Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
7. jún 2009

Dobrý deň. Claudia Bakošová- Šrabáková ma poverila aby som Vám napísala v mene mamičiek ktoré si rezervovali u vás ubytovanie od 19.6-21.6.2009 som jedna z tých ktoré prídu do vášho penziónu. Zasielam Vám rozpis izieb ako sme sa dohodli zároveň vám oznamujeme, že čo sa týka stravovania, si každá rodina zaplatí sama buď pri príchode do penziónu, alebo priamo v reštaurácii.

toto som zatial napisala...k tomu pridam ten zoznam izieb

vejinka
7. jún 2009

super uz sa nam to rozbieha

vejinka
7. jún 2009

ozaj kolko deti je od 3-10 rokov?? tie platia 320sk cize cca 10,62€

vejinka
7. jún 2009

musim to napisat do mailu ..presny pocet...

vejinka
7. jún 2009

takze si to zistim sama...jurocko ma napisanu karin ale ta ma tri roky cize neplati a co sa tyka stravy to sa dohodne na mieste..

vejinka
7. jún 2009

misik tu nebola sto rokov a vobec netusim ake ma male to druhe babo...baby helfnite miiiii 😅
dalej martina78 tiez niesom ista kolko ma rokov druhe dieta....
a potom je tu esstela...ktora ma stelu tusim viac ako trojrocnu..musim si to overit...kurnik jak keby som nemala inu robotu..no toto je dolezitejsie ako pomahanie svokra..raz to bude musiet prezit aj bezomna 😔

vejinka
7. jún 2009

takze stella ma 4 roky ale tusim je tam vynimka...takze to nic..

vejinka
7. jún 2009

takze misik a martinu s ami nepodarilo zistit ☹

hayerova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamilka12
7. jún 2009

veji - martina má podľa fotky na FB dcérku staršiu ako 3 roky..aspon si myslím..

Ale veď claudinka sa dnes určite ozve..ona info doplní 😉

vejinka
7. jún 2009

no to dufam inak mam z toho gulas 😅

vejinka
7. jún 2009

ozaj su tam detske postielky tri...ja si berem jednu dufam ze ju daju gratis..kto bere dalsie dve? prve dve kocky ktore mi napisu ze xcu postielku tie budu mat a napisem im to rovno aj do mailu aby uz boli nachystane

vejinka
7. jún 2009

konecne som nasla kolko ma martinina dcerka takze 8 rokov dve maju 4 roky a jedno 3 roky 😉

kamilka12
7. jún 2009

ja by som tiež postielku brala, keďže malý je naučený zaspávať iba v postielke...ale zase ak by ju niektorá mamička potrebovala viac..kľudne prepustím 🙂

ka3n
7. jún 2009

veji, ja postielku nepotrebujem, maly spava s nami..len niektore baby sem ani nechodia a mozno nemaju moznost napisat ti a rezervovat si postielku..

vejinka
7. jún 2009

kamilka..ok tak teda postielku rezervujem pre teba

miriam24
7. jún 2009

veji .. my budeme mat maleho v noci medzi sebou .. to len aby si vedela ze nam postielku netreba 😉

baby - inak planujete si na sobotu nejaky individualny program?

terezicka
7. jún 2009

Ja tiež postieľku nepotebujem, my máme cestovnú a do auta sa nám zmestí takže si berieme našu.
A podľa mňa na sobotu by sme sa mali v rámci možností dohodnúť na nejakom spoločnosm programe nie? Aj keď to možno bude trochu zložité lebo každé dieťaťko je iné...Ale napr. nejakú dlhšiu prechádzku ak bude dobré počasie by sme mohli absolvovať nejako hromadne

vejinka
7. jún 2009

no uz postielky volne neisu takze su uz rozdane 😉

vejinka
7. jún 2009

som za...ale asi az na mieste budeme nieco spekulovat lebo nikdy sa tu nestretneme vsetky a tam mi uz neujdete! 😀

anickaajanko
7. jún 2009

😀

claudinka
autor
7. jún 2009

Ahojte, co potrebujete vediet? nemam cas vam docitavat..
vejinka si mi stale nenapisala mail, aby som ti tu komunikaciu s larionom preposlala, tak kam si posielala mail? 😕

anickaajanko
7. jún 2009

claudi, Vejinka si len chysta ten mail este nema vsetky mena takze este to neposielala
aspon myslim

vejinka
7. jún 2009

claudi este nikde..furt ho este pisem lebo stale ma nieco napadne 😀

vejinka
7. jún 2009

jooj kym budem mat kompletny zoznam mien to potrvaaaaa....ale nech je to cim skor lebo ma to prestava bavit

miriam24
7. jún 2009

veji .. a nevies si pomoct cez FB?zeby niektore baby ktore ti este nenapisali original mena ze ich mas mozno v priateloch na FB ... ci to je blbost?

sasasx
7. jún 2009

ja som tu nakukla, vidim, ze vejinka riesi mena... veji, ten FB je dobry napad, alebo napis na forum, kto ti este chyba a mozno niektora bude vediet mena...prip. ved kto vyberal peniaze? ta by mala mat zoznam mien komplet

vejinka
8. jún 2009

to je naaapad...terezka mi pomoze..teda dufam napisem jej ip

vejinka
8. jún 2009

no dievcata podarilo sa mi skoro vsetky identifikovat cez FB ale par neviem ani za otca..no nic napisem terezke nicky ktore som nenasla nech mi poradi 😉 a dakujem...taka som z toho mimo ze toto ma fakt nenapadlo 😀

vejinka
8. jún 2009

no hodim vam sem zoznam mien...a ked niekde najdete niektoa chybu dajte mi vediet opravim..este nic neposielam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre