Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
17. jún 2009

no ale pavuka my nemame..mozno toho zachodoveho ale aj to pochybujem lebo som dnes vsetko riadila..aby nezostalo roboty na vikend 😉

vejinka
17. jún 2009

ja este zajtra vecer zbalim misku na kasu kasu lyzicku prikrmy a bude to vsetko

vejinka
17. jún 2009

neviete co tu este oxidujem? muz ma zabije...

ka3n
17. jún 2009

ahojcek babeny, tak velmi pekne dakujem anicke, ze to vybavila, aj ze sa mi ozvala a rovnako aj Jurocko, ze sa mi ozvala..ja som tiez neni pobalena, budem asi zajtra ..neviem nejako nic nestiham..takze ficim aj teraz nieco robit..brúú

jurocko
17. jún 2009

no ja sa uz balim a idem to dokoncit lebo zajtra by som nestihla dokopy nic tak to chcem mat s krku 😅

estella
17. jún 2009

dakujem babenky...napisala som do sept.babatiek vysledky Maximovych testov...

inak ja nemama pobalene nic...vidim to na piatok rano...okolo desiatej vyrazame tak dovtedy to zmaknem..mam v tom uz prax..casto sa balim k mamine takze uz mam prehlad co treba zobrat...

skrecok
17. jún 2009

Ahojte,
som tu len na skok. Som velmi rada, ze sa to vyriesilo. Ste super.
Inak piseme zoznam veci, taky dlhy zoznam mame ako by sme sli na mesiac 😀 . Zajtra uvidime co naozaj berieme. Nic nemam prichystane ani pobalene 😅 . Nic nestiham, zajtra pridu instalateri a este nieco potrebujeme vybavit.

martinna78
17. jún 2009

tak som este teraz vsetko docitavala,lebo som to dnes len tak narychlo prebehla,nehnevajte sa,ze som tu vcera nebola,ked sa jednalo aj o mna,ale maly je od pondelka chory a vcera sme boli aj u doktorky, skoro 2 hodiny cakali v cakarni,vecer som bola zmordovana,este maly nechcel dobre zaspat,tak som sem ani nenakukla,lebo som vecer nebola na pocitaci a zaspala pri nom.
Ak vychadza na nas 3-postelova izba tak si za Sofi doplatim,aby to bolo fer voci vam, hlavne aby sme isli,lebo este maly sopli a zas aj voci vam sa bojim,ze ked by sme isli a mal by este sopliky,tak aby sme nenakazili ostatne deticky, tak uvidime este..uz nezostava vela casu do piatku

terezicka
18. jún 2009

Krásne ránko prajeme, už len jednu noc sa vyspíme a vidíme sa 😀
ja idem baliť až dnes večer keď Lucka zaspí, ešte si musím nezabudnúť vytlačiť ten zoznam kto koľko zaplatil, len ja si tam chcem okrem nickov napísať aj riadne vaše mená aby sme nemali chaos...
Anička teda dobre to chápem, že zvyšná časť peňazí za ubytovanie sa zaplatí až v nedeľu keď budeme odchádzať? A tá pani o tom vie alebo to bol jej návrh? A ešte máme otázku, platí sa tam aj nejaký poplatok tem miestny či ako sato volá? Ak hej tak poprosíme tú pani aby to priúčtovala ku strave ktorú si každý platí sám...

winona24
18. jún 2009

no čaute...včera som sem ani nepáchla...musela som žehliť...

ja nemám pobalené ešte nič...balím večer...

terezicka
18. jún 2009

Win ja som žehlila večer keď išlo modré z neba, som oprala včera tri várky oblečenia, no radosť... 😝

miriam24
18. jún 2009

Ahojte ... tak ja som popri vcerajsom zehleni hned aj davala veci do tasky takze na 80% som zbalena .. ostatne dokoncim dnes vecer a v piatok rano .. inak my tam budeme tak cca okolo 17.00 .. kedy planujete vy dorazit?

kamilka12
18. jún 2009

Ahojte,

tak ja som sa plánovala ballit včera..ale vyzerá to až na dnes večer keď malý zaspí...dnes chcem poriadne poupratovať..aby, keď sa vrátime domov, sme prišli do uprataného, voňavého bytu..

terezicka
18. jún 2009

Miriam my by sme tam chceli byť okolo 15-tej, aspoň tak to vejinka povedala ten pani tak snáď sa nám to podarí aj dodržať. Ale ak nemusíme vyplácať už zajtra tak možno sa trochu omeškáme ale uvidíme, hlásia veľký hic na zajtra, to bude radosť cestovať...

kamilka12
18. jún 2009

Miriam - my plánujeme vyraziť z domu okolo 10tej ráno...ale zrejme si na ceste dáme niekdy obed...predpokladám, že okolo 14tej tam prídeme...Ale to si len myslím...uvidím, aký bude malý v aute 😕

kamilka12
18. jún 2009

teraz..keď to tak rátam..tak hádam aj 15 hod. bude ked prídeme..nie 14.

winona24
18. jún 2009

terez ja včera 3 a dnes už druhú periem.....ja neviem či sa mi to v tom koši klonuje alebo čo???

ja by som chcela aby sme tam boli okolo 14-15.00

terezicka
18. jún 2009

Win ja som dnes tiež už prala, ale len deky takže žehliť nemusím 😀 No budúci týždeň to isto zas bude zábava, halvne keď Lucku treba furt prezliekať 😝

vejinka
18. jún 2009

baby den otcov je v nedelu nevymyslime nieco pre chlapov?

vejinka
18. jún 2009

ja mojmu kludne doprajem saunu..ale ja nemozem lebo by mi mlieko skyslo 😀

vejinka
18. jún 2009

ja dorazim s anickou cca 17:00

vejinka
18. jún 2009

xcela som napsiat 18:00 o piatej pojdeme odtialto...no ak vsetko pojde ako po masle a anicka dojde skor nemal by byt problem ist aj skor 😉

rony253
18. jún 2009

vidim, ze sa tu riesilo ubytovanie, ked som bola v rakusku osobne som volala s tou pani, ktora nam to rezervovala a ta povedala, ze apartman stoji namiesto 74 euro len 30 a to na jednu noc je jedno kolko je tam osob. Ja som to pisala aj anicke aj vejinke. neviem kde nastala zmena, a do apartmanu som sla kvoli anicke, abz mohla ist. To ked tam ostanem sama len s anickou, tak ci tak musime platit 30 euro na noc a nie ako vy na svojpostelových 23 alebo kolko na noc. takze asi som tu tomu neporozumela, ale Anicka mz platime zy apartman MY DVE 60 euro na 2 NOCI. Ostatní platia len 47,... Aj keby tam ostal moj otec aj tak paltime 60 euro na dve noci. takto mi to povedala ta pani a to sme spolu volali tri krat. co ak ostanem sama? to nie je iste ci tam moj otec ostane. Preto to nie je pre mna potrebne riesit, lebo tak ci tak platime 60 euro ya dve noci. t.j. 15 euro na noc RONY a 15 euro na noc ANICKA./ked budem sama/!!!!!!!!!!!!!

kamilka12
18. jún 2009

Deň otcov? Hm..vymysliet by sme niečo mohli...aj keď ten moj si na deň matiek nespomenul 😠

Ja tam malému beriem skoro samé tepláčiky..aj po ceste autom bude v teplákoch, aby sa cítil pohodlne..nebudem ho do riflí dávať..

miriam24
18. jún 2009

rony .. napis Anicke IP .. ona ti to vysvetli .. inak je to nakoniec tak ze vsetci platime rovnako na osobu bez ohladu na to v akej izbe sme ubytovani .. takze je jedno ci ste v apartmane alebo nie platite rovnako ako my 😉

miriam24
18. jún 2009

kamil ja ryfle neberiem vobec .. beriemu tiez teplakove supravicky .. a osobne si myslim ze mimco ked je v peknych teplacikoch tak je to zlate , nemusi mat ryfle alebo nohavice 😉 a kratasky ani neberiem ☹ skoda lebo som mu kupila dvoje nove .. ale to som si myslela ze bude pekne a teplucko 🙄

kamilka12
18. jún 2009

tiež som mala nachystané letné veci..škoda, že nebude teplo ☹ Ja dávam malému rifle alebo nohavice..iba ked ideme na poradnu..alebo na návštevu..

vejinka
18. jún 2009

rony..takze je to vybavene..a veru mozeme za to dakovat anicke 😉

vejinka
18. jún 2009

miriam uz som jej to vysvetlila... 😉

vejinka
18. jún 2009

no jedny kratke gate by som si nechala v tom ruksaku..hlasia cca 20 stupnov..ale podla bdue teplejsie..je pravda ze moze byt chladnejsie ale take kratasky vela miesta nezaberu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre