Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
11. feb 2009

no bohuzial je vsade draho....

rony253
11. feb 2009

mozete mi poslat link na ten hotel Horec, nemozem to najst, vsetky hovorite ako sa vam paci a ja ho nevidim

eweny
11. feb 2009
sasasx
11. feb 2009

odpoved z AVENY .... BABY JE TU NEJAKA PANI CALLOVA ALEBO JE TO INA STRETAVKA?🙂)))
PRIDAME SA A ZAPLNIME CELY HOTEL BABATKAMI????

nasa kolegynka si pisala s pani Callovou a spravili sme vam predbeznu rezervaciu v termine od 12.06.-14.06.2009 pre 35 osob, 9 deti a 19 deti do 4 rokov, ktore su u nas zadarmo bez naroku na sluzby.
Prosime vas o upresnenie o ake izby mate zaujem / dvojlozkove, dvojlozkove s pristelkou alebo apartnany/ a ake stravovanie.
Robime pobyty aj s rehabilitacnymi procedurami ak by ste mali zaujem. Na nasej internetovej stranke www.avena.sk najdete vsetky informacie o nas s cennikom aj zoznamom rehab. procedur.
U nas na recepcii mame mikrovlnku, chladnicku a varnu kanvicu, ktoru mozte vyuzivat.
Zapoziciavame detske postielky za 3,32€ na noc a mali by sme k dispozicii 11 postielok.
Pre viac informacii nas mozte kontaktovat telefonicky.

winona24
11. feb 2009

máme na ten máj aj priamu www???

sasasx
11. feb 2009

nie win iba toto

winona24
11. feb 2009

ok...

sasa nemôže to byť proste niekto iný??? nie z našej gruppy??? 😀

sasasx
12. feb 2009

no to dufam, ze je to nie z nasej grupy🙂 len pre istotu sa pytam...🙂))

claudinka
autor
12. feb 2009

tak to priezvisko sa mi tiez nezda, ze by bolo od nas..

vejinka
12. feb 2009

fiha...no ja ziadnu taku paniu nepoznam 😅

babuci
12. feb 2009

tak tu ste vsetky?
ani ja ziadnu Callovu nepoznam, ale aj keby nebola od nas, tak ten mail znie super nie? vyzera to,ze vychadzaju v ustrety rodinam, ze?

vejinka
12. feb 2009

no vyzera to tak

sasasx
12. feb 2009

tak napisem ze ci maju volny este iny termin v juni?
alebo tam pojdeme ako druha grupa ba batiek na ten isty termin?;))

skrecok
12. feb 2009

Callovu tiez nepoznam...

vejinka
12. feb 2009

nebude to tam prepxchate? tak sa nemusime vobec spoznat...lebo nas tam bude fura a pomylime sa navzajom preplietieme...no co ja viem 😒

babuci
12. feb 2009

sasi este pockaj, ci je to niekto od nas. ale asi dajme iny termin, lebo tam nebude dost postielok. niektorym vam to nevadi, lebo deti spia s vami, ale ja ho dam radsej vzdy do postielky.

sasasx
12. feb 2009

jasne pockam... ja inak navrhujem vikend 19-21.6 ak bude volny - to by vuhovovalo aj terezicke a chiqqie podla tabulky

sasasx
12. feb 2009

inak - dnes balim zajtra cestujeme na tyzden alebo dva k rodicom s malym, takze sa necuujte keby som tu vikend nebola... ja sa budem snazit si najst chvilu

kamilka12
12. feb 2009

Callová nie som ani ja 😉

claudinka
autor
12. feb 2009

sasasx jasnacka 😉

ja som pisala akurat smsky kamoskam z porodnice, ci sa nepridaju, lebo viacerym som slubila, ze im napisem, ked bude nejake vacsie stretko a zabudla som na nich 🙂 vsak uvidime, kolko nas nakoniec bude..

hcsba
12. feb 2009

Achoj Claudi, tak ja Ti píšem, dúfam som sa dobre prihlásila na túto stránku 🙂 . Ja by som aj išla na stretnutie, tak kde sa mám prihlásiť? Jana a Paulínka

evitkamalicka
12. feb 2009

no tak my sa zo stretka odhlasujeme, zial nam to v tom termine v juni nevyhovuje a v maji vobec ☹

vejinka
12. feb 2009

evitka..skodaaaaaa ☹

evitkamalicka
12. feb 2009

veji no co uz, snad niekedy nabuduce

terezicka
12. feb 2009

baby ak dohodnete ten termín presne tak napíšte prosím dobre? Lebo nám vyhovuje tak ako písala sasa, ten od 19.6. skôr určite nie..

winona24
12. feb 2009

čo je nové???? 😀 😀 😀 😀

claudinka
autor
12. feb 2009

hcsba jakyyy nick janus 😀 😀 to si ako vymyslela?
Jani sem sa dopis, ak mas zaujem ist 🙂))
http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...

hcsba
12. feb 2009

To vieš, tak som sa rozhodla a hokej je hokej ... . 😉 .

sasasx
12. feb 2009

evitka neviem ci nedoslo k nedorozumeniu...ten termin 12.-14.6 nebol este zavazny, ja som to tu dala len kvoli tomu, ze vtedy sa uz v avene niekto prihlasil s babatkami a len pre overenie, ci to nebol niekto z nas...
ak sa dobre pamatam, tak si mala v tabulke jun-august tak ktore obdobie junu by ti vyhovovalo? lebo este ani termin v juni nie je uzavrety

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre