Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

terezicka
21. máj 2010

Claudi ešte ma napadla taká vec, či budeme mať k dispozícií nejakú rýchl. kanvicu alebo si môžme na izbu doniesť svoje - kvôli UM...

claudinka
autor
22. máj 2010

do mailiku pisal - extra sluzba: ohrev mlieka, vody k príprave vlastných detských pokrmov
Tak mu napisem potom, ked budem nahlasovat stravu, ci si mozeme priniest vlastne alebo ako.. oki? 😉 staci? 😀

ka3n
23. máj 2010

.. a ako je to s chladničkou a mikrovlnkou???

claudinka
autor
24. máj 2010

ok napisem mu tieto otazky do mailiku, cize kanvica a chladnicka s mikrovlnkou 😉

terezicka
24. máj 2010

Claudi mňa ešte napadla jedna vec - doplatok za pobyt či musíme uhradiť v hotovosti alebo majú v penzióne aj terminál a môžme to teda cvaknúť kartou...Ak nezabudneš spýtaj sa prosím aj na toto, ďakovala

claudinka
autor
24. máj 2010

opytam sa 😉

claudinka
autor
24. máj 2010

odpovede na Vaše otázky -
- na izbách sa nesmú používať varné kanvice, v bare Vám personál
ochotne poskytne horúcu vodu
- chladničku a mikrovlnku je možné na vyžiadanie použiť v kuchyni, ale v obmedzenom
množstve, nemáme veľkokapacitné chladničky - všetko treba dohodnúť na recepcii
- čo sa týka špeciálnej stravy, nieje je problém, len potrebujeme vedieť,
čo máme pre detičky pripraviť - jedálniček zaslať, chlebík bude najlepšie si doniesť vlastný - INFO PRE MISIK, LEBO JEJ DETUSE MAJU BEZLEPKOVU A BEZLAKTOZOVU STRAVU 😉
- doplatok za pobyt budete vyplácať v hotovosti, nakoľko máte špeciálne ceny
/ znížené/ - pri platbe cez terminál sú vysoké poplatky

terezicka
24. máj 2010

Dík Claudi si zlatá že si to už vybavila 🙂

claudinka
autor
24. máj 2010

rado sa stalo, aj nabuduce 😵 😵

terezicka
25. máj 2010

Claudi ešte som včera rozmýšľala a mohol by nám poslať zoznam izieb ( čísla ) ktoré budú pre nás a my mu pošleme naspäť ten zoznam aj s našimi menami aby sme sa nemuseli dohadovať potom na mieste kto chce byť kde. A my medzi sebou by sme sa mohli dohodnúť či všetkým vyhovuje aby v piatok bola rovnaká večera pre všetkých...

claudinka
autor
25. máj 2010

terez ty si hlavicka 😵 😵

ka3n
26. máj 2010

..dobré hlavičky sú tu 🙂

claudinka
autor
27. máj 2010

Dobrý deň p. Škrabáková,

chceli by sme Vás najprv poprosiť zaslať menný zoznam účastníkov / tu uviesť meno, adresu, č. OP /
jednotlivé rodinky po kolkatich budú na izbe aky vek majú tie detičky a podľa toho Vám priradíme tie izby
a zašleme Vám presné čísla izieb, kto na ktorej izbe bude. Tým to spôsobom veľmi ulahčíme ubytovanie
hostí.

Vopred Vám ďakujeme za spoluprácu

S pozdravom a prianim krásneho dňa

claudinka
autor
27. máj 2010

ale pre fajciarov vypytame asi izby s balkonom, nie? to by tiez asi bolo vhodne tam spomenut, aby sme sa potom nepremiestnovali.. oki idem Vam poslat ip-cky, nech mi poslete tieto informacie bud do IP-cky alebo do mailu co najskor 😉 😉

terezicka
27. máj 2010

Claudi len prosím keď mu budeš písať mail so zoznamom mien, tak pre istotu treba poznamenať že detičky do 2 rokov budú spať v cest. postieľkach a staršie detičky ( ale tých je 3 tuším ) budú spať s rodičmi v posteliach. Kvôli tomu to píšem že aby im nepridelil izbu s prístelkom a nemuseli platiť viac. Ale ak ich dá na väčšiu izbu tak bez príplatku. Lebo viem že mamičky so staršími detičkami súhlasili s 2lôžkovými izbami. Ale nech pre istotu napíšu aj oni

annie13
27. máj 2010

jaj babenky tak vam zavidim

eweny
27. máj 2010

claudi, uz som ti poslala IP 🙂

eweny
27. máj 2010

Trosku ma prekvapilo, ze si nemozeme zobrat rychlovarne konvice na izbu, kvoli priprave mliecka, ale co uz..ked si to nezelaju..som zvedava, ci budu naozaj tak ochotni, ked si pridem do baru pytat vriacu vodu..skusia sa potom nejak kyslo zaksichtit 😠

eweny
27. máj 2010

musim este popozerat ten link, kam to ideme 🙂

eweny
27. máj 2010

my cestovnu postielku nemame, takze postele sa budu musiet spojit

rony253
28. máj 2010

ahojte, akurat som zbadala, ze nemozeme konvicu ci co? ja potrebujem aj v noci konvicu, tak co jej pojdem na recepciu mlieko urobit ci ako?
a este sa vas chcem opytat, ste pisali väčšina pol penziu,ako je to myslene. prvy den az vecera ci ako. chcvem a ked bude na druhy den len pol penzia co date drobcom na obed? prosim o odpovede, nech mozem konecne napisat do tabulky

rony253
28. máj 2010

inak ja si tu konvicu zoberiem tak ci tak, pretoze ja nebudem v pyzame v noci utekat malej mlieko niekde do baru zalievat a ona bude revat na mojich rukach. kazde dieta ma iny system a iny rytmus. a v nedelu uz len ranajkujete? napiste mi prosim ako ste to mysleli s tými polpenziami. dakujem a da sa tam extra obed objednat v tom hoteli ak by sme tam obedovali?

claudinka
autor
28. máj 2010

a kebyze si pripravite vrelu vodu do termosky? nebudete jej predsa potrebovat vela, ci??

Tie polpenzie by sme si mali este vysvetlit, veru.. polpenziou myslite ze v piatok vecera, v sobotu ranajky a vecera a v nedelu ranajky, ze? 😉

a dobru poznamku mala skrecok: ked sme sli niekam do hotela alebo penzionu bol zakaz fajcenia v izbe alebo celom objekte. Takze treba si overit. takze to sa este opytam..

a co sa tyka tych osobnych udajov, uz ste mi niektore poslali ip-cku, za co Vam dakujem a cakam dalsie.. a tie, ktore to nechcu len tak posielat do ip-cky, poslite mi to bud na claudinka@gmail.com alebo Vam poslem do ip-cky vsetkym moje telefonne cislo na mobil a poslite mi to formou smsky a nezabudnite sa podpisat kujeeem 😉 😉

kamilka12
28. máj 2010

tiež by sa mi zišla kanvica 😒 Som zvedavá ako sa budú tváriť, ked im večer k baru príde 20 mamičiek, že chce vriacu vodu na mlieko 😀 😀 😀

rony - možno by bolo fajn zobrať termosku...vriacu vodu dať do nej a v noci použit vodu z termostky...Ja si tak večer robím, že si dávam vodu do termosky a ráno je voda na mlieko akurát teplá 😉

kamilka12
28. máj 2010

jeeeej 😀 😀 práve čítam čo si písala ty claudi...šak som ťa iba zopakovala 😀 😀

winona24
28. máj 2010

baby mne až srdce trhá,že nejdem na to stretko..... 😢 😢 😢 😢 ja som sa tak tešila...ale snáď tú sobotu prídeme za Vami ☹ ☹

claudinka
autor
28. máj 2010

kamil 😉 😉 si budeme rozumiet 😀 😀

winon veru skoda.. dalsi rok dame blizko Ba stretko a potom zase niekde daleko a hotovo 😉
a ozaj, chystam stretko aj tu bratislavske, takze sa neboj, urcite sa snad este tento mesiac alebo buduci vidime.. bezpodmienecne 😠 😠 😠

kamilka12
29. máj 2010

claudi - 😉

win, mne je to tiež ľúto že nejdete 😒 , veľmi, a tiež mi je ľúto že nejdú stálice ako je vejinka, jurocko, olla .... a ostatné stále septembrovky.. 😒

winona24
29. máj 2010

@claudinka tu nejde o tú diaľku...s tým problém nie je

miriam24
31. máj 2010

Ahojte .. no s tym rozdelenim izieb .. moj muz sice fajci ale on je taky ze ked nema `partaka` tak nepotrebuje fajcit takze tak .. takze mne je jedno ze ci izba s balkonom alebo bez (v pripade ze sa da fajcit na balkone) ALE len nech zasa nemame izbu s vyhladom na dvorcek so smetiakmi na odpad vseho druhu a kde vyhulovali pod oknami kucharky :-/.. viem ze v izbe moc nebudeme ale aj tak rano dopre padne pekny vyhlad z okna nie? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre