsenosti vy s 8mesačnými bábenkami, no vačšina ešte nechodí, dokonca ani tak,že ich držíte za ruky...po roku by to bolo o niečom inom. Ale to je iba nápad, viem že október už nie je teplý mesiac, ale ak by to bola pekná jesen aj to by sa dalo. V máji tiež može byt všelijako..

sasasx
3. feb 2009

http://www.hoteltrio.sk/

jedna z lacnejsich alternativ, mimosezony, ale je to asi moc na vychode, ze?;) i ked mne by to nevadilo, rodicov mam na vychode, tak by sme to spojili s navstevou....ale asi nie kazdy ma niekoho na vychode

claudinka
autor
3. feb 2009

ja si rada zaplatim za nejaky vikend v penzione na cerstvom vzduchu.. keby sme kazda bratislavcanka zobrali k sebe jednu rodinku, budu spolu povacsine iba tie dve rodinky, kedze kazda byvame na opacnych stranach Bratislavy a stretli by sme sa akurat tak na obednej prechadzke, co by bolo dost o nicom a takisto aj na nervy by to podla mna bolo, lebo kazde babatko spava inokedy..

kamilka12
3. feb 2009

claudiiiii super tabulka, len prosím ťa zmeň nám termín na "máj-júl, október" My pojdeme aj v máji, len som myslela, že keby sú viaceré za, tak aj október by mohol byť. Myslím, že posledné bábo je 5.10. takže aj víkend pred a víkend po je v pohode pre nás.

kamilka12
3. feb 2009

inak šak aj ostatné veci ti idem do IP doplnit

evka1310
3. feb 2009

😎 my budeme niekedy v July na Slovenku a ked sa podari aj mobilni s autom, rady by sme prisli... 😅

claudinka
autor
3. feb 2009

oktober sa paci aj mne 😉

evka uvidime, kedy sa nakoniec zhodneme..

slavica2
3. feb 2009

baby,
ja sa pridavam
stretko MAJ -JUN
paci sa mi Litptovsky Jan a potom ten pnzion v Terchovej co navrhla Sasax,
moj muz ide urcite, ja si chcem oddychnut 🙂
viem, ze peniaze su pre kazdeho problem 🙂 ale my sme sa muzom dohodli, ze to moze byt kludne aj Liptovsky Jan, aj ked je to luxusnejsie, chcem si poriadne oddychnut, sauna, bazen, masaz a Vy 🙂 myslim, ze si to vsetky zasluzime 🙂
Urcite nebudem vyvarat, ani nic podobne 🙂
Takze ja som za AVICENNU, alebo ako pisala Babuci avenu, lebo obe stranky ukazuju na tie iste hotely 🙂

slavica2
3. feb 2009

aj oktober moze byt 🙂
a som zato, aby to bolo mimo BA 🙂

claudinka
autor
3. feb 2009

tak to potom skor asi nechame na oktober, ked uz budu detuse vacsie, nie?

claudinka
autor
3. feb 2009

vtedy urcite nebude mat nikto nic naplanovane, ziadne dovolenky ani podobne, nebude to take drahe ako v sezone a urcite tam nebude ani z polovice tak vela ludi ako by bolo skor..

slavica2
3. feb 2009

claudi je mi to jedno 🙂 my ideme za dva tyzdne s Hankou lyzovat 🙂 tak potom ti poviem ako to zvladla 🙂
ale mne to yvhovuje aj v maji aj v juni 🙂 cez leto nie, to sa fakt nezladime 🙂

slavica2
3. feb 2009

a kde je ta tabulka?

evitkamalicka
3. feb 2009

ja by som tiez radsej brala ten termin ked uz deticky budu mat rok cize oktober

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre