Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

claudinka
autor
23. feb 2009

http://spreadsheets.google.com/ccc?key=px3hiLOe...
rozpis izieb som dala do tabulky na sheet2

no neviem, ako to vyriesime.. v kazdom pripade mi bude nanajvys blbe, ak po tolkej komunikacii budem musiet rezervaciu zrusit..

winona24
23. feb 2009

žiadne stretko sa neruší....sakra stálo vás to kopec námahy.....

ved píšu,že nám vyjdú v ústrety,keď obsadíme celý penzion

winona24
23. feb 2009

claudi nič sa rušiť nebude...sme dospelí ľudia.....len sa treba dohodnúť

winona24
23. feb 2009

claudi skús to tam rozpísať....hm???

claudinka
autor
23. feb 2009

winon pisu, len ja neviem, ako sa tam vpraceme 😀 😀

claudinka
autor
23. feb 2009

mno idem si porobit a ked bude trosku casu, tak sa do toho pustim.. ale asi nevyjde iny zaver, aky mame stale, jedna izba vyskakuje..

claudinka
autor
23. feb 2009

ale nereagovala na dotaz, ze ked ti, co maju dve deti a nechcu za to jedno platit, ci odnesu tu postel jednu.. kedze napisala, ze pojdu do trojpostelovky.. ale napr. jurocko nechce platit za trojpostelovku..

jana.hcsba
23. feb 2009

No, je to pre niekoho jednoduche, ak tu nieje novy. Ja som netusila, ze to je tatko rozdelene. V kazdom pripade ako si mi povedala, tak som zacala citavat "septembrove babatka 2008 III " a tam sa o tom nepisalo, ale to je moja chyba, ved to som mala tusit , ze to musim sledovat dvoje stranky. Naozaj na to nemam cas 😢.
Tak radsej to necham tak .

winona24
23. feb 2009

ok claudi....ako som písala...nie je problém....tak sa pridám k miriam a ollako a nájdeme niečo iné...všetko sa dá,keď sa chce

claudinka
autor
23. feb 2009

kamilka nemohla by si tam este raz zavolat, do Larionu, ci nie je nablizku este nejaky hotel alebo penzion? ze mame vyssi pocet, ako sme planovali a v pripade nudze, ci tam nie je nieco nablizku..

rony253
23. feb 2009

dievcata, ja som volala do Hotela Avena, na ten termin 19-21.6 maju volnych este 14 dvojpostelovych izieb a 7 apartmanov, v apartmane je jedna manzelska postel a v druhej izbe jeden alebo 2 doztahovacie gauce.
tak navrhujem do riti: nech sa vezmu v Larione dvojpostelove izby okrem apartmanov a dohodneme sa kto pojde do Avenu tiez do dvojpostelovych. neviem, je to daleko, jeden od druheho, neviem, vie sto niekto. este obvolam aj ostatne ak je problem, ked mi Sara spi, mozem to zriesit, ak uz claudinka nema chuta alebo je nasrata. len sa prosim vas dohodnime, mna to tiez nestoji 5 korun , ked tam telefonujem, ale urobim vsetko preto aby sme sa stretli.
A olla, tvoj postoj prosim zmen, lebo aj teba chceme do frasa vidiet, tak sa snazme vsetky to zriesit a nie hadat sa tu ako male deti. Sme dospelí ludia, alebo nie? Vzpamätajte sa!!!!!!!!!!!!!!!

claudinka
autor
23. feb 2009

jani skoro na kazdej strane bol hodeny link s velkymi pismenami oznam, ze kto nehlasuje, nejde.. par dni sme to tak pisali.. ale kaslat na to, hladame nejake vhodne riesenie, ze by ste mohli ist aj viacere 😉 😉

winon a co keby sme isli ako na zaciatku sme rozmyslali, polovica do Horca a polovica do Aveny? ale tam to je tusim cenovo horsie..

claudinka
autor
23. feb 2009

rony preboha ty nevolaj, sak to mas z Rakuska o dost drahsie ako my odtialto..

winona24
23. feb 2009

claudi ale veď predsa nechceme rušiť Larion....

claudinka
autor
23. feb 2009

Dobrý deň,

v júni máme voľné všetky víkendy okrem 12.-14.6.
V penzióne máme 22 izieb, z toho 1 apartmán.
Do 4 rokov je dieťa zdarma bez nároku na lôžko a stravu.
Detské postieľky - 4ks. Možnosti prísteliek.
Izby sú veľké, detská postieľka sa vmestí.
V jedálni 2 detské stoličky.
Spoločenská miestnosť je k dispozícii - pri plnej obsadenosti zdarma
Varná kanvica a mikrovlnka sa dá dať k dispozícii.

Cena 3/2 s polpenziou: 46,47€
s plnou penziou: 53,11€
zľava 5% z ceny
v cene neobmedzene bazén + fitnes v avene
v penzióne zdarma biliard, free wifi, detký kútik

- vonku sú preliezky a veľké ihrisko a lúka, ohnisko a terasa
- príjemné prostredie na prechádzky v prírode
- vedľa penzióna kúpalisko
- neďaleko prírodný liečivý prameň
- klienti majú 15% zľavu do Bešeňovej
- Aquapark LM - 10 min autom
- návšteva jaskýň
- skanzen Pribilina

Najlepší výber - penzión Horec - cenovo i v umiestnení 🙂

TO BOLO 7. FEBRUARA, ODVTEDY SA MOZNO NIECO POMENILO..

Dobry den,
v terminoch ktore ste uviedli mame volnu kapacitu maximalne pre 35 - 40 osob. Kapacita pre taky pocet osob by bola bud prvy alebo druhy vikend v juni.
V pripade zaujmu prosime o odpoved ci Vam mame danu kapacitu predbezne rezervovat.

TOTO BOLO 18. FEBRUARA

claudinka
autor
23. feb 2009

winon tak tam idem zavolat, co maju nablizku, ake hotely alebo penziony..

jana.hcsba
23. feb 2009

Pri vsetkych domacich pracach ma Paulinka totalne vztazi. Len malo kedy su taketo dni 🙂. No budem sa snazit aspon jednu vetu napisat aj tam aj tam.

Nevadi, ved sa da aj ine - mozno jednodnovy vylet a stretnut - ved uz deticky budu v dobrom obdobi 🙂 .
Faj, tak sa tesim na ine stretnuitie.

claudinka
autor
23. feb 2009

ked je +421, to je vlastne aka predvolba? mne nejde dat plus pri volani..

claudinka
autor
23. feb 2009

jani nieco vymyslime 😉

rony253
23. feb 2009

tak a volala som do krivana a tam maju na nas termin volných kopec miest, cenovo je to skoro vsade rovneke. Na nas termin hovorila recepcna, ze maju vyse 100 miest volnych. tak claudi, nech sa urobi tabulka. v hotely Krivan, mozme byt vsetci spolu, tak nech sa tu nikto neuraza a nech pohne ritou. uz som fakt vyrocena a nasrata jak perun!!!!!!!!! mala mi vstala, lucim sa. vecer to tu skontrolujem. pekny den.

jana.hcsba
23. feb 2009

A zas to zmeskam - lebo si to nevsimnem? 😀 Dufam to vyde - hlvne nic neruste - ved je dosta casu na akekolvek stretko.

ewulqa
23. feb 2009

suhlasim s rony

claudinka
autor
23. feb 2009

rony do krivana som pisala mail aj trikrat a neodpisovali mi.. preto sme ho bohuzial zavrhli..
vecer to tu skontrolujes? to si super napisala, toto sa mi paci 😵 😵

claudinka
autor
23. feb 2009

volala som do Larionu, ze 7 km je hotel Smrek a 10-12 km je hotel Barbora..

vejinka
23. feb 2009

claudi a neurazili sa?

claudinka
autor
23. feb 2009

tak sa uz len treba dohodnut, ci zrusime Larion a pojdeme vsetci do Krivana alebo niektori pojdu do Larionu a niektori do hotelov pri nom..
idem porobit, co treba a vecer sa tu zastavim, ako sa to tu pohlo..
ja som za oba sposoby, ktory zvolite, ten beriem..

vejinka
23. feb 2009

zeby v krivani nesiel internet? 🙂)

claudinka
autor
23. feb 2009

vejus som im povedala, ze sa nezmestime do Larionu a ze zopar ludi by sme chceli ubytovat aj inde.. nieze ich rusime 😀

vejinka
23. feb 2009

a co tak zistit kolko to bude v krivani...nejake tie zlavy a tak? kurnik ked sa neozvali sprosti

vejinka
23. feb 2009

jaaaaaaj no kym sa nezaplati zaloha tak sa da vselico poriesit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre