Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

natasa8
21. máj 2009

veji.. ako daleko od larionu byvate ?

vejinka
21. máj 2009

nooo asi 30km + -

skrecok
21. máj 2009

Ahojte baby,
nemam cas to tu citat. Mame maleho velmi choreho, sme obaja totalne vysileni... 😔 Takze ak je nieco dolezite, prosim napiste mi do IPcky. Dakujem.

jurocko
21. máj 2009

joj moja este stale tie hnacky?uzlepsie?neboj bude dobre ☹

skrecok
21. máj 2009

Dufam, ze sa dostane co najskor do poriadku, inak budeme musiet ist do nemocky 😔 .

vejinka
22. máj 2009

skreck skoreee uzdravenie prajem 😔

vejinka
22. máj 2009

claudi co sa tyka izieb je to jednoduche...vsetko je plne obsadene okrem dvoch izbieb trojkovych cize tam pojdu kocky podla poradia v akom su nahlasene ako nahradnicky.. 😉 cize logicky ide babuci pokial jej nevadi ze bdue v trojke a chiiqie 😉 ostatne tym padom bohuzial nejdu ..teda na larion urcite lebo viac miest uz nieje k dispozicii 😒 ale ako tu pisali baby pobliz je avena alebo smrek teda ak chcu ist

vejinka
22. máj 2009

ale stale je to este dlha doba..a ak by sa nebodaj stalo ze niekto nebude moct ist posuva tym padom miesto nahradnickam.takze by som flintu do zita este nehadzala byt nahradnickami..stale je tam sanca

vejinka
22. máj 2009

ved zaplatene ubytko mame..a prinajhorsom pojde nejaka nahradnicka namiesto povedzme mna..a dodatocne po vylete by sme sa vyrovnali co sa tyka zaplatenia ubytka...nevidim v tom problem 😉

claudinka
autor
22. máj 2009

jasnacka,uz chapem..a pisali ste babuci a chiiqie,ze idu,nech poslu peniaze? Ci budu platit az na mieste? Aj janka.hcsba mi pisala,ze nejdu,tak ju mozete vymazat zo zoznamu. Ja akurat sedim u gynekologa 🙂

vejinka
22. máj 2009

claudi vykonam sefe...kde sedis?? u gynekologa sa lezi nie? 😀

vejinka
22. máj 2009

claudi ked sa teda vratis mozes im napisat nech poslu korunky terezke a tym padom je to uzavtene 😉

vejinka
22. máj 2009

aj ked babuci nieco spominala s aparmanom ale ten volny nieje..takze uvidim co ti odpise

babuci
22. máj 2009

tak som tu🙂

vejinka
22. máj 2009

no super...takze ides aj do trojky draha?? 😉

vejinka
22. máj 2009

myslim trojlozkovu postel...teda aby si si o mne nemyslela nieco zle 😀

vejinka
22. máj 2009

ze postel....izbu som myslela

babuci
22. máj 2009

veji kuknem este ten smrek a avenu, ale zistim to az o dva tyzdne, lebo som v Mnichove a nechcem odtialto volat.
nie som fajnovka, ale ked pojdeme s muzom na vylet, tak by som sa k nemu rada tulila a nemam rada oddelene postele, lebo ak by krpec spal vedla nas, tak sa nevojdeme.

vejinka
22. máj 2009

praveze je to podla mna super...koli tomu ze tie postele sa urcite daju dat k sebe tym padom mozte mat jozka v strede..

vejinka
22. máj 2009

teda neviem nebola som tam..netusim ako su poriesene trojky ved ja ta chapem..aj ja sa rada tulim 😉

babuci
22. máj 2009

niekto tu pisal, ze avena je na ten termin uplne obsadena. neviete o tom nieco? veji ked to tam poznas, ako daleko je larion od aveny? je to na peso?

vejinka
22. máj 2009

peso urcite nie...podla mna je to dost daleko cca 10km

vejinka
22. máj 2009

sama neviem kde presne ten larion je

vejinka
22. máj 2009

dufam ze nepobludime ked nas pojde otec zaviest

eweny
22. máj 2009

hmmm, preco mi nejde vobec otvorit ta tabulka?

inak su este nejake nahradnicky v pripade ze by este niekto vypadol?..alebo ze by sme vypadli my?

ka3n
22. máj 2009

veji, na tom programe sa asi aj tak dohodneme az tam, vies nakoniec to bude takto..jedny budu kojit, druhy uspavat, treti prebalovat, stvrty papa nieco ine 🙂 tazko sa zosuladime..sme sa o tom akurat so Silwiettou bavili, ze tazko nejaky spolocny program vymysliet..az vecer alebo tak poobede by grilovacka bodla..kazdy by si doniesol nieco na papanie..nieco co mu chuti..a tak.

anickaajanko
22. máj 2009

su tu sme

vejinka
23. máj 2009

ano su nahradnicky...takze ak niekto z nas vypadne oni pojdu..a dodatocne zaplatia tomu kto vypadne to co dal za ubytko 😉

vejinka
23. máj 2009

nooo dufam ze niekde pobliz je nejaky obchodik lebo tahat to z domu...to by bola pohroma ved cestou by sa vam vsetko pokazilo..teda hlavne maso u mna by sa to asi nestihlo pokazit kedze do pol hodiny sme tam..ale ak bdue velmi horuco tak v aute aj 5 minut vystavene maso je nebezpecne 😒

anickaajanko
23. máj 2009

no baby
ja vas a malych chcem tak vidiet ze pojdem asi do toho hotela 10 km od vas
ked aj sama s malym co uz
a prideme aspon na tu grilovacku v sobotu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre