Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

sjuzocka
13. jan 2010

noooo to ma zaujalo winon 🙂

winona24
13. jan 2010

sjuz ja som sa do toho zamilovala.....to vyzerá cool...... 😀 😀 😀

ollako
13. jan 2010

Ahojte, len som nakukla a pisem, ze my na stretko nejdeme maznzel nechce, lepsie povedane, nema cas a ja sama asi tazko pojdem skoda, ale neprehovorim ho ☹

sjuzocka
13. jan 2010

win, uz kukam co odstranit z izby, lampicky vylozit do skrine, kvetinu odpratat niekam 🙂)))

winona24
13. jan 2010

olla ☹ ☹ ☹ ☹

winona24
13. jan 2010

sjuz 😀 😀 a že bowling......jooooooooooooooooooooooooj

sjuzocka
13. jan 2010

win inak ty si aj na facebooku ?

winona24
13. jan 2010

jo som..... 😉 😉 Ivana Majerová 😉 😉

winona24
13. jan 2010

aj Hanka to hodila na FB....

estella
13. jan 2010

win to sa paci aj mne fakt... 🙂

veji no mala by si rovnaku streku ako my ked sme isli na prve stretko kedze to bolo n aLiptove..a to sme my boli dokonca na pozicanom aute kedze sme boli bez auta v tej dobe koli tej nestastnje srnke ktoru sme zrazili... 😒

winona24
13. jan 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eweny
13. jan 2010

winon, aj mne sa to paci 🙂

sjuzocka
13. jan 2010

win, ako ti uz mala vyraaastla! 🙂

ka3n
13. jan 2010

baby, baby, ved piste aj za mna, aj ja som ZA aj mne sa ten penzion iveta paci moooc moc..tiez min. rok bol pre nas Liptov daleko a zvladli sme to...

júúj baby keby medzi nami vyhral ten penzion iveta, tak je to super..uplne parada a tam by aj pocko mohlo byt lepsie, predsa je to juh..

Takze kto za penzion iveta nech len napise.

ANO

winona24
13. jan 2010

však sjuz.....je už kočica.....a dobehla svojich kamošov....11kg....a to mi zle priberala... 😅 😅

winona24
13. jan 2010

ÁAAAAAAAAAAAAAAANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😀 😀

estella
13. jan 2010

aj ja som za...ANO

ka3n
13. jan 2010

baby, viete ze vas mam vsetkych rada, ale chcem nieco napisat, len sa prosim neurazte..!!!!

Ked sme sa my zo zapadu /cca/ mohli trepat min. rok na liptov, preco tento rok nemoze prist Liptov na zapad..a tak sa striedat..hm?

claudinka
autor
13. jan 2010

noo ta iveta veru vyzera super 😵 😵 😵 😵 😵

winona24
13. jan 2010

SJUZ MAtiasko je nádherný.......... 😵 😵

claudinka
autor
13. jan 2010

a nepytaju za tu stravu nejako vela? Dat 600 Sk za osobu na den na stravu je podla mna dost.. to si radsej budem sama varit 😀

sjuzocka
13. jan 2010

ano :D
win to my zase konecne chudneme. Teraz ma 12,3 kg. Po schudnuti :D
pokial nebude to stretko niekde na ukrajine tak nemam problem, konieckoncov ved je to raz za rok tak si mozeme "vyhodit z kopytka", dialnice su porobene vselikde, individualna doprava - individualne zastavky podla potreby 🙂 zvladli sme juzne taliansko tak zvladneme aj toto. Btw sme sa pred par dnami vratili z toho rohacana a cesta pre maleho uplne v poho, skoro celu ju prespal 🙂

winona24
13. jan 2010

to si kde prišla na tú cenu?????

ka3n
13. jan 2010

claudi, ale to je tak vsade a preco chces plnu penziu? mychodime vzdy s polpenziou a uplne nam to vyhovuje..lebo ked si chces aj niekam odskocit a ist von tak sa nemusis ponahlat na obed na hotell...

ka3n
13. jan 2010

12Eur mi vysla polpenzia a este nam daju mozno nejaku zlavu alebo zlavu z ubytka..tak to je super cena..

claudinka
autor
13. jan 2010

ja sa len pytam 😉 ale ja teda za stravu tolko nedam 😠 to budem radsej na rozkoch s pastikou 😀

win vsak v tom cenniku to je 😉

winona24
13. jan 2010

ježiš ja som slepáááááááááááá 😀 😀

misik
13. jan 2010

cafte baby

win super si nasla 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre