Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

kamilka12
3. feb 2009

bolo by to podarené, keby v októbri okolo nás detičky už behajú 🙂 ...také maličké...nemotorné 🙂

claudinka
autor
3. feb 2009

OK BABULKY, KTORE TU TERAZ NIE STE, DRVIVA VACSINA ROZHODLA, ZE STRETAVKA SA NAKONIEC USKUTOCNI V MESIACI OKTOBER 😵 😵 😵 😵 ASPON NA NIECOM SME SA ZHODLI TESIM SA

claudinka
autor
3. feb 2009

a s planovanim a tak treba tym padom kedy zacat? kolko predtym?

kamilka12
3. feb 2009

takže pravdepodobne 2.10. - 4.10, alebo 9.10. - 11.10.

slavica2
3. feb 2009

oki beriem na vedomie a znacim v kalendari 🙂 no my ideme von papa 🙂

kamilka12
3. feb 2009

hmm to neviem, ale myslím, že máme teraz dost času na hladanie a porovnávanie 🙂

claudinka
autor
3. feb 2009

vsak to hovorim, ci staci v maji alebo az cez leto asi.. 😉
ok babuky, dohodli sme sa, tak sup naspat do svojej temicky..

skor ten druhy termin alebo neskorsi, kedze ewulqe sa maly narodil 5.10., a lenke.pav a evicke 3.10.

sasasx
3. feb 2009

tak ked toto stretko nechavame az na oktober... tak dajme este nejake mensie stretko medzi tym;)))

claudinka
autor
3. feb 2009

spravime mensie bratislavske? 😉

sasasx
3. feb 2009

mozeme veru

sasasx
3. feb 2009

len neviem ci cakat na lepsie pocasie a spravit to niekde vonku na cely den, alebo skusime nejaku kaviarnicku

sasasx
3. feb 2009

http://www.kamnapivo.sk/pivodb/staremesto/11000/
tu som minule bola s kolegynami 3 aj babatkami, v poho na kociky su zvyknuti, zadnu miestnost sme mali pre seba. nevyhoda je ze nevaria... len toasty a kolaciky

claudinka
autor
3. feb 2009

sasasx super napadik 😉 pockame si az po chripkovom obdobi..

sasasx
3. feb 2009

jasne...to ma akurat napadlo pri umyvani riadu - ze jaaaj teraz je chripka, takze bezim napisat, ze nemusime ponahlat...a ty si ma uz aj predbehla

claudinka
autor
3. feb 2009

😀 😀 potom mozme dat stretko aj vonku, ked bude teplejsie

mataaaaa
3. feb 2009

tesim sa . konecne spoznam kopu mamiciek 🙂 bratislavskych 🙂
a kde by ste to chceli???

claudinka
autor
3. feb 2009

mataaaaa odkial z Ba si?
uvidime, asi niekde v centre.. sa mozeme poprechadzat pri Dunaji a na pesej..

ka3n
3. feb 2009

Babenky, ja to tam mam obehane, s manzelom zboznujeme Liptovsky Jan, je to tam krasne a hlavne hotel Avena, Relax Hotel Avena plus..tiez by som radsej isla s manzelom, aspon by nam trosku drobcov postrazili.
Viete, ja nemam doma PC a sem-tam sem chodim, takze budem velmi rada, ak nieco vymyslite, mne date vediet a ja sa pridam 🙂)
Nechodim sem na forum, lebo na PC som len vecer chvilocku..
Ale pjosiiiiiiiiiiiim dajte nieco vediet a nezabudnite na mna ak niekam pojdete..pjoooosiiiiiiim.

ka3n
3. feb 2009

No tak vidim, ze ste sa zhodli na oktobri,dobre mne to vyhovuje zatial nemam nic..len som myslela, ze to bude trosku skor, na jar, alebo leto..aj to by sme nieco mohli naplanovat..
My sme boli s malym lyzovat a zvladol to uplne bravúrne.

claudinka
autor
3. feb 2009

ka3n sak som si slubila, ze ti urcite napisem 😉 😉 ja som kludne aj za skorsi vylet v mensom pocte, ak sa zhodneme 😉 a liptovsky jan mam tiez rada, mame v nizkych tatrach chatu, tak sme tam na kupku travili kazde leto

claudinka
autor
3. feb 2009

ja som napr. za modru-zochovu chatu.. je to za rohom 😉

claudinka
autor
3. feb 2009

teda nemyslim priamo zochovu chatu, ale okolie harmonie, tam je krasne..

ka3n
3. feb 2009

Si zober, ze mam to naskok a nepoznam to tam, tu Harmoniu, iba z rozpravania, ale ak by ste nieco nasli, isto by som sla aj skor a velmi rada, niekedy ked sa pekne otepli a bude sa dat viacej chodit po vonku, slniecku, opekat si..a tak..to by bolo supis.

babuci
3. feb 2009

skoda ze ste to dali az na oktober, lebo v lete by bolo na prechadzkach krajsie. a tych par mesiacov nehra rolu, ci hej? leto mam radsej, ale mozno pojdeme aj v oktobri.

baby, ale fakt si este premyslite tu Avenu v Jane, lebo je tam skvele. fakt krasne prostredie. pokial ide o mna, ja urcite nepojdem na ziadnu chatu, kde nie je strava. To mam podmienku a ked je to na jesen, tak uz myslite na to, ze chaty nikdy niesu tak rozkurene ako penziony. a kvoli malemu mi to vadi.

ka3n
3. feb 2009

Mojka, ja uz idem hajat, lebo aj maly mi zaspal a ja chodim s nim..potrebujem hodne spanku 🙂)
Potom mi napis, ze ako..dikes..mozes na moj link ka3n
som ti pisala na september 2OO8, ze aj ja som za Liptovsky Jan a okolie.

sasasx
3. feb 2009
sasasx
3. feb 2009

babuci... este aby nedoslo k omylu - ty z tej aveny myslis ten hotel, alebo nejaky penzion? lebo oni ponukaju viac hotelov/penzionov

babuci
3. feb 2009

ja myslim priamo ten relax hotel
http://www.avena.sk/indexSK.html

jurocko
3. feb 2009

tak oktober-tak ja sa vyhlasujem skoda...v jeseni ked je chladno?tak mi neprideme,ved najlepsie ked je teplo netrebati vela veci brat...skoda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre