Stretnutie "septembrovky 2008"

claudinka
14. mar 2008

ahojte tehulky.. je nacas zacat zhanat kontakty, aby sme v tom neostali samy (kedze muzi vsetkemu nerozumeju..) 😉

perlab
23. jún 2009

😀 😀 😀

eweny
23. jún 2009

my sme aj fotak mali, ale mam mozno dokopy urobenych nejakych 15 fotiek..som sa teda cinila..takze si tiez musim nejake od vas stiahnut 😀

zanin
23. jún 2009

baby ktora ste byvali na 102. izbe vraj si tam zabudla vestu. Vcera som posielala fotku spolocnu do Larionu a oni mi napisali ze ju nasli a ze ked pojde niekto okolo tak si ju moze vyzdvihnut.

kamilka12
23. jún 2009

NA 102 nebýval nikto...myslím, že tam mala bývať slavica...ale oni neprišli

zanin
23. jún 2009

tak potom je vsetko OK. Tak tu vestu tam musel zabudnut niekto iny. 😉

kamilka12
23. jún 2009

zanin - tá posledná foto je rovnaká ako tá prvá..alebo sú odlišné?

zanin
23. jún 2009

uz som tam dala inu. sem sa neda dat v originalnej velkosti lebo ma 1,45 MB. a sem sa da dat len do 700Kb 🙄 chcela som tam dat tu fotku v originaly ale co uz na FB je original kto chce

septembrovcata2008
23. jún 2009

... čaute ...

winona24
24. jún 2009

ináč ja som tiež trúba....ja som nafotila si 10 fotiek....ja neviem čo to ???? či???? musím vyšmejdiť od Vás 😅

kamilka12
24. jún 2009

jasné win...vyšmejdi 😀 ..veď aj ja som. 😀

estella
24. jún 2009

win ja som stale mangela bombardovala nech foti ale tiez tych fotiek nemame bohviekolko...a este aj otrasna kvalita....ale hlavne ze mame zazitky v pamati...
pisala som si s kamoskou a ta bola uplne prekvapena ze kolko sa nas tam stretklo aj ona bola na takomto stretku tiez ma septembrove dietatko ale starsie a ich bolo len 9....

anickaajanko
24. jún 2009

estella no riadna účasť 😀

estella
24. jún 2009

anicka ja som este stale prekvapena ze sa nas tam tolko stretlo...nemyslela som si ze to takto dopadne...este aj ta nestastna kriza..ale som velmi rada ze ani kriza nas neodradila..a na druhej strane to az take drahe zasa nebolo...

vejinka
24. jún 2009

no ja som fotila tak casto ako sa len dalo..aj vas kocky 😀

vejinka
24. jún 2009

xcela som napisat aj za vas kocky.. 😉

perlab
24. jún 2009

a my sme sa zasa vôbec nepofotili v larione ☹ čakám, kedy rony pridá fotos, ona nás aspoň posledný deň odfotos

skrecok
24. jún 2009

Ahojte,
tak aj my sme sa vrátili. Ešte sme stihli 2 krát Aquacity, skanzem v Pribyline a salaš s ovečkami 😀 . Jedine nám nevyšlo Štrbské pleso, taká hustá hmla bola.

Nám sa veľmi páčilo stretnutie, hlavne malému Riškovi 😀 . Ste všetci veľmi zlatí....Išli by sme aj na ďalšie keď bude. Ospravedľňujem sa všetkým ak som niekomu vadila. Urobila som menšiu chybičku, že som vám nepovedala, resp. nenapísala o sebe...

Čo sa týka fotiek, my máme snáď 600 ks. Manžel je blázon keď toľko fotil 😀 . Ak budem mať čas, tak pridám.

anickaajanko
24. jún 2009

Skrecok preboha preco by si mala vadit, a co si mala o sebe napisat? Riskovi vsetko len a len to dobre k 9 mesiacikom. Aj my s Brankom sme chceli vidiet Pribilinu ale bol strasny dazd. V septembri ideme do Aveny Liptovsky Jan tak uvidime ci aspon vtedy to vyjde. Manzel je riadne aktivny, ze 600 ja nemam ani 60

perlab
24. jún 2009

tak to som nepochopila... skreci, čo si nám mala o sebe povedať?

skrecok
24. jún 2009

Ďakujem Anička 😉 . My tiež ešte chceme isť niekam na výlet s malým, Tatry sú moja srdcovka aj keď nie som na túry. 😵

estella
25. jún 2009

skreci jasne ze si nam nevadila boli ste zlati aj s manzelom...ste pekna mila rodina a maly Risko je zlatucky smejko...a co si nam chcela napisat a nenapisala to nevadi asi si nevedela ako na to....ale to je uplne normalna vec ja mam jednu kamaratku ktora je na tom rovnako ako ty tiez ma dcerku ale ta ma uska uplne v poriadku....tak sa uz tym netrap si zlata,starostliva mamina a mas to ovela tazsie ako my ktore mame sluch uplne v poriadku....tesim sa na dalsie stretko s tebou a tvojou rodinkou.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

natasa8
25. jún 2009

skrecok... samozrejme ze si nikomu nevadila - ved preco?
Ja som rada ze som vas spoznala, aj vas aj Riska, dufam ze sa este stretneme - aspon bude moct Risko zase vytahat nasu Katku za vlasy 😀

kamilka12
25. jún 2009

skrecok - pridaj aj ty nejaké foto (5 - 6ks )do spoločného albumu tu na koníkovi 😉

nick je: septembrovcata2008
heslo: larion

lisula
25. jún 2009

ahooooooooooooj babenky. no takze zdravim vas vsetky. bolo nam hezki s vami. s poznat vas a tak aspon trochu pokecat. nebolo toho casu tolko zeby sa dalo viacej riesit. a to pocko na hobis bolo. to asi bude tym ze sa to tak zopsulo cele. inak strava nie moc dobra, ranajky namka spapala som sicko 😀 vam co som videla. ste super maminy, a ty hlavne skreci. som rada ze som ta spoznala. mas starostliveho mangela, a risko je zlatunky. a nevadila si nikomu len nie kazdy vedel preco si taka utiahnuta. ale neva, my sme na to prisli trosku neskor ze co a jak je to stebou, ale predsa. 😝

lisula
25. jún 2009

som taka brsdicka medzi vami cetarkami.
my sme uz od nedele s tihli aj madarsko, chatu, nakupy. a v nedelu sme sa este zastavili v zdiari manazer ma tam rodinu. maly hajha, a ja za chvilu idem tiez. este sa prezreme ci nahodou sme nedoniesli kliesta z chaty, a v sobotu oslavujeme jaaaaaaaaaaaaaaanov.

lisula
25. jún 2009

a kde mozem pozriet a [ridat nejAKE TO FOTO ZO STRETKA?

skrecok
25. jún 2009

Dakujem baby, ste zlate. 😵

Kamilka, pridam par fotiek ak budem mat viacej casu 😉 . Je ich tolko a mam co vyberat, poupravovat....

silwietta
26. jún 2009

skreci vobec sa netrap... a musim sa pridat k estell, mas krasnu rodinku, Risko je hrozne zlatunky, taky drobusik usmiaty 😵

lisula, no vy ste teda toho pekne vela stihli... a neda sa mi nespytat, nema tvoj manzel brata? lebo jeho hlas mi bol hrozne poveddomy... ale nevedela som si ho zaradit, tvar mi nic nehovorila, tak ze ci nahodou nema brata s podobnym hlasom... ja som studovala v kosiciach a byvala na strojarskom intraku...

miriam24
26. jún 2009

Ahojte ... no ja by som inak kludne prijala dalsie streto aj tento rok 😉

Skreki .. po pravde ja som si myslela ze si len tichsia a tvoj manzel je velmi zhovorcivy .. to moj muz bol vsimavejsi ako ja .. a tiez musim povedat za mna aj mojho manzela ze ste velmi velmi sympaticky par a milujuci rodicia, to bolo velmi vidno , nam ste velmi padli do oka 😉 .. no a Risko to je taky maly smejko 🙂 zlatusik

samozrejme ze podla mna tam boli vsetko len fajni ludia len s niektorymi sme boli viac v kontakte a s inymi menej .. nabuduce to musime dohnat 😉

vejinka
27. jún 2009

ties sa pridavam aj za manzela..skrecok a tvoj muz ste boli hrozne zlati obaja a teda poviem ti cakala som uplne ineho chlapa ako som videla...vies ked nam zo zaciatku neveril a platili ste si sami...no namoj dusu troska som sa obavala stretnutia s tym big bossom ako som si myslela...no presny opak je pravdou ste uplne zohrata dvojka a velmi velmi dobry dojem sme azda vsetci z vas malli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre