Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

vejinka
16. jún 2009

uff uff.... 😉

vejinka
16. jún 2009

no musite uznat ze ma to vsetko sokovalo... 😀

vejinka
16. jún 2009

ano ano uz je to pisem...vydrzat

winona24
16. jún 2009

anicka nikto sa nechce hádať,ale ani tu nebude nikto skákať,len preto,že niečo nepochopil

vejinka
16. jún 2009

dobre dobre tak klidek..ak peniazky sedia tak sa osobne ospravedlnim za vzniknuty chaoz.. 😔

kamilka12
16. jún 2009

Tá pani v maily píše:

pani, ktorá pôjde na apartmán bude mať už zľavnenú cenu zo 73 eur na 33 eur/ v prípade dvoch osôb za celý apartmán na noc.

Takže dúfam, že pri zmene počtu osob nebudú menit aj cenu 😒

vejinka
16. jún 2009

ach taketo stresy a zjavne zbytocne som vyvolala par dni pred pobytom..fakt ma to mrzi 😔

anickaajanko
16. jún 2009

moze byt rada lebo tym padom viac penazi na jedle

winona24
16. jún 2009

neviem veji o čom píšeš.... 😀 😝

anickaajanko
16. jún 2009

prave preto tam Veji napis ze 33 eur apartman/noc aby sa to nesnazila zmenit ze to uz mame tak vyuctovane a uhradene, snad to nebude chciet zvysit
alebo ktovie ci ta cena neplati len pre rony a pre mna, kedze tam volala lebo jeden z tych apartmanov je komfortnejsi a ten ma ka3n aby ten nebol drahsi

anickaajanko
16. jún 2009

Veji ved ty si nic nevyvolala len si sem dala jej mail a to je spravne, no treba zistit kolko uctuje za ten druhy apartman

vejinka
16. jún 2009

no dost uz lebo mi pukne hlava 😀 pockame co odpise prdpokladam ze zachvilku mam mail ...takze ho hodim sem 😉

vejinka
16. jún 2009

win...dakujem 😉

vejinka
16. jún 2009

anicka uz som vravela muzovi ze ked bduem xciet nabuduce nieco taketo na poslednu chvilku dovybavovat tak nech ma klepne puckou..alebo este niecim tvrdsim 😀 aby ma to rychlo preslo

winona24
16. jún 2009

nie je za čo veji....máš toho až až na hlave....ty si teraz ostala na to sama keď claudi nejde...alebo Ti niekto pomáha?? pardon ,ale nejako som to nepostrehla ako to je....tak sa nečudujem,že už máš z toho stres a paniku....ja verím,že všetko sa dá na správnu mieru

vejinka
16. jún 2009

no anicka ma terez velmi upokojila ked to zacala rozratavat..a tym padom by to ozaj malo sediet 😉 anicka je moja moralna podpora a aj ty...a vlastne vsetky ktore sem obcas chodite mi z tym velmi pomahate.. 😉 inak som na to sama ...ale co uz ked som blba a dala som sa na to..tak mi treba... 🙄

vejinka
16. jún 2009

ka3n velmi ma mrzi ze som ti vcera asi pomutila troska mozocek a nasadila big chrobaka do hlavy...fakt prepac 😔

vejinka
16. jún 2009

anicka a teda ides na aute alebo nie? lebo nieco si spominala ze sa muz o teba boji ci co..a tym padom my nemame odvoz 😔 ale ved nejako si to uz zariadime

anickaajanko
16. jún 2009

jasne ze idem, som svojprávna osoba a nebudu ma tam zavazat ako male decko, ked nechcu ist so mnou 😀

vejinka
16. jún 2009

spravne 😀

winona24
16. jún 2009

😀 😀

no dieťa mi už zaspalo....hurá...idem niečo porobiť....lychlo lychlo.... 😝

miriam24
16. jún 2009

Ahojte ... no vidim ze na poslednu chvilu su tu nejake nedorozumenia .. ako vcera v Susedoch 😨 ...

Inak pre Terez .. ja som vlastne namiesto Claudinky takze ja som posielala peniaze priamo jej 😉

anickaajanko
16. jún 2009

aj Branko práve zalomil tiez idem, potom ideme do mesta troska ak zase nezacne prsat, pridem kuk co odpisali

vejinka
16. jún 2009

dufam ze to nebude trvat dlho...a odpise este dnes

vejinka
16. jún 2009

miriam co bolo v susedoch? 😀

vejinka
16. jún 2009

sakra idem kukat panelak..kym mi maly spi

anickaajanko
16. jún 2009

kedze ideme uz v piatok a je utorok tak by sa jej patrilo, mala si jej napisat ze cakame skoru odpoved 😀

vejinka
16. jún 2009

no to dufam bere ako samozrejmost 😅

ka3n
16. jún 2009

vejinka, sa na teba nehnevam..nic sa nestalo, takze je to ok?

Len teraz sa pytam WIN, PRECO ZASE DO MNA ZAUTOCILA?

My sme si platili za dvojku a asi mesiac po tom sa claudi pytala, ze kto pojde dobrovolne do apartmanu tak sme sa so sisou ponukli..a to sme uz davno mali za dvojky zaplatene.

WIN AK NIECO PROTI MNE MAS TAK MI TO V KLUDE POVEDZ..som si citala tvoje reakcie na mna ..tu teraz rano co si pisala. a stacilo mi..

Som to riesila s vejinkou, tak ked nevies ako to bolo, tak radsej ma uz neurazaj...ok. Nechce sa s nikym hadat, ale vidim, ze ked pocuje uz len moje meno, tak nespravne - zle reagujes.

winona24
16. jún 2009

ka3n ja som vôbec na teba neútočila....len som napísala svoj názor,,,,jediný kto tu útočí a jedná arogantne si ty....ja sa nehodlám hádať....ani robiť rozbroje.....ja verím,že sa všetko dá na správnu mieru....toť vše... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre