Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

kamilka12
16. jún 2009

ew - ten moj už píše žiadost o rozvod 😀 😀

miriam24
16. jún 2009

baby .. ja suhlasim s doplatkom .. ak to bude okolo tych 4 eur tak neni problem .. ja som ochotna doplatit .. tie 4 eura ma z biedy nevytrhnu 😀

misik
16. jún 2009

jurocko ja mam este na mieste doplatit za manzela /lebo on povodne nemal ist/ takze 3postelka by ma vysla 69,10, ale je v tom riadny chaos lebo raz sa za 4rocne dieta plati, potom citam na stranke ze akcia - dieta do 12 rokov zdarma tak neviem. Cenovu politiku maju trosku cudnu.

vejinka
16. jún 2009

musim ist spat.zajtra rano si vas docitam uz ani nevidim...a verim ze anicka zjedna dobru cenu...proste necham sa prekvapit..a odteraz komunikuje s larionom len anicka..lebo nerobi to dobrotu ked sa v tom montujeme viacere..dobre anicka??? 😉

ka3n
16. jún 2009

hej vejinka mas pravdu, mala to riesit jedna..potom je v tom chaos.

winona24
16. jún 2009

ja to tomu môjmu radšej ani nevravím.....zabil by ma 😀 😀 😀 😀

mirka ja tak isto nemám problém zaplatiť to,ale ide mi o princíp a naozaj chcem vedieť,kde nastala chyba a prečo nám chýba 95€....to nie je malý peniaz...

misik
16. jún 2009

Anicka prosim ta spytaj sa aj na tie 4rocne deticky, nech vieme aj my na com sme.

jurocko
16. jún 2009

ja som to brala misik tak ze ked mas trojpostelovu tak za dieta platis lebo do troch rokou neplatis kedze nase deti maju viacej tak ked beries trojpost.tak platis za dieta,ale kedze ja mam dvojpostelovu tak za dieta neplatim lebo postel mat nebude bude spat medzi nami ja som to zas tak pochopila

kamilka12
16. jún 2009

Bože nehádžte to teraz na to...že to zato, že Anicka komunikuje s larionom tiež 😉 Je super, že sa snaží zjednať cenu a má číslo priamo na managera...Ten sa možno rýchlejšie rozhýbe ako tá slečna, na ktorej maily čakáme aj 2,3 dni 🙄

kamilka12
16. jún 2009

misik - voči tebe to tiež nie je fér.. 😒

misik
16. jún 2009

jurocko dobre si to pochopila, len ako som pisala je v tom chaos ohladom tych deti tak som zvedava co zisti anicka. Ja som myslela, ze aj vy idete do 3-postelovky.

ka3n
16. jún 2009

hej to mas pravdu win...babeny, ja uz bezim spat, zbytocne tu presedim cely vecer, ked sa nedohodneme a nechcem zakopat "sekerku" a doplatit 4eura..

Len ja idem zajtra k mame a chcem vediet ako to dopadlo. mozem poprosit niekoho aby mi napisat sms napr. win, alebo vejinka alebo niekto kto tu bude a bude vediet konecny stav, nech sa mi ozve na 0902341638.

dakujem..brúú nocku.

jurocko
16. jún 2009

ale wimon ma pravdu je to nemali peniaz a som zvedava kde nastala chyba..ved uvidime..pridem neskor,tak pa

misik
16. jún 2009

kamil v pohode, ja si to zaplatim, ak treba, lebo ja som lozko chcela, ale potom nech je pani konkretna a vysvetli ako to vlasne je a podla coho sa mame riadit.

terezicka
16. jún 2009

Počkajme o zistí anička a dneska neviem kto tu ešte bude po 22 ale ja už sa chystám spať, no zajtra tu určite budem a snáď to už uzavrrieme

ka3n
16. jún 2009

no babeny, jurocko mi da zajtra vediet, ako to dopadlo..budem rada, ak sa ferovo dohodneme..

Jurocko, potom na mna nezabudni, lebo zajtra na pc nebudem mat vobec cas a mozno ani vo stvrtok..

Jurocko, inak uz sa na teba tesim v piatok..brúú nocku

ollako
16. jún 2009

no ahojte, citam, citam, a vidim,ze je tu nejaky problem s peniazmi 😕 ..mozte mi niekto priblizit ten problem, nejako nemam cas vas citat a este mi k tomu blbne net 😠

winona24
16. jún 2009

olla v skratke....vyskočila nám suma 95€ mínus....tj nám chýba

anickaajanko
16. jún 2009

ona zavola po desiatej ide do nocnej ja jej volat nebudem, je velmi mila, bude to v pohode, spytam sa aj na deticky
nebojte
ja to sem potom napisem
ak sa to teda rozrata tak aspon to bude pomenej

kamilka12
16. jún 2009

anicka - si zlatá 😉

inak ked sa pozriem do tej tabulky..tak vlastne každý zaplatil tak ako mal...takže dúfam, že problém sa vyrieši...jedine s tými apartmánmi sa to asi ešte bude riešit...lebo tam ešte len dnes stanovili cenu...a to sa nejak poskladáme.. 😉

ollako
16. jún 2009

win takt o je riadne v skratke, ale dik, nieco take som postrehla..
a nemohla by nam ta pani rozpisat, kto ma kolko platit podla rozpisu co jej vejinka poslala a porovname to s tabulkou co doplnila Terka, lenze to by asi ta pani neurobila, ze? 😝 ...
a nadalo by sa to tak, ze by sa zistila celkova platba a rozdelilo na osobu a kazdy bude platit rovnako, teda okrem tych co maju pristelku pre dieta
pisem len co ma napadlo ako riesenie, mozno som uplne mimo 😒

winona24
16. jún 2009

no ja som pozerala spätne na strany dozadu.....konkrétne 40-43....claudinke tá pani 2x napísala,že dieťa 3- 10 rokov platí 320sk....ja neviem....ja som nekomunikovala s penzionom,ale vejinka tvrdí,že deti neplatia vobec

winona24
16. jún 2009

Cena na osobu Ubytovanie - 400,-Sk, pre skupinu 11,95 Eur /360,-SK/ 1 osoba x 2 noci = 23,90 Eur

Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma

Dieťa do 10 rokov 320,-Sk/ 1 dieťa

Stravovanie – raňajky Švédske stoly,večera-výber z troch jedál

STRAVOVANIE
RAŇAJKY
POLPENZIA
PLNÁ PENZIA

Ceny v Sk / deň

Dospelá osoba
4 € / 120,50 Sk /
8,30€ / 250 Sk /
11,60 € / 349,50 Sk /

Dieťa do 10 rokov
2,70€ / 81,30 Sk /
6€ / 180,70 Sk /
9,30€ / 280,20 Sk /

winona24
16. jún 2009

Dobrý deň

Takže čo sa týka apartmánov,rozdiel je v tom ,že je luxusnejší ,je vyššia cena a je tam kuchynka, obývacia izba, spáleň –komplet bývanie

Vybavenie apartmánov :
- samostatné sociálne zariadenie, masážna sprcha, sušič na vlasy
- kuchynka + chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica,kávomat
- satelitný TV prijímač
- prípojka na internet
Cena za apartmán je 73 Eur, pre vás so zlavou 60 Eur za celý apartmán

Keby ste ho používali len na ohrievanie – / kuchynku /- mali by ste ho k dispozícii - kanvicu,mikrovlnku…..

- Platná rezervácia sa robí po prijatí zálohy na účet,t.j.keď sa rozhodnete na 100 %,zašlete nám objednávku s presným počtom, my vám zašleme výšku zálohy

- a váš pobyt bude rezervovaný. Čo sa týka zlavy,tú som vám poskytla ako skupine už v predchádzajúcom maili,

- Čiže cena v Sk 4OO,pre vás 360,- Sk / 11,95 Eur /1 osoba / 1 noc

- Dieťa do 10 rokov 320,-Sk/ 1 dieťa

- Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma

winona24
16. jún 2009

ja naozaj nemám už energiu čítať a zhánať stranu po strane...už teraz ma bolia oči jak fas

winona24
16. jún 2009

Ak by vás bolo 46 dospelých,tak

14x dvojl.= 28 osôb

5x trojl. + 1 = 20 osôb

1x apartmán – pre 4osoby- u vás by to bolo napr.pre 2 osoby. Ak by išli na apartmán len dvaja,keďže ste skupina , spravil by sa kompromis, čiže cena pre

dvoch v aprtmáne za 30 Eur / 1 noc . Záleží to od vás, ako by ste sa podelili,k dispozícii sú dva apartmány, čiže celý penzión by bol váš. Ak by tam išli štyria,tak prístelka je rozťahovatelný gauč v obývacej izbe.

Ešte jeden dotaz ohladom ceny,tam ste písali aj dve 4 ročné deti,tie by sme mohli ešte zaradiťdo kategórie detido 3 rokov, čiže zadarmo ubytovanie bez nároku na lôžko.

- kanvice si môžete doniesť na izby.

- Čo sa týka zálohy,tak áno,dá sa to urobiť aj takým spôsobom,aby to nebolo pre vás náročné./Záloha sa platí len z ubytovania/

winona24
16. jún 2009

no tu sa síce píše 2 deti bez nároku na lôžko zdarma,ale nakoniec idú 4 a lôžko majú....stále mám pocit,že sklz vznikol tam....a plus na apartmánoch....apartmán by sa mal platiť 30€ za osobu na noc....

takže záleží čo povie aničke tá milá pani a podľa toho....

anickaajanko
16. jún 2009

no babenky volala
dohodla to aj so spolocnikmi
takze kazdy na osobu 11,95
to je jedno ci apartman, ci 2postelova ci 3 postelova
deti do 3 rokov zadarmo bez naroku na lozku
ak je teda aj 4 rocne tak tiez zadarmo ale bez naroku na lozku
takze treba sa pomenit tak aby na 3 postelovej boli tei baby co maju deti a maju to zadarmo oni nebudu vediet
a je to v pohode, povedala ze ked bude spat medzi dospelymi tak nebude uctovat takze v poriadku

spytala sa ma ja preco prisla zaloha len 400 ked mala byt 470 ale ze teraz je to uz jedno
takze aby jej to doplatila jedna osoba za vsetkych za cely pobyt

teda treba len pocet dospelych x 11,95 eur
odratat zalohu a to jej zaplatit pri prichode

takze kazda rodinka 47,80 /manzelia/ ako ste aj dali
teda aj Rony 47,80 takze este ona musi doplatit 17,80 kedze dala len 30 a ide aj rodic
no a ja 23,9 takze este doplatim terke 1,90

na izby mozeme aj bez zaplatenia a zaplati Terka ci kto to ma ked pride

stravu kazdy sam platit dostaneme tie karticky kde si vyberate menu len nadiktovat prve vecere a to uz je vdaka Vejinke

winona24
16. jún 2009

ja v tom mám už hokej

winona24
16. jún 2009

ráta sa tam aj skrecok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre